وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

نکاتی در رابطه با کلاس آنلاین

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه با استفاده همه‌ جانبه مردم از انواع مختلف تکنولوژی‌ های به‌ روز شده کلاس آنلاین پیش از پیش طرف‌دار دارد اگر شما نیز کنجکاو مب باشید که بیشتر در رابطه با ویژگی‌ های کلاس آنلاین بدانید و می‌خواهید که شرکت در کلاس آنلاین را در دستور کار خودتان قرار دهید حتماً تا انتهای این مطلب همراه ما باقی بمانید.

فضای مجازی امروزه تمام زندگی ما را پوشانده‌ است. امروزه شما نمی‌توانید به جایی بروید یا قصد انجام کاری را داشته باشید اما نیازی به استفاده از فضای مجازی و اینترنت نداشته باشید. همین موضوع باعث شده‌است که افراد بسیار زیادی در زمینه ‌های مختلفی از ظرفیت ‌های فضای مجازی استفاده کنند تا بتوانند خدمات بهتری را به افراد ارائه کنند. کلاس آنلاین و آموزش آنلاین یکی از این زمینه ‌ها می‌باشد که امروزه توانسته است با استفاده از ظرفیت ‌های فضای مجازی فضای مناسبی را برای تدریس بسازد. توجه نمایید که امروز فضای مجازی تاثیر بسیار زیادی در زندگی ما داشته است که افراد باهوش می‌توانند با استفاده از این تأثیر تا آن ‌جا که می‌توانند در زمینه ‌های مختلف و گوناگونی به پیشرفت‌ های بسیار بزرگی دست پیدا کنند تا بتوانند با توجه به این پیشرفت ‌هایی که دارند در کسب‌ و کار و زمینه ‌های دلخواه خودشان پیشرفت کنند و حرفی برای گفتن داشته باشند. توجه نمایید که با استفاده از کلاس آنلاین، آموزش آنلاین، همچنین تدریس آنلاین، و حتی آزمون آنلاین زمینه‌ های بسیار مناسبی برای افراد فراهم شده است تا بتوانند بدون محدودیت زمان و مکان بدون هیچ مشکلی آموزه ‌های مورد نظر خودشان را بیاموزند و بتوانند آن را در زمینه تخصصی خودشان آنها به کار بگیرند. در این زمینه ها ابزار و برنامه‌ های گوناگونی مانند ادوبی کانکت یا ادوب کانکت، اوبینار ل ام اس، کنفرانس‌ ها، و انواع مختلف زمینه ‌های دیگر فراهم شده است.

اجاره کلاس مجازی

نکاتی در رابطه با کلاس انلاین

معرفی انواع مختلف کلاس آنلاین

توجه نمایید که کلاس آنلاین و برگزاری کلاس آنلاین با توجه به عوامل گوناگونی متفاوت می باشد. به‌ طور کلی افراد شرکت‌کننده در انواع مختلف کلاس ‌های آنلاین مدرسان و دانش آموزانی هستند که می‌خواهند در این زمینه خاص علمی را بیاموزند یا بیاموزانند. به طور کلی اگر بخواهیم در رابطه با کلاس آنلاین به شما اطلاعاتی بدهیم، کلاس ‌های آنلاین معمولاً به دو دسته کلاس آنلاین بدون نظارت و همچنین کلاس آنلاین با نظارت و یا زنده تقسیم می‌شود که ما در ادامه می‌خواهیم این دو دسته از انواع مختلف کلاس‌های آنلاین را برای شما شرح دهیم تا شما بتوانید بیشتر در رابطه با انواع مختلف آن ‌ها اطلاعات کسب کنید.

 

 

کلاس آنلاین بدون نظارت و ویدیو محور

در کلاس آنلاین ویدئو محور دانش آموزان معمولاً به کمک ویدیو ها مطالب را می‌آموزند. در این نوع از آموزش خود معلم در کلاس حضور ندارد و می‌کوشد که با استفاده از ویدئو های از پیش ضبط‌شده نکات مورد نظر را به دانش آموزان بیاموزد. توجه نمایید که مطالب آموزشی در این نوع کلاس آنلاین معمولاً در قالب انواع مختلف و با استفاده از انواع مختلف ابزار ها مانند پاورپوینت و یا حتی ویدیویی که خود معلم در آن حضور دارد تهیه می‌شود و بعد توسط مدرس به دانش‌آموزان ارائه می‌شود. توجه نمایید که این شیوه معمولاً می تواند یک دوره آموزش الکترونیک خصوصی باشد که در زمینه کلاس‌ های آنلاین و آزمون ‌های آنلاین نیز مناسب است. توجه نمایید که معمولاً در این نوع کلاس آنلاین مدرس به صورت زنده حضور ندارد و تنها در برخی موارد یادگیری دانش‌آموزان را ارزیابی می‌کند و به آن‌ ها می‌گوید که اگر سوالی در رابطه با ویدیو ارسال شده دارند بپرسند، در بسیاری از موارد حتی در این زمینه‌ ها هیچ‌ گونه مدرسی وجود ندارد و ویدیو های آموزشی تنها منبع دانش آموز برای یادگیری می باشند.

کلاس آنلاین بدون نظارت و ویدیو محور

 

کلاس آنلاین با حضور و نظارت مدرس و یا کلاس آنلاین زنده

توجه نمایید که به علاوه یک کلاس آنلاین بدون نظارت نوعی کلاس آنلاین نیز وجود دارد که معلم به صورت زنده در ارتباط با دانش آموز وجود دارد و یادگیری او را رصد می‌کند. توجه نمایید که معمولاً در این نوع کلاس آنلاین مطالب و مضمون‌ های آموزشی در یک زمان خاصی که از پیش تعیین شده است به صورت آنلاین ارائه می‌شود. معمولاً برای ارائه این‌گونه آموزش ‌ها سعی می‌شود که از برنامه ‌هایی مانند ادوبی استفاده شود تا بتوانند در زمینه مناسب و از پیش‌ تعیین‌شده مطالب را به دانش‌آموزان بیاموزند. توجه نمایید که در این روش و در این نوع کلاس آنلاین تعامل مدرس و دانش آموز بسیار بالا می‌باشد و در واقع فرق زیادی با کلاس حضوری و آموزش حضوری ندارد. توجه نمایید که این نوع روش تدریس و این نوع روش یادگیری نیز مانند روش سنتی تحت رهبری و نظارت مدرس قرار دارد و برای شروع استفاده از روش آنلاین برای یادگیری مناسب تر می‌باشد. 

کلاس آنلاین با حضور و نظارت مدرس و یا کلاس آنلاین زنده

 

برای شرکت در کلاس آنلاین و استفاده از خدمات آموزش آنلاین به چه ابزارهایی نیاز داریم؟

توجه نمایید که درست مانند هر نوع یادگیری دیگری شما برای یادگیری آنلاین و شرکت در کلاس آنلاین به مواردی نیاز داریم و تا بتوانید این موارد را برای خودتان تهیه نمایید نمی‌توانید به ‌خوبی از خدمات کلاس آنلاین استفاده نمایید و نمی‌توانید مطالب را آن طور که باید و شاید فراگیرید. به طور کلی شما برای شرکت در کلاس آنلاین به تمامی تکنولوژی ‌های روز و ابزاری که امروزه در زمینه اتصال به اینترنت وجود دارند نیاز دارید تا بتوانید با استفاده از این ابزار ها در یک کلاس آنلاین شرکت نمایید و حضور خودتان را در این کلاس ‌ها ثبت کنید. برای مثال شما برای شرکت در کلاس آنلاین به کامپیوتر رومیزی، تبلت و گوشی موبایل هوشمند، یا لپ‌تاپ نیاز دارید تا بتوانید با استفاده از آن‌ ها به کلاس خودتان متصل شوید. همچنین علاوه بر این ابزار ها شما به یک اینترنت بسیار پرسرعت و مناسب نیز نیاز دارید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی مطالب آپلود شده توسط مدرس خودتان را دانلود کنید. توجه نمایید که بالا بودن پهنای باند اینترنت شما تاثیر بسیار زیادی در بهتر شدن شرط یادگیری شما دارد. توجه نمایید که علاوه بر این موارد شما برای کسب موفقیت برای آموزش آنلاین به آخرین نسخه‌ های به‌ روز شده انواع مختلف مرورگرها نیز نیاز دارید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی با استفاده از آن ‌ها به کلاس متصل شوید. همچنین هدست و یا اسپیکر و میکروفون نیز برای مکالمه شما با استاد نیاز است، تا دانش آموزان بتوانند بدون هیچ مشکلی با مدرس خود ارتباط برقرار کنند و سوالات خود را از او بپرسند.

برای شرکت در کلاس آنلاین و استفاده از خدمات   آموزش آنلاین به چه ابزارهایی نیاز داریم؟

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 0 - همه بازدیدها: 470392


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group