وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

06 ارديبهشت 1399
02 ارديبهشت 1399

10 اشتباه مدیریت زمانی که دانشجویان در آموزش مجازی آنلاین انجام می دهند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یادگیری آنلاین ممکن است راحت باشد ، اما این بدان معنی نیست که آسان است. مدیریت زمان می تواند یک چالش بزرگ برای بسیاری از دانشجویان آنلاین باشد.

دانشجویان در آموزش مجازی آنلاین می توانند با مدیریت کردن مشکلات مدیریت زمان ، خود را برای موفقیت آماده سازند.

دوره های آنلاین انعطاف پذیری دانش آموزان را برای شرکت در کلاس خود در هر زمان و هر مکان با مشکل مواجه می نماید . دانش آموزان می گویند این مساله در صدر مشکلات آنها باقی مانده است.

انجام این کار نیاز به نظم و انضباط ، تعهد و سازمان دهی دارد - ویژگی هایی که دانش آموز موفق باید از آن برخوردار باشد ، مهم نیست که چه راهی را برای طی کردن مدرک خود طی می کند.

تامارا پوپویچ ، معاون خدمات دانشجویی در زمینه آموزشآنلاین ، بازوی یادگیری از راه دور دانشگاه ایالتی آریزونا ، می گوید: " برای دانشجوی خوب بودن ، چه آنلاین و چه حضوری باشید ، تقریباً موارد مشابهی دارند."

اما برخلاف همسالان خود در کلاس ، که به طور مرتب با چهره معلمان برگزار می شوند ، دانشجویان آنلاین هیچ دریافت حضوری از زمان برگزاری مقالات یا برنامه های آزمون ندارند.

[ببینید کدام مدارس دارای برنامه های برتر آموزش آنلاین هستند].

پوپوویچ می گوید: "بهترین روش این است که با کدام نرم افزار آموزش آنلاین  میتوانید راحت تر به کلاس آنلاین بروید ، زیرا می توانید آن را با سرعت انجام دهید." "شما انعطاف پذیری بیشتری دارید ، اما این آسان تر نیست ... این سخت تر است ، زیرا خودتان هستید ؛ شما با دستگاه های خود رها شده اید."

نیاز به انعطاف پذیری یکی از عوامل ایجاد رشد در آموزش مجازی و آنلاین است - ثبت نام آنلاین در سال 2010 با بیش از 6.1 میلیون دانش آموز در صدر همه زمان ها قرار گرفت اما عدم نظارت مستقیم می تواند باعث شود که عقب ماندگی آنها آسان تر نیز باشد.

حواس پرتی های روزمره برای یک دانش آموز آنلاین - شغل تمام وقت ، بچه ها ، فعالیت های خانوادگی - و کار به راحتی می تواند کار را دشوار کند پس برای یادگیری بهتر در کلاس آنلاین باید خود و شرایط خود را مدیریت کنید .

این نکات مربوط به مدیریت زمان در یادگیری آنلاین می تواند به شما در یادگیری بهتر و موفقیت بیشتر  کمک کند:

1. برای کلاس آنلاین خود برنامه ریزی کنید:

دانشجویان آنلاین به ساختار احتیاج دارند و تقویم مطالعه راهی عالی برای ایجاد آن است ، کریستینا رابینسون گروچت ، معاون رئیس دانشگاه ققنوس معاون رئیس جمهور قبرس برای سواحل خلیج فارس در این زمینه می گوید :

قبل از شروع دوره ، برنامه درسی خود را بررسی کنید و در تقویم خود به موعد مقرر متعهد شوید. سپس برای هر کلاس زمان مطالعه تعیین کنید و در آنها درج کنید.

ناتالی فانگمن ، مادر سه فرزند و یک دانشجوی پرستاری آنلاین در کالج جامعه شمال غربی آیووا در پوستا می گوید: "من هر روز معمولاً بعد از خواب بچه ها ، یک زمان خاص را برای خودم کنار می گذارم." "من آن زمان را دقیقاً مثل این می گذرانم که اگر در کلاس واقعی بودم."

Fangman می گوید ، پایبندی به برنامه خود به او کمک کرد تا کار ، خانواده و چندین دوره آنلاین را بدون سرپا نگه داشتن کار ، خانواده و چندین دوره آنلاین انجام دهد.

2. کلاس های مجازی خود را روزانه چک کنید:

یکی از مزایای کلاسهای آنلاین این است که دانشجویان فقط برای دسترسی به دوره های خود نیاز به دسترسی به اینترنت دارند.

رابینسون گروچت توصیه می کند اگر یک دستگاه آیفون یا اندرویدی دارید ، از آن استفاده کنید تا به سازماندهی آموزش مجازی شما کمک شود.

 

کلاس مجازی
کلاس مجازی

 

 

او می گوید: "با تمام دستگاه های تلفن همراه ما ، هر کسی می تواند در کلاس های آنلاین شرکت کند و از کلاسهای مجازی بهره ببرد ."

الکس بونین ، که ضمن کسب لیسانس خود در رشته مهندسی برق در دانشگاه ویرجینیا فناوری در بلکسبورگ ، می گوید: "ورود به ریتم آموزش مجازی به من کمک کرد تا برنامه خود را حفظ کنم و از همه مهمتر ، فعالیت های جانبی من به تعویق نیفتد."

3. به آینده نگاه کنید:

رابینسون گروت می گوید: دانستن آنچه در شش هفته به وقوع می پیوندد ، نه فقط روز بعد ، می تواند به دانشجویان کمک کند تا برای حداکثر وقت خود بهترین برنامه ریزی را انجام دهند.

او می گوید: "بسیاری از اوقات مردم پس از شروع خوانش یک متن  مطالب بعدی را نمی خوانند ، بنابراین آنچه در آخر انجام می دهند ، تکرار کارهایی است که قبلاً انجام داده اند."

و هنگامی که می دانید چه زمانی باید کدام فعالیت ها  انجام شود ، نیازی نیست تا روز قبل از شروع آن فعالیت صبر کنید تا برای آن کار برنامه ریزی کنید.

[از این اشتباهات بزرگ که دانش آموزان آنلاین انجام می دهند ، اجتناب کنید.]

رابینسون گروت می گوید: "اگر کلاس مجازی دارید و می دانید که سه شنبه شب موقع آن است ، خب ، دوشنبه شب را بیهوده تلف نکنید که می خواهید تکالیف خود را تمام کنید." "یکشنبه یک روز عالی برای انجام آن است ،" من می خواهم به جلو بروم و آن را انجام دهم . "

4. صحبت کردن:

اگر می جنگید یا عقب می افتید ، ساکت نمانید.

پوپوویچ با ASU آنلاین می گوید: "دانشجویان همیشه از درخواست کمک دریغ می کنند." "آنها شروع به غرق زدن می كنند و اقدامات نا مناسبی انجام می دهند ، یا اصلاً اقدامات لازم را انجام نمی دهند. در هر صورت ، آنها اشتباه می كنند."

 

به دنبال یک برنامه آنلاین هستید؟ رتبه های کاملی از برنامه های برتر آموزش آنلاین را دریافت کنید.

رضایی
مدیریت در آموزش آنلاین و مجازی از اهمیت زیادی برخوردار است .

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 241 - همه بازدیدها: 252292


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group