وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

برگزاری جلسات آنلاین در بستر وب

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با گذر زمان و رشد انسان، هر روز پیشرفت های جدید در جهت رفاه بشر به وجود می آیند. بحث اینترنت و دنیای مجازی توانسته بسیاری از مشکلات انسان را مرتفع کنید. به عنوان مثال برگزاری جلسات آنلاین، در زمان و انرژی مجموعه ها و ارگان ها صرفه جویی کرده است.

جلسات آنلاین و خروجی های فوق العاده!

حرف از تکنولوژی و علم روز دنیا که می شود، افراد ادعا می کنند که اکنون عصر ارتباطات است و ظهور فناوری های از این قبیل بسیار امورات را برای انسان سهل و آسان کرده اند. اما از میان این افراد کمتر کسی پیدا می شود که خودش را با این علوم آداپته کرده باشد. فطرت انسان اینگونه است که در برابر تغییرات مقاومت نشان می دهد و حاضر نیست به راحتی متد کاری خود را تغییر دهد. در این میان افرادی که جسارت به خرج داده و با تغییرات و دستاوردهای روز همراه می شوند، نتایج شگفت انگیزی گرفته و جزو افراد موفق در جامعه قلمداد می شوند. یکی از این دستاوردها که اخیرا در حال فراگیر شدن است، برگزاری جلسات آنلاین می باشد.

سامانه آموزش ال ام اس

بستر وب و اینترنت از جمله دستاوردهای بی نظیر بشر محسوب می شود که همه چیز در آن بنا شده است. امروزه به جرات می توان گفت که بسیاری از فعالیت های کاری و شغل در دنیا از حالت حضوری به حالت مجازی تبدیل شده اند. بسیاری از متخصصان این حوزه بر این باورند که تا چند سال آینده دو سوم از مشاغل دنیا به سمت آنلاین بودن خواهد رفت و افرادی که زودتر با این فناوری همگام شوند، قطعا نتایج بهتری را کسب خواهند کرد. با این حساب، اگر صاحب بیزینس یا کسب و کاری هستید که برگزاری جلسات متعدد به شدت زمان و انرژی شما را می گیرد، می توانید استفاده از فناوری جلسات آنلاین را در دستور کار خود قرار دهید.

جلسات آنلاین

رفع بهانه ها برای عدم حضور!

هنگامی که تعداد جلسات و گردهمایی های یک مجموعه یا شرکت افزایش پیدا می کند، طبیعتا نیروهای این مجموعه به دنبال این خواهند بود تا گاه و بی گاه از حضور در این جلسات معاف شوند. به همین خاطر در مواقع غیبت بهانه هایی نظیر مسافرت، کسالت، راه دور و... می آورند. غیبت این افراد در جلسه ممکن است تاثیر به سزایی روی خروجی جلسه گذاشته و وقت دیگر افرادی که حاضر شده اند را تلف کنند.

اما زمانی که ابزار مطلوب برای سازماندهی این دسته از مشکلات را داشته باشید، دیگر مشکلاتی از این قبیل دست و پا گیرتان نخواهد شد. به عنوان مثال نرم افزار ادوبی کانکت که برای برگزاری جلسات آنلاین از آن استفاده می شود، به راحتی چنین امکانی را برای شرکت ها فراهم می کند تا در زمان برگزاری جلسه، تمامی نیروها و افراد ذی ربط به صورت مجازی حاضر باشند.

مورد دیگری که بسیار در جلسات پیش می آید، جاگذاشتن اسناد و مدارک در خانه و یا عدم دسترسی به این اسناد در هنگام برگزاری جلسه می باشد. اما بستری که ارتباطات آنلاین فراهم کرده اند، این امکان را به افراد می دهد که با سرچ آنی در سیستم خود و یافتن سند مربوطه، سند را به صورت آنلاین برای افراد حاضر ارسال کنند.

از مزیت های دیگر این بستر می توان به آماده سازی مطالب قبل از شروع جلسه اشاره کرد. اگر در چنین جلساتی شرکت کرده باشید، قطعا مشاهده کرده اید که رییس یا مدیر مجموعه برای تفهیم بیشتر مطالب خود اقدام به نگارش یا ترسیم بعضی موارد روی تخته وایت برد می کند. این کار علاوه بر اینکه زمان جلسه را می سوزاند، بلکه کیفیت پایینی هم خواهد داشت. برگزاری جلسات آنلاین این امکان را به شما خواهد داد که ترسیمات خود را پیشتر انجام داده و در خلل صحبت ها اقدام به انتشار آن ها کنید. از طرفی دیگر با توجه به اینکه حاضرین از ابزار الکترونیک برخوردار هستند، می توانند آن تصاویر یا مطالب را ذخیره کرده و در مواقع مورد نیاز به آن دسترسی داشته باشند.

 جلسات آنلاین

یادداشت و جمع بندی 

تمامی ابزار و امکاناتی که برای برگزاری یک جلسه ی رسمی و مهم نیاز می باشد، در این بستر یعنی جلسات به صورت آنلاین موجود است. حتما در نرم افزار مربوطه، امکان یادداشت برداری و نت نویسی هم فراهم شده است. تا حضار بتوانند مطالب مفید و مهمی که توسط همکاران در جلسه گفته می شود را یادداشت کنند.

از دیگر امکانات جلسات آنلاین، جمع بندی کردن و ارائه ی مطالب به صورت مصوبه می باشد. کافیست تا در پایان جلسه مصوبات را سورس کرده و نهایی کنید، آنگاه به استفاده از این بستر خواهید توانست تا این مصوبات را به صورت اتوماسیونی ارسال کنید.

نکته ی مثبت استفاده از این بستر، دسترسی آسان و همگانی است. امروزه شاید دیگر کسی پیدا نشود که تلفن همراه هوشمند نداشته باشد! برای شرکت در جلسات آنلاین، با استفاده از گوشی موبایل می توان حاضر شد و از تمامی امکانات تعبیه شده استفاده کرد. همچنین تمامی دستگاه های رایانه ای هوشمندی که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشند نظیر لپ تاپ، رایانه، تبلت و آی پد می توانند از امکانات بهره مند شوند.

به تمامی این امکانات، تالار گفتگو و چت را هم اضافه کنید. طراحان این دسته از نرم افزار ها برای ارتباط تحلیلی بهتر در جلسات آنلاین، تالار گفتگویی را تعبیه کرده اند تا حاضرین آنلاین بتوانند به خوبی در آن به مباحثه پرداخته و نقطه نظرات خود را عنوان کنند.

برای استفاده از چنین بستری نیاز است که از یک سرویس ارائه دهنده ی خدمات معتبر استفاده کنید. اخیرا مجموعه های زیادی روی به ارائه ی خدمات آورده اند که از میان آن ها مجموعه ی تهران lms با توجه به رضایت فوق العاده از جانب کاربرانش به دست آورده است، جزو برترین ها محسوب می شود.

این مجموعه با توجه به سرورهای قدرتمند و منحصر به فردی که دارد، تمامی خدمات مربوط به جلسات آنلاین را با عالی ترین سرعت ممکن در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله مهمترین مزیت های این مجموعه هزینه ی اشتراک نازل و منطقی است که سبب شده تا مجموعه های زیادی به عضویت تهران lms در بیایند.

برای اطلاع از خدمات این مجموعه وارد وب سایت مجموعه شده و توضیحات کامل را مطالعه کنید. همچنین در صورت سوال یا ابهام با تماس به کارشناسان مجموعه، پاسخ خود را دریافت کنید. اگر به دنبال رشد و پیشرفت مجموعه ی خود هستید، با استفاده از امکانات و فناوری های روز دنیا، خودتان را از رقبا پیش بیاندازید.

سامانه آموزش مجازی

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 18 - همه بازدیدها: 456681


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group