وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

خارج شدن ناگهانی از ادوب کانکت با پلتفرم های موبایلی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در کلاس آنلاین مشکل دارم ...!

نوع مشکل: 
با موبایل هستم و از کلاس بصورت خودکار خارج میشم!!!

این مشکل می تواند دلایل زیادی داشته باشد که به ترتیب این موارد رو بررسی میکنیم:

 • در صورتی که در هنگام خروج خودکار از کلاس، مرورگر باز می باشد و شما با خطای Network Lost مواجه می شوید و شما از کلاس خارج می شوید و مجددا بعد از چند لحظه وارد می شوید، این خطا بدلیل افت یا قطع موقتی اینترنت می باشد، جهت رفع مشکل موارد زیر را بررسی فرمایید:
  وضعیت اتصال کلاس را بررسی فرمایید که همیشه می بایست مقدار Latency کلاس زیر 70 باشد و Connectipon Status آن روی حالت Excellent باشد.
 • به دلیل محدود بودن سرعت و پهنای باند اینترنت شما ، در زمان برگزاری و آنلاین بودن در کلاس، تمامی برنامه ها، شبکه های اجتماعی و پیام رسان های فعال گوشی همراه، که از اینترنت استفاده می کنند را از طریق تنظیمات برنامه ها غیر فعال نمایید و فقط از طریق مرورگر کروم از کلاس آنلاین استفاده نمایید.
 • در صورتی که استاد از وبکم استفاده می نمایند، بدلیل محدودیت سرعت اینترنت ، از ایشان بخواهید وبکم خود را غیر فعال نمایند.
 • اگر بصورت اشتراکی با اعضای خانواده از اینترنت Wifi استفاده می کنید، در زمان برگزاری کلاس فقط گوشی موبایل، جهت استفاده در کلاس به اینترنت وصل باشد.
 • ممکن است بدلیل تغییر آنتن گوشی از حالت 4G به 3G و H+ و … باشد و یا از دست دادن اتصال اینترنت و وصل مجدد آن باشد، که در این صورت، جایی از منزل قرار گیرید که بیشترین میزان آنتن دهی سیم کارت موبایل را داشته باشید.
 • در صورتی که در هنگام خروج از کلاس، صفحه نمایش گوشی موبایل خاموش می شود و شما از کلاس بصورت خودکار خارج می شوید: در تنظیمات صفحه نمایش گوشی همراه، تنظیم خودکار حالت نور صفحه که برای ذخیره باتری بیشتر می باشد را غیر فعال نمایید.
 • در صورتی که صفحه گوشی شما هنگ می کند و کلاس به همراه مرورگر کروم بسته می شوند، می تواند بدلیل پر شدم رم گوشی موبایل شما باشد، که برای رفع مشکل: 1)قبل از ورود به کلاس تمامی شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها و برنامه ها فعال موبایل را غیر فعال نمایید، 2)رم گوشی موبایل را تا آنجا که می توانید آزاد نمایید و سپس وارد کلاس شوید.
 • در تنظیمات صفحه نمایش گوشی همراه، زمان خودکار خاموش شدن صفحه گوشی موبایل را ، روی حداکثر مقدار و در صورت امکان روی هرگز قرار دهید و در زمان برگزاری کلاس ، توجه کافی به خاموش نشدن صفحه موبایل داشته باشید.

 

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس مجازی ادوب کانکت کلیک کنید.

برای آموزش کار با ادوب کانکت نسخه موبایل کلیک کنید.

دانلود برنامه ادوب کانکت

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

 • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

 • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

 • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

 • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 20 - همه بازدیدها: 456683


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group