وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

06 ارديبهشت 1399
02 ارديبهشت 1399

معرفی تعدادی از بهترین وب سایت های آموزش آنلاین

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

این روزها که اغلب افراد جامعه در خانه قرنطینه شده اند و سبک جدیدی از زندگی را تجربه می کنند فرصتی است تا  دوره های آنلاین را به راحتی در خانه انجام دهند و در کلاس های مجازی شرکت کنند .

وقتی در منزل  هستید ، کار کردن و استراحت تنها دو کاری نیستن که می توانید انجام دهید ( اگرچه می توانید آنها را به صورت یکی در میان انجام دهید). همچنین استفاده از اینترنت برای یادگیری چیزهای جدید بسیار آسان و امکان پذیر شده وهمچنین نیاز به پرداخت شهریه بالا و حضور فیزیکی نیست .

 

ضمنا ، وب سایت های زیادی کلاس های آنلاین یا دوره های آنلاین را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید موضوعات جدید را به روشی ساده و آسان آموزش دیده و فرا گیرید . این کار شاید یک روش ایده آل برای فرا گرفتن سریع دروس در طول یک روز شلوغ باشه و همچنین به شما امکان می دهد کارهای دیگر خود را بین درس ها انجام دهید.

 

دوره های آنلاین در موضوعات مختلفی وجود دارد ، از علوم و فناوری گرفته تا هنر ، علوم انسانی و خلاقیت و در حالی که برخی از آنها کاملاً آکادمیک هستند و یک بحث علمی یا دوره ادبی را به شما آموزش می دهند ، برخی دیگر مهارت های زندگی را بطور متمرکز تری به شما آموزش می دهند .

 

برای کمک به شما در یافتن بهترین کلاس آنلاین یا وب سایت  آموزش مجازی و دوره ای ، ما برخی از بهترین مواردی که ارزش بررسی دارد را ذکر کرده ایم - برخی از آنها رایگان است ، در حالی که برخی دیگر هزینه دریافت می کنند. ما آنها را تنظیم نکرده ایم ، زیرا وب سایت ها به روش های متنوعی کار آموزش را انجام می دهند که تا حد زیادی به سلیقه شخصی مربوط می باشد .

 

تعدادی از سایت های کلاس آنلاین در  یک نگاه :

·         MasterClass

·         SkillShare

·         FutureLearn

·         Coursera

·         edX

 

آموزش از راه دور
آموزش از راه دور

 

MasterClass

شاید به خاطر بازاریابی همه کاره اش ، از MasterClass شنیده باشید. این یک سایت آنلاین با دوره های فراوان است و هر یک توسط افراد مشهور در این زمینه تدریس می شود. کریس هادفیلد اکتشافات فضایی را آموزش می دهد ، مارتین اسکورسیزی فیلم سازی را آموزش می دهد ، مارگارت اتوود نوشتن خلاق را آموزش می دهد ، گوردون رامسی به آموزش آشپزی می پردازد ،  و حدود 80 مورد دیگر نیز وجود دارد.

 

در هر درس کلاسهای زیادی در بخش های مختلف وجود دارد ، به همراه مطالب تکمیلی (کتاب کار ، نوشتن یادداشت ها و دستور العمل ها) و قسمت گفتگو  که در آن می توانید کلاس ها را مورد بحث و گفتگو قرار دهید و با افراد دیگری که ثبت نام کرده اند صحبت کنید.

 

MasterClass دوره های بیشتری در برخی زمینه ها نسبت به سایر مناطق دارد ، بنابراین اگر از طرفداران تجارت ، فیلم ، آشپزی ، نوشتن یا هنر هستید ، حتماً در اینجا چیزی را پیدا خواهید کرد که برای شما مفید باشد.

 

MasterClass برای عضویت سالانه 15 دلار / 15 پوند (تقریبا 30 دلار در هر بشکه) یا 180 دلار / 180 دلار (تقریباً 180 دلار پوند) هزینه دارد ، اما می توانید کلاس های مجازی یکبار مصرف را با قیمت 90 دلار / 85 پوند (تقریباً 170 دلار AU) خریداری کنید. هرچند کلاس سالانه را توصیه می کنیم ، زیرا شما به اندازه کافی از خدمات استفاده می کنید تا ارزش آن را داشته باشید.

 

 

آموزش رایگان
آموزش رایگان

 

FutureLearn

FutureLearn میزبان دوره های مجازی از برخی از بزرگترین دانشگاه ها از انگلیس و دیگر کشورها است و موضوعات مختلفی را در دسته هایی مانند مراقبت های بهداشتی و پزشکی ، IT ، علوم رایانه و تدریس برگزار می کند. برخی از دوره های هنر و علوم انسانی نیز وجود دارد ، اما مطمئناً تعداد و وسعت موضوعات در طی این سالها کاهش یافته است.

 

FutureLearn دوره های خود را به درس هایی با اندازه بزرگ تخصیص می دهد که برخی از آنها بسیار طولانی هستن . اگرچه بسیاری از آنها می توانند در یک دوره به آسانی اجرا شوند ، بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است. هنگامی که یک دوره را شروع می کنید ، چهارده روز به آن دسترسی خواهید داشت (یا اگر حالت نامحدود دارید)

 

در حقیقت برخلاف برخی دیگر از سیستم عامل های دیگر ، می توانید دروس FutureLearn را براحتی انجام دهید ، اما اگر مبلغ 269 دلار / 199.99 پوند (تقریبا 400 دلار) بپردازید ، می توانید حالت نامحدود را باز کنید ، به شما این امکان را می دهد که در صورت تمایل به دوره ها دسترسی پیدا کنید و برای تکمیل آنها گواهی نامه کسب کنید.

 

 

دوره های آنلاین
دوره های آنلاین

 


Skillshare

برخلاف بسیاری از سایت های دوره آنلاین که در این لیست قرار دارند ، تدرس دروس و مهارتها توسط دانشگاهها تنها جهت افراد عادی ، که در این زمینه زندگی می کنند تدریس نمی شود. این یک دیدگاه متفاوت است و احتمالاً برای برخی افراد مفیدتر است.

 

برخی از کلاسهای مجازی ارائه شده شامل تصویر سازی ، عکاسی ، استفاده از نرم افزارهای خاص مانند Adobe After Effects  هستند ، بنابراین ترکیبی از مهارتهای عملی در اینجا ارائه می شود.

 

بیشتر کلاس های مجازی بین 10 تا 20 درس (تقریباً 5-10 دقیقه طول) دارند ، بنابراین بسیار پر مصرف هستند. این زمان مناسب برای استفاده از آنها برای هدایت شما در طول پروژه یا جلسات کاملا مناسب می باشد .

 

Skillshare هنگام ثبت نام دروس رایگان فراوانی دارد ، اما اگر یک حساب کاربری Skillshare Premium را با قیمت 8 دلار در هر ماه خریداری کنید ، اکثر قریب به اتفاق (حدود 20،000 ، طبق وب سایت) در دسترس هستند.

 

 

 

دوره های مجازی
دوره های مجازی


Coursera

Coursera یکی دیگر از سایت های کلاس آنلاین است که دوره هایی را توسط دانشگاه های معتبر برگزار می کند . در این مورد در درجه اول مؤسسات ایالات متحده ، در موضوعاتی مانند آموزش ماشین ، نوشتن خلاق و زبان های دیجیتال برگزار می شود.

 

انتخاب کورسرا دو دلیل دیگرنیز دارد که ممکن است بخواهید آن را بررسی کنید. در مرحله اول ، این مجموعه ها "تخصص ها" یا مجموعه هایی از دوره ها را ارائه می دهند که می توانید با همدیگر زنجیر بزنید تا مهارت های خود را در یک منطقه خاص بدرستی انجام دهید. ثانیاً ، در صورتی که دروس ساده برای شما بسیار سبک باشد ، مدارک آنلاین واقعی را از دانشگاه های برتر ارائه می دهد.

این وب سایت اطلاعات مفیدی در مورد قالب دوره ها ، پیش زمینه و مواد مورد نیاز دوره ارائه می دهد .

دانشجویانی که دوره را با موفقیت بگذرانند مدرکی مبنی بر اتمام دوره را دریافت خواهند کرد .

برخی از درس های مربوط به دوره Coursera رایگان است ، اما اگر هزینه پرداخت کنید (قیمت های شروع شده از 39 دلار ، تقریبا 30 پوند یا 63 دلار AU) می توانید به آزمون ها و آموزش های اضافی دسترسی پیدا کنید ، و در پایان نیز گواهی دریافت می کنید.

 

 

آموزشگاه مجازی
آموزشگاه مجازی


edX

 

edX ، مانند Coursera ، مهارت های حرفه ای زیادی را از دانشگاه های مشهور ایالات متحده و خارج از کشور ارائه می دهد ، بنابراین اگر به دنبال دوره های آنلاین برای بهبود رزومه خود هستید ، این ممکن است یک وب سایت باشد که ارزش بررسی آن را دارد.

 

چند دلیل برای بررسی EDX در مورد برخی رقبا وجود دارد. این دوره ها به زبان های مختلف (نه فقط انگلیسی) ارائه می دهد ، همه این دوره ها برای دسترسی و منبع باز آزاد است و از هر سایت دیگری دارای موضوعات گسترده تری است.

 

گچلو
در این روزها آموزش آنلاین فقط به کمک سایت های معتبر امکان پذیر شده است .

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 191 - همه بازدیدها: 252242


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group