وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

نکات در رابطه با آموزش آنلاین

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش آنلاین امروزه به یکی از روش ‌های بسیار مناسب برای تدریس تبدیل شده است. آموزش آنلاین مزایا و معایب بسیار زیادی دارد که مزایای آن نسبت به مزایای معایب آن بسیار بیشتر می باشد. اگر شما نیز کنجکاو می باشید که بیشتر در رابطه با این روش تدریس بدانید، حتماً تا انتهای مطلب همراه ما باقی بمانید.

آموزش آنلاین امروزه به یکی از بخش‌ های جدا نشدنی آموزش تبدیل شده است که سازمان ‌ها و نهاد های بسیار زیادی از آن برای آموزش به هنرجویان، دانش‌آموزان، و دانش‌جویان استفاده می‌کنند. امروزه با فراهم شدن انواع مختلف ابزار ها و وسایل و زمینه‌ های مناسب برای آموزش آنلاین، افراد بسیار زیادی علاقمند می باشند که از طریق ظرفیت ‌های این فضا، بتوانند به آموزش آنلاین بپردازند و با شرکت و برگزاری کلاس آنلاین تا آنجا که می توانند در وقت و هزینه خودشان صرفه‌جویی کنند. همچنین زمینه‌ های بسیار مناسبی برای برگزاری آزمون آنلاین نیز با توجه به ظرفیت ‌ها و تکنولوژی ‌های مربوط به این زمینه انجام شده است که می‌تواند در زمینه برگزاری آزمون آنلاین نیز بسیار مناسب و مفید باشد. به طور کلی برگزاری کلاس آنلاین مزایای مخصوص به خودش را دارد که تمامی این مزایا می تواند باعث این شود که سیستم آموزش به یک سمت خاص جهت پیدا کند؛ که این سمت خاص می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد و می‌تواند در دنیای شلوغ و پرجمعیت امروز به سایر اهداف افراد کمک شایانی کند و می تواند تمام زیر ساخت ‌های موجود در تمام اقصی نقاط جهان را برای افراد فراهم کنند تا بتوانند با استادی در آن طرف جهان و محل زندگی این فرد قرار دارد، ارتباط برقرار کند و از او مطالبی را بیاموزد. 

سامانه آموزش ال ام اس


نکات در رابطه با آموزش انلاین

آموزش آنلاین چیست؟

اگر ما بخواهیم در رابطه با آموزش آنلاین صحبت نماییم می‌توانیم بگوییم که به‌ طور کلی زمینه‌ های پوشش‌ دهنده آموزش آنلاین، شامل انواع مختلف حوزه‌های آموزشی از قبیل آموزش الکترونیکی، آموزش از راه دور، استفاده از وبینار ال ام اس، استفاده از وب کنفرانس ‌ها، برگزاری کلاس آنلاین، استفاده از ابزار هایی مانند ادوب کانکت و یا ادوبی کانکت، اشاره کنیم. توجه نمایید که تدریس آنلاین هم می‌تواند تأثیرات بسیار زیادی در یادگیری افراد داشته باشد و افراد می‌توانند با فراگیری ظرفیت ‌های این روش تا آنجا‌ که می‌توانند یادگیری را برای خودشان آسان‌تر کنند. به طور کلی آموزش آنلاین هنگامی امکان‌پذیر می باشد که یک فرد به دستگاه های ارتباط تکنولوژی هوشمند مانند کامپیوتر، تبلت، لپ‌تاپ و گوشی تلفن همراه دسترسی داشته باشد تا بتواند با استفاده از این ابزار ها در یک کلاس آموزش آنلاین شرکت کنند و بتوانند مطالبی را از آن کلاس بیاموزد. در نهایت نیز این افراد می‌توانند پس از اتمام تدریس آنلاین، آزمون آنلاین خودشان را نیز در آن سایت و یا زمینه ثبت کنند و بعد نیز می توانند مدرک خودشان را در آن زمینه از طریق همان سایت دریافت نمایند. توجه نمایید که در این نوع تجربه از یادگیری و در آموزش افراد می‌توانند از انواع مختلف زمینه‌های یادگیری مانند استفاده از ویدئو ها، عکس ‌ها، تصاویر، و انواع مختلف ابزار ها استفاده کنند تا کار یادگیری را برای خودشان آسان‌تر کنند و بتوانند اطلاعات بیشتری را در یک آموزش آنلاین نسبت به آموزش حضوری دریافت نمایند. به هر حال آموزش آنلاین علاوه بر مزایای مخصوص به خود معایبی را نیز دارد که ما در ادامه قسمت این مزایا و معایب را به طور کامل برای شما شرح داده‌ایم.

آموزش آنلاین چیست؟

اجاره کلاس مجازی

 

مزایای آموزش آنلاین 

توجه نمایید که آموزش آنلاین مزایای مخصوص به خود را دارد که این مزایا می توانند در برخی از زمینه ‌ها تا حد بسیار زیادی به افراد کمک کنند. برای مثال با استفاده از آموزش آنلاین شما می توانید بدون اتلاف وقت و هدر رفت وقت برای مراجعه به کلاس، پشت سیستم خود را در خانه خود بنشینید و در هنگام انجام سایر کارهایتان در کلاس خودتان نیز شرکت کنید. توجه نمایید که آموزش آنلاین علاوه بر این موارد هزینه ‌های بسیار مقرون به صرفه‌تری نسبت به آموزش حضوری دارد که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخاب این روش برای یادگیری و یا حتی تدریس داشته باشد. همچنین توجه نمایید برای استادان نیز این روش یک روش کاملاً مناسب می باشد زیرا می توانند تعداد دانش آموزان بیشتری را در یک کلاس بپذیرند که این موضوع می‌تواند درصد یادگیری افراد جامعه را بالاتر ببرد و در وقت آن ‌ها نیز صرفه‌جویی کند. همچنین توجه نمایید در برخی موارد استفاده از ظرفیت ‌های آموزش مجازی می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در یادگیری افراد داشته باشد. برای مثال در برخی از رشته‌ ها و زمینه‌ های یادگیری، استفاده از عکس ‌ها، فیلم ‌ها، پادکست ‌ها و سایر منابع می‌توانند به افراد برای یادگیری تا حد بسیار زیادی کمک کنند. همچنین توجه نمایید که در زمینه آموزش آنلاین و بسیاری از افراد می‌توانند راحت‌تر عملکرد خودشان را به نمایش بگذارند زیرا در زمینه حضور این افراد ممکن است اعتماد به ‌نفس کافی برای شرکت در کلاس را نداشته باشند اما در زمینه آموزش آنلاین این افراد دیگر نگرانی در رابطه با اعتماد به نفس خود هنگام شرکت در کلاس نخواهند داشت و می‌تواند بدون هیچ مشکلی عملکرد خود را به نمایش بگذارد. مزایای آموزش آنلاین

معایب استفاده از آموزش آنلاین

هرچند استفاده از آموزش آنلاین مزایای مزایای مخصوص به خود را دارد و می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در یادگیری افراد داشته باشد اما در برخی موارد استفاده از آموزش آنلاین می‌تواند معایب مخصوص خود را نیز داشته باشد که این معایب می‌توانند گاهی آزاردهنده باشند. برای مثال برخی از افراد عملکرد بیشتری هنگام حضور در کلاس دارند و می‌توانند بازخورد بسیار بیشتری در این زمینه یاد داشته باشند، اما هنگامی که این‌گونه افراد مجبورند که از آموزش مجازی استفاده کنند ممکن است بازخورد لازم را نداشته باشند و حتی ممکن است دچار حواس‌پرتی شوند. یکی دیگر از نکات مهم این است که افرادی که نمی‌توانند به خوبی تمرکز کنند، و ممکن است که هنگام استفاده از آموزش آنلاین و به دلیل عدم تمرکز نتوانند آن ‌طور که باید و شاید مطالب را بیاموزد اما هنگامی‌که این‌ گونه افراد در کلاس حضور داشته باشند می توانند با متمرکز کردن تمام حواس خودشان روی مطالبی که در کلاس در حال درس دادن می باشد، تعداد بسیار زیادی مطالب را بیاموزند. همچنین در زمینه آموزش آنلاین بسیاری از افراد ممکن است که بلد نباشند با پلتفرم ها و ویژگی‌ها و ابزار آموزش آنلاین کار کنند که این موضوع می‌تواند یک مشکل بزرگ را برای آنان به وجود بیاورد. حتی در برخی موارد این‌ گونه افراد ممکن است که نتوانم به‌درستی در آزمون آنلاین خودشان شرکت کنند و ممکن است که آسیب ‌های روحی و روانی و حتی مادی بسیار زیادی را ببیند. به هر حال نداشتن اطلاعات در رابطه با نحوه برگزاری آزمون ‌ها در آموزش آنلاین می تواند برای این‌گونه افراد دردسرساز باشد.

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 0 - همه بازدیدها: 470392


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group