وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

نکاتی در رابطه با وبینار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وبینار در واقع همان سمینار می‌باشد که به‌ صورت آنلاین برگزار شده‌است. وبینار ها امروز و در دنیای امروز جای پای خودشان را در زمینه آموزش و سخنرانی ‌ها بسیار محکم کرده‌اند. اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در رابطه با وبینار ها بدانید حتماً تا انتهای مطلب همراه ما باقی بمانید.

امروزه با بیشتر شدن و گسترش ارتباطات افراد در سراسر جهان با یکدیگر و پیشرفت تکنولوژی‌ ‌هایی در این زمینه که به ارتباط این‌گونه افراد کمک می کند برقراری ارتباط و انتقال دادن اطلاعات بسیار راحت‌تر از گذشته شده است. وبینار یکی از روش ‌های انتقال اطلاعات و برقراری ارتباط می باشد که امروزه افراد بسیار زیادی از آن برای تسهیل منافع و کار های خودشان از آن استفاده می‌کنند. ما در ادامه قصد داریم که بیشتر در رابطه با سمینار آنلاین برای شما صحبت کنیم. اگر شما نیز علاقه‌مند هستید که بیشتر در این رابطه بدانید حتما تا انتهایً این مطلب همراه ما باقی بمانید. علاوه بر سمینار آنلاین امروزه انواع مختلفی از خدمات آنلاین مانند کلاس آنلاین، آموزش آنلاین، وب کنفرانس‌ ها، و تدریس آنلاین نیز مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می‌گیرد تا بتوانند تا آنجا که می شود کار آموزش و انتقال اطلاعات را راحت‌ تر کنند. امروز برگزاری کلاس آنلاین، استفاده از وبینار ال ام اس، و استفاده از وب کنفرانس‌ ها و همچنین برگزاری کلاس ‌های آنلاین با استفاده از برنامه‌هایی مانند ادوبی کانکت و ادوب کانکت توانسته است که ارتباط میان افراد را تا آن‌جا که می شود تسهیل بخشد تا بتواند امر یاددهی را تسهیل بخشد. به هر حال اگر شما نیز کنجکاو می‌باشید که در رابطه با فضای تکنولوژی امروزه بیشتر بدانید حتماً تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید. 

 

نکاتی در رابطه با وبینار

وبینار چیست؟

شاید در میان این اطلاعاتی که ما برای شما داشتیم و در زمینه انتقال اطلاعات این سوال برای شما پیش بیاید که وبینار چیست و چگونه می تواند امر برقراری ارتباط را تسهیل بخشد. وبینار مخفف کلمه‌ و عبارت سمینار مبتنی بر وب می‌باشد که همان‌ طور که از نام آن پیداست هنگامی‌که یک سمینار تحت وب انجام شود و هیچ‌ گونه مراجعه حضوری وجود نداشته باشد نام سمینار آنلاین را بر خود می گیرد. توجه نمایید که وبینار رویدادی کاملاً مجازی و آنلاین می‌باشد که در بستر استفاده افراد از اینترنت ایجاد می شود. به طور کلی اگر بخواهیم به زبان ساده‌تر برای شما بگوییم، سمینار آنلاین رویدادی است که در آن افرادی علاقمند می توانند بدون هیچ مشکلی و با کمترین هزینه ها و بدون مراجعه حضوری در آن شرکت کنند و از آن لذت ببرند. توجه نمایید که وبینار ها فضای ارتباطات افراد را بسیار مناسب‌تر و راحت‌تر می‌کند و امر ارتباطات و انتقال اطلاعات را تا حد بسیار زیادی تسهیل می‌بخشند. وبینار ها معمولاً در قالب جلسه سخنرانی یا پنل های گفتگو و یا حتی کارگاه‌ های آموزشی برگزار می‌شود. سمینار های آنلاین امروزه طرفداران بسیار زیادی دارند و افراد زیادی توانسته اند که با استفاده از این وبینار ها مطالب بسیار زیادی یاد بگیرند و در زمینه های بسیار مختلفی به موفقیت دست پیدا کنند.

 

وبینار چیست؟

 

مزایای استفاده از وبینار چیست؟ 

توجه نمایید که همان‌طور که ممکن است شما تا این‌ جای کار متوجه شده باشید وبینار ها در واقع یک جایگزین برای دوره‌ های حضوری آموزش و کارگاه‌ های مختلف می‌باشد که به صورت آنلاین و تحت وب انجام می شوند. توجه نمایید که برگزاری سمینار ها و سخنرانی ‌ها به صورت مجازی مزایایی دارد که ما در ادامه این مزایای را برای شما نام خواهیم برد. برای مثال شما برای مراجعه به وبینارها نیاز به حضور در مکان خاصی ندارید و می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار های مختلفی که در این زمینه هستد به وبینار مورد نظر خودتان مراجعه کنید و لذت ببرید. توجه نمایید که این‌گونه آموزش ‌های دوره مجازی معمولاً هزینه‌ های بسیار کمتری نسبت به دوره ‌های حضوری دارند و شما دیگر نیازی نداری که هزینه‌ های بسیار زیادی مانند هزینه رفت‌ و آمد و هزینه حضور در این سمینارها را بپردازید. شما با مراجعه به وبینار ها تا حد بسیار زیادی در زمان خودتان صرفه‌جویی می‌کنید که این موضوع موضوعی بسیار مهم در دنیای امروز می باشد. همچنین شما با شرکت در سمینارهای آنلاین به صورت لحظه‌ای و در تمام ساعات شبانه‌روز به ویدئو های کلاس دسترسی دارید و می‌توانید در صورت نیاز آن ‌ها را دوباره مشاهده نمایید. همچنین شما می‌توانید پا را فراتر بگذارید و با برگزاری سمینار های گوناگون به درآمد های بسیار زیادی برسید و درآمدزایی کنید. به هر حال این موضوعات از مزایای وبینار می باشند.

 

مزایای استفاده از وبینار

 

 

انواع مختلف وبینار ها 

تا این‌ جای کار ما سعی کردیم که برای شما در رابطه با ویژگی ‌های وبینار و مزایای استفاده از آن صحبت نماییم، حال ما می‌خواهیم به شما بگوییم که انواع مختلف و سمینار های آنلاین کدام ‌ها می‌باشند و شما می‌توانید با توجه به نیاز خودتان از کدام نوع از این وبینار ها که می‌خواهید استفاده کنید. سمینار آنلاین ها معمولاً به دو نوع وبینار زنده و وبینار از پیش ضبط شده تقسیم می‌شود که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خودتان و با توجه به استادی که انتخاب کرده‌اید در وبینار موردنظر شرکت نمایید. سمینار آنلاین زنده همان‌ طور که از نام آن پیداست به صورت یک قرار ملاقات می باشد که شخص برگزار کننده وبینار یک آدرس را در یک روز خاص و در یک ساعت خاص به شما می‌دهد که شما اگر در آن روز خاص و در آن ساعت خاص به آن آدرس مراجعه فرمایید می‌توانید در سمینار آنلاین شرکت کنید. توجه نمایید که این نوع سمینار آنلاین شباهت بسیار زیادی به سمینار های زنده دارد و شما می توانید ارتباط زنده خود را با شخص سخنران حفظ کنید و در صورت وجود سوال سوال خودتان را از او بپرسید. اما نوع دیگر وبینار نوع از پیش ‌تعیین ‌شده می‌باشد که معمولاً از قبل ثبت شده‌اند و تنها در مدت زمان های خاصی در دسترس شما قرار می‌گیرد تا شما بتوانید با استفاده کردن از آن‌ ها در زمینه ‌های گوناگون اطلاعات کسب کنید. توجه نمایید که در این نوع وبینار ها همان ‌طور که واضح می باشد امکان گفتگوی زنده و برگزاری پرسش و پاسخ ‌ها و پاسخ‌گویی به سوالات افراد شرکت‌کننده در سمینار آنلاین وجود ندارد و تنها منبع دسترسی افراد به اطلاعات همین وبینار های از پیش‌ تعیین ‌شده می‌باشند. توجه نمایید یک مزیت این نوع سمینار آنلاین این میباشد که شما میتوانید چندین بار آنها را نگاه کنید و مشکلات خودتان را با نگاه کردن به آن‌ ها برطرف کنید.

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 16 - همه بازدیدها: 456679


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group