وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

اجاره کلاس آنلاین با پنل مدیریتی اختصاصی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجاره کلاس آنلاین روشی جهت آماده کردن یک محیط برای برگزاری کلاس است. مانند کلاس های حضوری در کلاس آنلاین نیز استاد و دانش آموز یا دانشجو حضور دارند. البته به جرات می توان گفت بسیاری از امکانات  تحت اختیار استاد و دانشجو که در کلاس های مجازی وجود دارد در کلاس های حضوری نیست.

ادوبی کانکت اجاره

اجاره کلاس آنلاین راهی مطمئن  برای آموزش 

اجاره کلاس آنلاین روشی جهت آماده کردن یک محیط برای برگزاری کلاس است. همانند کلاس های حضوری در کلاس مجازی نیز استاد و دانش آموز یا دانشجو حضور دارند. البته به جرات می توان گفت بسیاری از امکانات  تحت اختیار استاد و دانشجو که در کلاس های مجازی وجود دارد در کلاس های حضوری نیست. البته  این مسئله بستگی به شرکتی دارد که خدمات اجاره کلاس آنلاین را ارئه می دهد. در مقایسه بین کلاس های غیر حضوری برخی از شرکت ها دارای امکانات بسیار زیادی هستند و  به همین دلیل دارای مراجعه کنندگان بیشتری نیز می باشند. علت افزایش اجاره کلاس آنلاین در برخی موسسه ها افزایش بازدهی و نتایج  مثبتی است که دانش آموز یا دانشجو از آن کلاس ها دارد. اجاره کلاس آنلاین  پروسه  سخت و طولانی ندارد و برای  افرادی که در شرایطی قرار گرفته اند که توانایی بر گزار کردن  کلاس های حضوری را ندارند، از این راه استفاده می کنند.

برگزاری کلاس هایی با بهترین کیفیت با اجاره کلاس آنلاین
برگزاری کلاس هایی با بهترین کیفیت با اجاره کلاس آنلاین

آموزش در دنیای اینترنت با اجاره کلاس آنلاین

در سال های گذشته آموزش از راه دور با کمک کتاب، جزوه و سی دی امکان پذیر بود ولی با ظهور فضای مجازی به شکل پیشرفته و توسعه برنامه نویسی در تمام حوزه ها برنامه هایی در قالب محیط های آموزشی آنلاین طراحی و تولید گشت و امروزه به شکل اجاره کلاس آنلاین دیده می شود. کلاس های آنلاین دارای تمام بخش ها و امکانات یک کلاس حضوری را دارد و زمانی که استاد و دانشجو یا دانش آموز در آن حاضر هستند مانند کلاس می توانند گفتگو کنند و فایل های متنی و صوتی خود را در اختیار یکدیگر  بگذارند. شاید محیط های دیگری را نیز برای برگزاری کلاس های آنلاین انتخاب نمایند ولی به دلیل نداشتن پشتیبان  ممکن است دچار نقص هایی در حین برگزاری کلاس گردند. در واقع موسسه هایی که امکان اجاره کلاس آنلاین را به عهده دارند در مدت زمان مشخصی فردی را به عنوان پشتیبان قرار می دهند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی آن را به سرعت رفع نماید و هیچ نقصی در کار آموزش ایجاد نگردد. در کلاس های آنلاین دانش آموز و استاد می توانند همدیگر را مشاهد نمایند و یا  صرفا صدای یکدیگر را بشنود که انتخاب تجهیزات برای  استفاده به عهده برگزار کننده کلاس می باشد. ساعاتی را که فرد برای اجاره کلاس آنلاین در نظر می‌‌‌‌‌‌گیرد متفاوت است و هزینه پرداختی آن نیز  فرق خواهد داشت. 

اجاره کلاس آنلاین از بهترین موسسه ها
اجاره کلاس آنلاین از بهترین موسسه ها

برگزاری کلاس هایی با بهترین کیفیت با اجاره کلاس آنلاین

زمانی که در فکر اجاره کلاس آنلاین هستید حتما به تجهیزات جانبی که در برنامه به شما ارائه می شود دقت کنید. صدای بسیار عالی، کیفیت تصاویر خوب، امکان جابجایی فایل های آموزشی، امکان صحبت کردن دانش آموزان و همچنین دانلود  فایل های ارائه شده در کلاس از جمله مواردی است که در آموزش های مجازی باید به آن دقت شود. سرعت اینترنتی که بر اساس آن  اجاره کلاس آنلاین انجام می شود نیز بسیار مهم می باشد زیرا در کیفیت نشان دادن مطالب و ارتباط استاد و دانشجویان بسیار مهم است. با‌‌‌اجاره کلاس آنلاین می توانید در هر زمانی که نیاز داشته باشید به صورت گروهی آموزش های خود را ارائه بدهید. 

باید توجه داشته باشید که اجاره کلاس آنلاین  را از چه شرکتی درخواست می کنید و سابقه آنها را در برگزاری  کلاس های آنلاین بررسی  نمایید تا هزینه ای که در این رابطه دارید به هدر نرود و از کیفیت آموزش خود نیز رضایت کافی را داشته باشید.اگر در هر بخش کلاسی که به صورت مجازی بر گزار می گردد نقص وجود داشته ابشد  نمی توان تمام  شرکت کنندگان در کلاس را هدایت نمود و مطالب برای همه  دانش آموزان به درستی ارائه نمی شود به همین دلیل  کوچکترین مشکلی که در سیستم آموزش آنلاین وجود داشته باشد در  یاد گیری تاثیر می گذارد. کیفیت  حرف اول را در اجاره کلاس آنلاین می زند.

ال ام اس

 اجاره کلاس آنلاین از بهترین موسسه ها

مهندسین با تجربه و برگزار کنندکان چندین دوره کلاس مجازی می تواند، گذشته مناسبی برای شرکت های ارائه دهنده اجاره کلاس آنلاین باشد. در واقع برنامه هایی جامعی که توسط مهندسی برنامه نویس نوشته و پشتیبانی می شود به صورت مداوم در حال بروز رسانی است و هر گونه نقصی که در گذشته در آنها دیده شده است  گردیده و در حال حاضر بهترین و جامع ترین کلاس های آنلاین را برگزار می کنند. قیمت های اعلام شده توسط موسسه هایی که سال ها تجربه را در برگزاری کلاس های آنلاین دارد، بسیار مناسب است و در مقایسه با شرکت هایی که حداقل امکانات را برای  کلاس های خود در نظر می گیرند، کمتر است. سایت های بر گزار کننده او اجاره کلاس آنلاین تمام اطلاعات کلاس های مجازی را در اختیار مخاطبان خود قرار داده است. با جستجویی ساده می توانید اطلاعات دقیق تری از قیمت ها و زمان کلاس ها و تعداد افرادی که در این کلاس حضور داشته باشند را مطالعه و بررسی نمایید. هر گونه ابهام را با مشاورین این موسسه ها در میان بگذارید.

ارائه بهترین امکانات روز دنیا در آموزش با اجاره کلاس آنلاین
ارائه بهترین امکانات روز دنیا در آموزش با اجاره کلاس آنلاین

 

ارائه بهترین امکانات روز دنیا در آموزش با اجاره کلاس آنلاین

برنامه هایی که برای کلاس های آنلاین در این موسسه نوشته شده است، دارای محیطی کاملا فارسی است و امکان ضبط صدا و ویدئو را دارد. در کلاس های آنلاین نیاز به داشتن نرم افزار خاصی وجود ندارد و محیط کلاس تحت وب است. با اجاره کلاس آنلاین  به پنل مدیریت دسترسی پیدا می کنید و تمام اطلاعات زمان بندی ها و سر فصل ها و هر آموزشی که در کلاس آنلاین داده شده را می توان به صورت ذخیره در پنل مدیریتی دانلود نمود. از دیگر امکاناتی که در اجاره کلاس آنلاین وجود دارد، اس ام اس همگانی برای افرادی است که در ساعت مشخصی کلاس آنلاین دارند. این کلاس ها دارای امنیت بسیار بالایی است و اینترنتی که در رابطه با کلاس های مجازی مصرف می گردد نیم بها می باشد. مساله مهم در اجاره کلاس آنلاین امکانات این کلاس ها است که آموزش مجازی را بسیار ساده تر می کند. دانش آموزان و دانشجویان آموزش ها را به خوبی دریافت و نتایج بسیار خوبی را خواهند گرفت.

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 20 - همه بازدیدها: 456683


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group