وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

نکاتی در رابطه با ادوبی کانکت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برنامه ادوب کانکت امروزه به یکی از برنامه‌ های پرطرف‌دار در سراسر جهان تبدیل‌شده است که آموزش آنلاین را برای افراد آسان‌تر می کند. ما در ادامه قصد داریم که بیشتر در رابطه با ویژگی‌ های این برنامه برای شما صحبت کنیم. اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در رابطه با این نرم‌افزار بدانید حتماً تا انتهای این مطلب همراه ما باقی بمانید.

امروزه با تغییر شرایط در سبک زندگی افراد، بسیاری از زمینه ‌های دیگر نیز دست‌خوش تغییر شده است. یکی از این زمینه ها، زمینه یادگیری و فراگیری علوم گوناگون می‌باشد که به تبع تغییر سبک زندگی، دست‌خوش تغییر شده است. آموزش غیرحضوری ویژگی‌ های مشخص و قابل توجهی دارد که این ویژگی ‌ها باعث شده از افراد بسیار زیادی این نوع آموزش را به ‌عنوان آموزش مدنظر خودشان انتخاب کنند. در راستای آموزش غیرحضوری زمینه ‌های بسیار گوناگون و برنامه‌ های مختلفی تولید شده‌اند تا بتوانند کار آموزش غیر حضوری را تسهیل کنند. یکی از این برنامه ‌ها برنامه ادوبی کانکت یا ادوب کانکت می باشد که ما در ادامه قصد داریم که بیشتر در رابطه با این برنامه برای شما صحبت کنیم. این برنامه یکی از برنامه ‌های بسیار معروف و مناسب در زمینه آموزش غیرحضوری می باشد که افراد بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این برنامه ظرفیت‌های ویژه‌ای برای آموزش غیرحضوری دارد و کار و یادگیری را بسیار راحت‌تر کرده است. اگر شما نیز کنجکاو می باشید که بیشتر در رابطه با برنامه ادوبی کانکت بدانید حتماً تا انتهای مطلب همراهمان باقی بمانید ما در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع و ویژگی ‌های آن برای شما صحبت خواهیم کرد و اطلاعات جالبی از این دست برای شما داریم. 
سامانه آموزش ال ام اس

ادوبی کانکت یا ادوب کانکت چیست؟

اگر ما بخواهیم این برنامه را برای شما تعریف کنیم بهتر است بگوییم که ادوبی کانکت نرم‌افزاری کاملاً کاربردی برای آموزش از راه دور، ارائه صفحه نمایش کامپیوتر از راه دور، و وب کنفرانس می باشد که برنامه بسیار کاربردی است. از این برنامه معمولاً برای برگزاری کلاس آنلاین، آموزش آنلاین، تدریس آنلاین، و وب کنفرانس، و همچنین انواع مختلف وبینار ها استفاده می‌شود. توجه نمایید که در برنامه ادوبی کانکت هر یک از اتاق ‌های مربوط به هر بخش دارای یک پاد جداگانه می‌باشد که هر وقت از این پاد ها وظیفه مخصوص به خود را انجام می‌دهد. برای مثال یک پاد مربوط به یادداشت می باشد، یک باند مربوط به به اشتراک گذاشتن ویدئو های شما می‌باشد و پاد های دیگر برای به چت باکس و صحبت در رابطه با موارد گوناگون میباشد. برنامه  ادوبی کانکت، قبلاً نام ‌های دیگری داشته است و در گذشته با نام ادوبی آکروبات نیز شناخته می‌شده‌است. ادوبی کانکت یا معمولاً به ‌عنوان یک سیستم آموزشی تحت وب می باشد که امروزه توانسته است که جای خود را در میان آموزش‌ های آنلاین به خوبی پیدا کند و توانسته است که خودش را به یک جایگزین مناسب برای آموزش‌ های سنتی تبدیل کند و طرف‌داران زیادی در زمینه انواع مختلف آموزش ‌ها را دارد. 

توانایی‌های سیستم ادوب کانکت 

توجه نمایید که نرم‌ افزار ادوبی کانکت دارای اتاق ‌های ملاقات و میتینگ ‌های نامحدود و همچنین قابل تنظیم می‌باشد که کار را برای کاربرانی که می‌خواهند چندین کلاس تشکیل دهند و یا در چندین کلاس شرکت فرمایند بسیار راحت‌تر می‌کند. توجه نمایید که اتاق‌ های جلسات برای هر کاربر تا اندازه نامحدودی وجود دارد و افراد می‌توانند بدون محدودیت در این اتاق شرکت کنند و در این برنامه شما می‌توانید از برنامه‌ های گوناگونی مانند وبینار ال ام اس نیز استفاده کنید تا بتوانید وبینار های مورد نظر خودتان را در این برنامه پیاده‌سازی کنید. توجه نمایید که عموم کاربران می‌توانند این برنامه را همان طور که می‌خواهند و به سلیقه خودشان تنظیم کنند. همچنین یک نکته بسیار مهم در رابطه با نرم‌افزار ادوبی کانکت این می‌باشد که افراد می‌توانند بدون هیچ‌گونه مشکلی جلسات را ضبط نمایند تا بتوانند بعد ها از آن استفاده کنند. این برنامه دارای بخش‌ های مختلفی مانند بخش‌های یادداشت و بخش گپ، و بخش تخته سفید می باشد که کار تدریس و یادگیری را بسیار آسان‌تر می کند. این برنامه قابلیت رای گیری دارد و دارای کتابخانه می باشد. همچنین شما می‌توانید چیدمان صفحه را در برنامه ادوبی کانکت همان‌طور که می‌خواهید تغییر دهید. همچنین یکی دیگر از مزایای ویژه برنامه ادوبی کانکت این می‌باشد که یادگیری کارکردن با این برنامه بسیار آسان می باشد افراد نیازی ندارند تا در رابطه با نحوه کارکردن با این برنامه تحقیق کنند و حتی مدرس یا تدریس کننده می‌تواند در اول در شروع کلاس در رابطه با ویژگی ‌ها و قابلیت های این برنامه بطور مختصر و در حد پنج دقیقه به دانش آموزان توضیحاتی ارائه کند و بعد تا انتهای کار هیچ مشکلی برای افراد پیش نخواهد آمد و افراد میتوانند بدون هیچ مشکل از قابلیت ‌های موجود در این برنامه برای یادگیری بهتر استفاده کند و مباحث را همان‌طور که می‌خواهند فراگیرند.

اجاره کلاس مجازی

نتیجه گیری

تا این‌جای مطلب سعی کردیم برای شما در رابطه با ویژگی ‌های برنامه ادوبی کانکت صحبت نماییم، و سعی کردیم که مزایای این برنامه را برای شما به طور کل بیان نماییم تا شما بتوانید با دید بازتری اقدام به استفاده از این برنامه بکنید. توجه نمایید که در دنیای شلوغ و پرجمعیت امروز و پرمشغله تر شدن افراد امکان مراجعه حضوری برای یادگیری مطالب بسیار سخت شده است. آموزش آنلاین، کلاس آنلاین، تدریس آنلاین و همچنین حتی آزمون آنلاین این شرایط را برای افراد فراهم کرده است تا بتوانند به ‌راحتی و بدون هیچ مشکلی مطالب مورد نیاز خودشان را با صرفه‌جویی در وقت و هزینه خود بیاموزد و این موضوع تاثیر بسیار زیادی در بالاتر رفتن علاقه افراد به یادگیری مباحث گوناگون دارد که می تواند در باسواد شدن افراد جامعه تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. برنامه ادوبی کانکت ظرفیت ‌های بسیار ویژه‌ای در زمینه آموزش آنلاین دارد و می‌کوشد که با بهتر کردن شرایط و فضای یادگیری یک فضای مناسب‌تر را برای افراد فراهم کند. این برنامه از تمام ظرفیت ‌های موجود در یک کلاس سنتی و حضوری را در خود جای داده است که باعث شده است این برنامه به یک برنامه پرطرف‌دار در سراسر جهان برای انواع مختلف آموزش مورد استفاده قرار بگیرد. این برنامه به‌ صورت کاملاً رسمی و شناخته‌شده در جهان می باشد که افراد بسیار زیادی برای سیستم های آموزشی خودشان از اتاق ‌های این برنامه استفاده می‌کنند.

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 18 - همه بازدیدها: 456681


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group