وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

مدرسه آنلاین راهی به سوی کسب آموزش برتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 فضای مجازی در حال حاضر در حوزه های مختلفی رشد روز افزونی داشته است و در مسایل آموزشی نیز به سرعت پیشرفت نموده است. مدرسه آنلاین یکی از ابزار های جدید برای آموزش می باشد. در مدرسه آنلاین از نرم افزار و فناوری های روز دنیا برای یادگیری و جهت دادن به روش های صحیح آموزش استفاده می شود.

در واقع مهمترین روش در مدرسه آنلاین استفاده از اینترنت و ابزار های الکترونیک می باشد. مثلا زمانی که کلاس برگزار می‌گردد از امکانات کمک آموزشی مانند فیلم و صدا یا انیمیشن های مرتبط با دروس استفاده می‌گردد.  توسط کلاس آنلاین مدرس و فراگیران می توانند همانند کلاس حضوری با یکدیگر ارتباط داشته باشند و از امکانات جانبی دیگر نیز برای آموزش بهتر استفاده نمایند. نرم افزار های بسیار متنوعی در بازار وجود دارد که امکان بر گزاری کلاس های آموزشی در مدرسه آنلاین را ایجاد می‌کند. نرم افزار هایی که برای آموزش های مجازی طراحی می گردد به غیر از اینکه یک ارتباط مستقیمی با دانش پذیر فراهم می‌کند آن را یک فرد مستقل در فراگیری پرورش می دهد و اگرچه یادگیری در مدرسه آنلاین به صورت دو طرفه بر گزار می شود ولی اساس کار بر مبنای پرورش استعدادهایی با پشتکار زیاد و ایجاد خلاقیت بالا می‌باشد. مربیان یا موسساتی بنا به شرایطی نیازمند برگزاری دوره ای به صورت مجازی هستند می توانند کلاس مورد نظر را به صورت ساعتی اجاره نمایند که به نام اجاره جلسه آنلاین شناخته می شود. موسساتی در زمینه کلاس ها و مدرسه آنلاین فعالیت می کنند. انواع امکانات را تهیه و در مجموعه ای کامل در اختیار مدرسین قرار می دهند. با ارزانترین کلاس مجازی می توانید بهترین کلاس مجازی را برگزار نمایید.

اجاره کلاس مجازی
مدرسه آنلاین نیاز امروز برای آموزش

برای اجاره کلاس آنلاین به چه نکاتی توجه کنیم ؟

 شرکتهای متعددی در زمینه مدرسه آنلاین فعالیت می کند و برای افرادی که نیاز مند کلاس مجازی به صورت موقت باشند خدماتی به عنوان اجاره کلاس آنلاین را دارد. برای اینکه بتوانید  از طریق مدرسه آنلاین بهترین  و ارزانترین کلاس مجازی را دریافت کنید، باید  به نکاتی توجه کنید که از ویژگی های مهم در داشتن یک کلاس آنلاین است و بدون هر کدام از این خصوصیات در حین برگزاری جلسه آنلاین به مشکل برخورد می‌کنید. مهمترین مساله برای کسانی که  نیاز موقت به برگزاری کلاس آنلاین دارند هزینه است زیرا اگر نرم افزاری برای آن خرید نمایند برای یک نیاز طولانی مدت نخواهد بود. بنابراین اجاره جلسه آنلاین برای این افراد مقرون به صرفه خواهد بود. برای اجاره کلاس آنلاین باید توجه کنید، نرم افزاری که از طریق شرکت پشتیبانی می شود دارای قابلیت آپلود فایل می باشد؟ زمانی که می خواهید جلسه آنلاین را برای مخاطبین شروع کنید معمولا از روی فایلی که می تواند پاورپوینت یا پی دی اف باشد این کار را انجام می دهید. در واقع در مدرسه آنلاین و در کلاس های مجازی سیستمی که روبروی دانش آموختگان قرار می گیرد همانند تخته  استاد عمل می کند و فایل  و درس مربوطه روی آن نشان داده می‌شود و توضیحات استاد بر روی این فایل از طریق مخاطب شنیده می شود.

برای اجاره کلاس آنلاین به چه نکاتی توجه کنیم ؟

 نکته مهم دیگری که در این ارتباط دوطرفه در مدرسه آنلاین مهم است  ارتباط از طریق بخشی به نام چت با استاد  اعلام نظر می باشد.  وجود این بخش الزامی است زیرا هر گونه نظری از طریق دانش آموز و یا مخاطب از این طریق در حین جلسه آنلاین امکان پذیر است. اگر مشکلی در حین کلاس مانند قطعی صدا اتفاق بیافتد می توان از طریق گفتگو در چت اعلام نمود. یکی از نکات که در این رابطه وجود دارد،  قابلیت هایی است که این نرم افزار ها به ارائه دهنده جلسه  می دهد تا بتواند صدا تصویر و چت کاربران را به اختیار خود کنترل نماید و در صورت لزوم فعال و یا غیر فعال نماید. استاد در حین تدریس می تواند برای پرسش و پاسخ هر کدام از کاربران را فعال و دوربین و یا صدای آن را فعال کند و ارتباط تصویری بگیرد. 

در اجاره کلاس آنلاین از مدرسه آنلاین به نکاتی اشاره شد که برای شروع یک برنامه هدفمند لازم و ضروری می باشد در ادامه به نکات دیگری از نرم افزار های که بوسیله آن کلاس آنلاین اداره می گردد اشاره می کنیم. مثلا صفحه ای در این نرم افزار وجود دارد که هر شخصی می تواند به صورت خصوصی با مربی یا استاد صحبت نماید. امکان بزرگ کردن تصویری صفحه فایل آپلود شده از طرف استاد نیز از دیگر مواردی است که می تواند در آموزش بهتر کمک نماید. مطلب دیگری که از نکات مهم در اجاره کلاس آنلاین وجود دارد  این است که استاد می تواند در حین درس دادن مطلبی خارج از صفحه آپلود به نمایش گذاشته شده را به مخاطبان نشان دهد.سامانه آموزش ال ام اس

انتخاب ارزانترین کلاس مجازی

استفاده از مدرسه آنلاین به دلیل شرایط جدید زندگی و ارائه کلاس هایی که همه داوطلبان آن در یک مکان حضور ندارند بسیار مورد نیاز است. از مواردی که در اجاره کلاس آنلاین بسیار مورد توجه می باشد، هزینه ای است که برای آن در نظر دارید در واقع برای این کار باید به تعداد افرادی که در کلاس حضور خواهند داشت توجه نمایید و شرکت های ارائه دهنده خدمات با توجه به نیاز شما  هزینه خدمات دریافتی را متفاوت در نظر خواهند گرفت. برای اجاره کلاس می توانید به خدمات ارائه شده در مدرسه آنلاین را بررسی نمایید تا نرم افزار های مختلف با پشتیبانی های متفاوت را مشاهده نمایید و آنچه که مورد نیاز است را انتخاب نمایید تا هم نیازشما به کلاس آنلاین بر طرف گردد و هم هزینه بیش از اندازه ای را پرداخت نکنید. کلاس های آنلاینی با قیمت های بسیار مناسبی برای اجاره در برخی ازشرکت ها موجود است که با اندکی جستجو می توانید به آنها دسترسی داشته باشید و این مساله موجب می شود نیاز به خرید یک نرم افزار با قیمت بسیار بالا وجود نخواهد داشت. اطلاع از موارد گفته شده در  مدرسه آنلاین به فرد برگزار کننده کلاس مجازی این امکان را می دهد تا انتخابی درست داشته باشد و از اتلاف هزینه نیز جلوگیری خواهد شد.

 

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 29 - همه بازدیدها: 456692


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group