وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

صرفه جویی در هزینه ها با برگزاری جلسات آنلاین

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه با توجه به پیدایش شبکه های مجازی، همه چیز به سمت مجازی برگزار شدن امور  رفته است.

جلسات آنلاین یکی از خدماتی است که مجموعه های زیادی از آن استفاده می کنند. تهران lms به عنوان برگزار کننده  برتر در این زمینه، می تواند کمک شایانی به ارتقا کسب و کار شما بکند.

 

جلسات آنلاین و صرفه جویی در همه چیز!

برگزاری جلسات متعدد و متنوع برای همه ی بیزینس ها و کسب و کارها امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. این که خروجی جلسات به چه صورت خواهد بود، مسئله ی دیگری است. اما برگزاری جلسات بایستی صورت بگیرد تا کلیه ی پرسنل مجموعه از برنامه ها و رویکردهای مجموعه مطلع شوند. برگزاری جلسات برای افراد، در کنار فوایدی که دارد موجب بروز دردسرها و عوارضی هم می شود که در مواقعی بسیاری موجب افت راندمان کارکنان می شود. تکنولوژی روز دنیا نظر به اینکه همواره در جهت رفاه حال و سهولت امور انسان ها حرکت می کند، فناوری را عرضه کرده است که از طریق آن می توان کلیه ی برنامه های از این قبیل را به صورت جلسات آنلاین برگزار کرد.

با توجه به اینکه مدتی از رونمایی این فناوری گذشته است، اما همچنان افراد زیادی هستند که به صورت حضوری به دنبال برگزاری جلسات و سمینارهای خود می باشند. علت این امر هم همین است که انسان بالفطره در برابر تغییرات مقاومت از خود نشان می دهد و تمایل ندارد تا رویه ای که به آن عادت کرده است را تغییر دهد. در صورتیکه اگر زندگینامه ی افراد موفق در دنیا را مطالعه کنیم، به این نتیجه می رسیم که این افراد در مواقع حساس تغییرات پیرامون خود را پذیرفته و با موج تغییر همگام شده اند. شما هم اگر تمایل به پیشرفت در بیزینس خود دارید، نیاز است که بسیاری از جلسات پرسنلی خود را به صورت آنلاین برگزار کنید. برگزاری جلسات آنلاین فواید بسیاری دارد که در دراز مدت اگر محاسبه کنید، متوجه خواهید شد که به چه میزان قابل توجهی از رقبای سنتی خود که از تکنولوژی استفاده نمی کنند، پیش افتاده اید.

MMS

نرم افزار مدیریت هوشمند MMS

بستری که برای برگزاری جلسات آنلاین در نظر گرفته شده است، نرم افزار هوشمند و مجهزی به نام MMS می باشد. در این نرم افزار قادر خواهید بود تا همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشید. از طریقه ی برگزاری گرفته تا هماهنگی و اطلاع رسانی به افراد مورد نظر همگی از طریق نرم افزار MMS مدیریت خواهد شد.

این نرم افزار امکان اطلاع رسانی و همچنین ارسال صورتجلسه ها را به شما خواهد داد. چنانچه پس از برگزاری جلسه، تصمیماتی اتخاذ شد که تمایل داشتید آن را به صورت اتوماسیون برای افراد حاضر در جلسه ارسال کنید، این نرم افزار کاملا مناسب نیاز شما خواهد بود.

از مهمترین فوایدی که برگزاری جلسات آنلاین خواهند داشت، این است که صرفه جویی قابل توجهی در زمان و وقت افراد خواهد شد. در نظر بگیرید که اداره ای برای برگزاری جلسه ای خارج از وقت اداری خود اقدام کند. تمامی کارکنان مجموعه بایستی در زمان و مکانی مشخص حضور پیدا کنند. در شهرهای پرترافیک که تردد وسایل نقلیه زیاد است، ترافیک باعث می شود که در یک رفت و برگشت چندین ساعت از زمان یک کارمند مجموعه تلف شود. 

چه بسا اگر این جلسه مدیریت شده و در فضای آنلاین برگزار می شد، کارمند مورد نظر می توانست این چند ساعت را صرف امور اجرایی مجموعه کرده و راندمان بسیار بالایی را از خود به جای می گذاشت. نکته ی دیگر این که بسیار پیش می آید که نیرویی از یک مجموعه برای انجام ماموریت راهی شهر دیگری می شود. چنانچه در مجموعه جلسه ای برگزار شود، آن شخص غایب بوده و از نقطه نظراتی که در جلسه گفته شده و تصمیماتی که اتخاذ می شود، بی بهره خواهد بود. حال در نظر بگیرید که جلسه به صورت آنلاین برگزار شود. آن شخص می تواند در هر کجای کره خاکی که باشد با اتصال به اینترنت به صورت مجازی در جلسه شرکت کرده و علاوه بر گوش دادن به مطالب، نظرات خود را هم مطرح کند.

 جلسات آنلاین

حذف هزینه های مربوط به مکان

از دیگر فواید برگزاری جلسات آنلاین این است که در خوشبینانه ترین حالت، نظافتچی اداره بایستی سالن کنفرانس را قبل و بعد از مراسم به خوبی نظافت کند. همچنین تدارکات لازم جهت پذیرایی انجام شود. اما اگر جلسات به صورت آنلاین برگزار شود، تمامی هزینه های مربوط به پذیرایی و تدارکات در حساب مجموعه ذخیره می شود.

در بعضی از مجموعه ها و هلدینگ های بزرگ، جلسات به صورت عظیم و در سالن های اجتماعات برگزار می شود. حال در نظر بگیرید که چه میزان هزینه برای برگزاری این دسته از جلسات صورت می گیرد! تمامی این هزینه ها می تواند با برگزاری جلسات آنلاین کنسل شوند.

در شرایط امروزه که همه چیز به خاطر ویروس کرونا به حالت محدودیت و تعلیق درآمده است، برگزاری جلسات سخت و دشوار شده است. از یک طرف شیوع بیماری و ترس افراد برای شرکت و از طرفی دیگر هم محدودیت های بهداشتی و ترددی باعث شده است تا افراد رغبت چندانی برای حضور نداشته باشند.

به همین منظور کافیست تا سری به خدمات مجموعه ی تهران lms بزنید. در این مجموعه همه چیز آماده است تا جلسات خود را به صورت آنلاین برگزار کنید. این مجموعه با بهره گیری از سرورهای قدرتمند و پر سرعت، را فراهم کرده است تا تمامی کسانی که به دنبال آلترناتیو برای جلسات حضوری خود می باشند بتوانند از خدمات جلسات آنلاین استفاده کنند.

قابلیت های جذابی که این مجموعه برای شما فراهم کرده است، تمامی نیازهای مربوط به برگزاری یک جلسه به صورت آنلاین را پوشش داده است. امکان ارائه ی اسناد و مدارک به ساده ترین روش ممکن، امکان رای گیری و بیان نظر و... تنها گوشه ای از امکاناتی است که تهران lms برای کاربران خود فراهم کرده است.

برگزاری جلسات آنلاین، از جمله خدماتی است که اگر شرکت های در حال توسعه از آن استفاده نکنند، قطعا از پیشرفت باز خواهند ماند. در عصر ارتباطات، بیزینس هایی که بتوانند خود را شبکه های آنلاین منطبق کنند، قطعا جایگاه بهتری را تصاحب خواهند کرد.

تهران lms به عنوان یک سرویس ارائه دهنده ی خدمات آنلاین برای برگزاری جلسات و وبینار مناسب ترین بستر برای کسانی است که به دنبال صرفه جویی در هزینه های غیرضروری خود می باشند. کافیست سری به سایت مجموعه بزنید تا از خدمات و همچنین هزینه های آن مطلع شوید.

 

جلسات آنلاین جلسه انلاین

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 19 - همه بازدیدها: 456682


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group