وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

نکاتی در رابطه با ال ام اس

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 ال ام اس از سیستم های آموزش از راه دور و مجازی می‌باشد که امروزه افراد بسیار زیادی را به سمت خود کشانده است. اگر شما نیز می‌خواهید اطلاعات جامع ‌تر و بیشتری در رابطه با این سیستم به دست بیاورید حتماً تا انتها این مطلب همراه ما باقی بمانید. ما در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع برای شما صحبت خواهیم کرد.

شاید شما تابحال نام سیستم ال ام اس را شنیده باشید و این سوال برای شما پیش آمده باشد باشد که این سیستم چیست و چه ویژگی‌ هایی دارد؟ به ‌طور کلی ال ام اس مخفف عبارت learning management system می‌باشد که در تعداد بسیار بالایی در انواع مختلف مقالات مربوط به سیستم آموزش تکرار شده است. اگر بخواهیم به زبان ساده‌تر برای شما بگوییم که ال ام اس چه می باشد و چگونه می‌تواند به یادگیری افراد کمک کند، بهتر است بگوییم که این سیستم یک سیستم برای مدیریت محتوا می باشد که در واقع برای مدیریت یادگیری کاربرد بسیار زیادی دارد این عبارت در زبان فارسی با نام سامانه مدیریت یادگیری شناخته می شود. به‌ صورت کلی این سیستم سیستمی می‌باشد که در زمینه کلاس آنلاین، آموزش آنلاین، و آزمون آنلاین استفاده می‌شود و در این زمینه‌ ها کاربرد دارد. این سامانه تا حد بسیار زیادی کاربر خود را که در حال استفاده از این سیستم است را قادر می‌سازد تا بتواند به راحتی جنبه‌ های مختلف در زمینه دوره‌ های آموزشی که در حال گذراندن آن ‌ها هست را مدیریت کند و همچنین بتوانند در این زمینه فعالیت کند. این سیستم تاثیر بسیار زیادی در تسهیل فرایند یادگیری در افراد دارد.

 

سامانه آموزش مجازی

نکات بیشتر در رابطه با ویژگی ‌های ال ام اس

همان ‌طور که همه شما می‌دانید امروز شرایط مختلفی به وجود آمده است و افراد بتوانند از طریق کلاس آنلاین و آموزش آنلاین مطالب را بیاموزند در این زمینه برنامه‌ هایی مانند ادوب کانکت، وبینار ال ام اس، وب کنفرانس‌ ها، برگزاری کلاس آنلاین و تدریس آنلاین به کار گرفته می‌شود تا بتواند در بستری متفاوت و کم ‌هزینه‌تر و مناسب‌تر به کار آموزش افراد بپردازد. توجه نمایید که ال ام اس نرم‌افزاری می‌باشد که فرآیند یادگیری را تا حد بسیار زیادی تسهیل می‌کند. به‌ طور کلی این نرم‌ افزار یک بستر بسیار مناسب برای برقراری ارتباط میان افرادی است که می‌خواهند چیزی بیاموزند و افرادی است که می‌خواهند به دیگران چیزی را یاد بدهند. این فضا فضای مناسبی برای ارتباط برقرار کردن دانشجویان و اساتید و مدیران در دانشگاه‌ ها می باشد که کار برقراری ارتباط را راحت‌تر می‌کند. توجه نمایید که ال ام اس زیرساخت ‌های مناسبی را برای آموزش الکترونیکی در خودش دارد و تمام پیشرفت‌ ها و فعالیت ‌های افرادی که در حال فراگیری علم می باشند را مدیریت می‌کند و قابلیت این را دارد که در سراسر جهان مورد استفاده بسیاری از افراد در زمینه انواع مختلف آموزش ها قرار بگیرد.

مزایای سیستم ال ام اس

مزایای سیستم ال ام اس 

با توضیحاتی که ما در رابطه با سیستم دادیم حال نوبت به این موضوع می‌رسد که در رابطه با مزایای سیستم ال ام اس نیز برای شما توضیحاتی را ارائه کنیم تا شما بتوانید با دانستن این مزایا تصمیم بگیرید که آیا به ‌طور کلی به این سیستم نیازمند هستید یا خیر. در مرحله اول جالب است بدانید که در سیستم ال ام اس نیاز به مراجعه حضوری و فیزیکی همه شرکت‌کنندگان در کلاس نمی‌باشد و تمام فرایند یادگیری به صورت کاملاً غیرحضوری دنبال می‌شود. برای سازمان‌ ها و مراکز بسیار بزرگ در سراسر ایران دارای شعبه ‌های گوناگونی هستند این سیستم می‌تواند یک واحد آموزشی جامع و یکپارچه را ارائه کنند که می‌توانند برای آموزش بسیار مناسب باشد. توجه نمایید که دانشجویانی که در شهرستان ‌ها زندگی می‌کنند و در شهر های دیگر به دانشگاه می‌روند می‌توانند از این سیستم استفاده کنند تا بتوانند دروس خودشان را با همان کیفیت حضوری یاد بگیرند. توجه نمایید که به هنگام استفاده از سیستم ال ام اس دیگر زمان برای رفت‌ و آمد تلف نمی‌شود. در این سیستم امکان تصحیح آنلاین تمام تکالیف ارسال شده توسط دانش‌آموزان و همچنین نمره دهی آنلاین به صورت کاملاً کامل وجود دارد و می‌تواند برای استادان بسیار راحت‌تر باشد. منابع بسیار زیاد و گسترده‌ای نیز می‌توانند از طریق اینترنت در میان دانشجویان دست ‌به‌ دست شود و منابع آن ‌ها را و همچنین علم و دانش آن ‌ها را بیشتر کند. 

قابلیت های سامانه ال ام اس

بررسی قابلیت‌ های ال ام اس

توجه نمایید که ال ام اس که مختص به یک نوع سیستم یادگیری الکترونیکی میباشد قابلیت‌ های متفاوتی دارد که به طور کلی برخی از این قابلیت ‌ها کاملاً مشترک می‌باشند که ما در ادامه قصد داریم که این قابلیت ‌های مشترک را برای شما نام ببریم تا شما را بیشتر با ویژگی‌ های این سیستم آشنا سازیم. در سیستم ال ام اس قابلیت اشتراک‌گذاری محتوای آموزشی وجود دارد که می‌تواند تمام محتوای آموزشی مورد نیاز را در اختیار دانشجویان قرار دهد. در این سیستم قابلیت برگزاری آزمون آنلاین وجود دارد که دیگر نیازی نیست دانش آموزان برای امتحان به صورت حضوری به مرکز امتحان دهی مراجعه کنند. در سیستم ال ام اس قابلیت برگزاری کلاس مجازی و همچنین قابلیت ایجاد تالار پرسش و پاسخ نیز وجود دارد تا بتواند تمام ظرفیت‌ های آموزش حضوری را برای یادگیرندگان تداعی کند. توجه نمایند که در سیستم ال ام اس قابلیت اطلاع‌رسانی به طرق کاملاً مختلف و متفاوتی وجود دارد و قابلیت گزارش‌دهی نیز یکی دیگر از قابلیت‌ های سیستم ال ام اس می باشد. این سیستم می تواند تمام‌ موارد مختص آموزش غیرحضوری مانند کلاس آنلاین، آزمون آنلاین، و تدریس آنلاین را فراهم کرده است و می‌تواند به افراد کمک کند تا کار یادگیری را راحت‌تر پیش ببرند. به طور کلی ایم سیستم یک سیستم کاملاً مناسب و یکپارچه و منظم برای آموزش غیرحضوری می باشد که می‌تواند مزایای بسیار زیادی را با خودش به همراه داشته باشد. توجه نمایید که ظرفیت های این سیستم بی‌نهایت و بسیار زیاد می‌باشد و در طراحی این سیستم سعی شده‌است که تمام موارد مورد نیاز برای یک سیستم آموزش غیرحضوری مورد توجه قرار گرفته شود تا بتواند این سیستم را به یک سیستم کاملاً مناسب یکپارچه و مفید برای آموزش غیرحضوری تبدیل کند. به هر حال این سیستم می‌کوشد که با بهتر کردن شرایط آموزش فرایند یادگیری را تسهیل بخشد تا افراد بتوانند بدون هیچ‌گونه نگرانی و با استفاده از سیستم ال ام اس مواردی که می‌خواهند را یاد بگیرند تا بتوانند بدون هیچ مشکلی به فراگیری علم بپردازند.

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 28 - همه بازدیدها: 456691


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group