وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت با سرور اختصاصی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 شرکت هایی که انواع کلاس های آموزشی آنلاین را به صورت اجاره در اختیار کاربران قرار می دهند توانایی برگزاری وب کنفرانس را با کمک نرم افزار ادوبی کانکت دارند و تحت عنوان اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت این محیط علمی را برای متقاضیان فراهم می کنند. علاوه بر نرم افزار و اینترنت پرسرعت برای دسترسی به این محیط بهتر است که به لب تاب یا کامپیوتر دسترسی داشته باشید.

جهت اجاره ادوبی کانکت کلیک کنید

حضور در دنیای وبینار با اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت

در چندین سال اخیر با کلمه وبینار، زیاد روبرو شده اید که معمولا برای برگزاری کنفرانس ها و یا جلسات آنلاین و کلاس های آموزشی از آن استفاده می کنند. اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت یکی از راه های دستیابی به این فضای آموزی می باشد. زمانی توانایی برگزاری وبینار را خواهید داشت که در سیستم خود نرم افزار ادوبی کانکت  را نصب کرده باشید و به اینترنت  پر سرعت  نیز دسترسی داشته باشید. شرکت هایی که انواع کلاس های آموزشی آنلاین را به صورت اجاره در اختیار کاربران قرار می دهند توانایی برگزاری وب کنفرانس را با کمک نرم افزار ادوبی کانکت دارند و تحت عنوان اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت این محیط علمی را برای متقاضیان فراهم می کنند.

 علاوه بر نرم افزار و اینترنت پرسرعت برای دسترسی به این محیط بهتر است که به لب تاب یا کامپیوتر دسترسی داشته باشید. با اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت  موسسه مورد نظر برای شما یک نشانی اینترنتی را ارسال خواهد نمود و همراه آن یوزر و پسورد ورود به جلسه ادوب کانکت برای کاربران ارسال می شود.  با اجاره ادوب کانکت می توانید به تعداد زیادی جمعیت دسترسی داشته باشید که این تعداد باید توسط فرد کاربر مشخص گردد تا شرکتی که برگزاری کلاس آنلاین را به عهده دارد پنل مورد نیاز کاربر را مشخص نموده و بعد از پرداخت هزینه توسط کاربر تمامی افراد حاضر در جلسه به این محیط دسترسی و بعد از وارد کردن یوزر و پسورد وارد اتاق کنفرانس یا کلاس خواهند شد. 

حضور در دنیای وبینار با اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت
حضور در دنیای وبینار با اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت

اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت با چه مزیت هایی همراه است ؟

اجرای کلاس آنلاین با نرم افزار ادوبی کانکت با مزیت های بسیار زیادی همراه است به همین دلیل افراد زیادی اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت  را به بقیه نرم افزارها و محیط های وب ترجیح می دهند. نصب این نرم افزار ر سیستم های شخصی بسیار ساده است و  می توانید به راحتی لینک دانلود آن را در سایت آموزشی مورد نظر خود دانلود و نصب نماید. زمانی که قرارداد اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت بسته شد و زمان کلاس نیز مشخص گردید برای دانشجو و استاد پیامک ارسال می گردد. با اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت امکان ورود برای افراد شرکت کننده که دارای کلمه ورودی هستند و افرادی که به عنوان مهمان وارد کلاس می شوند، فراهم می شود. امکان چت بین کاربر و دانشجویان وجود دارد و این کار هم به صورت خصوصی امکان پذیر است و هم به صورت چت گروهی که همه افراد حاضر می توانند  پیام را مشاهده نمایند. 

از تمام وسایلی که بتوان با استفاده از آن نرم افزار را نصب نمود برای حضور در کلاس استفاده کرد. با اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت  افرادی که می توانند در کلاس حاضر شوند نامحدود می باشد. تمام افرادی که در این محیط حضور دارند از طریق ارتباط تصویری و یا نوشتاری با یکدیگر صحبت می کنند و فایل های مختلف باانواع پسوندها مثل ورد، پاورپوینت و پی دی اف را جابجا می کند. اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت امکان داشتن چندین وایت برد وجود دارد و استاد می تواند چندین مطلب را روی این وایت برد‌‌‌‌‌های جداگانه توضیح دهد. امکانات مختلفی که برای  کاربران در این نرم افزار در نظر گرفته شده است قابل کنترل است. تمام فعالیت های کاربران در این محیط توسط استاد بررسی و مراقبت می شود. در پایان جلسه برگزار شده توسط‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادوبی کانکت می‌‌‌‌توان نظر سنجی انجام داد و در واقع دارای این گزینه می باشد. 

اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت با چه مزیت هایی همراه است ؟
اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت با چه مزیت هایی همراه است ؟

افزایش دورکاری  با اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت 

شرایط مختلف زندگی و حوادث مختلفی که در جریان زندگی انفاق می افتد موجب تغییراتی در سبک زندگی بشر شده است، البته پیشرفت هایی که در تکنولوژی اتفاق افتاده است در این تغییراتی که در زندگی انسان ها رخ داده، بی تاثیر نخواهد بود. آموزش از راه دور مبحثی است که سال های زیادی در مورد آن گفتگو می شود و روش هایی زیادی در این رابطه تست شده و هر کدام مزیت هایی را دارد. با پیشرفت های علم و فناوری و ورود نرم افزار های گوناگون به بازار، در فضای مجازی شاهد حضور نرم افزار قدرتمندی به نام ادوبی کانکت هستیم که امکان برگزاری  وب کنفرانس ها و یا جلسات و کلاس های آنلاین را فراهم می کند. این نرم افزار قدرتمند در موسسه های آموزشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و افراد می توانند، با اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت و استفاده از این نرم افزار قوی تحت وب، مفهوم یک آموزش مجازی استاندارد را درک کنند. 

زمانی که برای کلاس یا جلسه  مورد نظر خود از طریق اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت اقدام می کنید بسیاری از هزینه که در  کلاس و یا جلسه حضوری وجود داشت، حذف می شود. به عنوان مثال هزینه های رفت و آمد کاهش می یابد و در زمان تک تک افراد حاضر در جلسه یا کلاس صرفه جوی خواهد شد. از مهمترین علت های استفاده از ادوبی کانکت حضور افراد به صورت نامحدود است. این در صورتی است که در جلسه های  حضوری مکان برگزاری ظرفیت محدودی را دارد. در این نرم افزار قدرتمند امکان پشتیبانی  تعداد شرکت کننده به صورت نامحدود وجود دارد.

افزایش دورکاری  با اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت
افزایش دورکاری با اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت

اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت با سرور اشتراکی یا اختصاصی

زمانی که در موسسه های آموزشی به دنبال اجاره کلاس آنلاین هستید با بسته های مختلفی روبرو می شوید که از نظر قیمت نیز با هم متفاوت هستند و امکاناتی که در هر پنل وجود دارد با هم متفاوت می باشد. یکی از تفاوت هایی ک در اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت وجود دارد، نوع سرور است که به صورت اشتراکی و یا اختصاصی وجود خواهد داشت. در سرور اشتراکی هر کاربر از کلاسی که از پیش تعیین و تعریف شده است، استفاده می کندو امکان تقسیم کردن چندین کلاس را در پنل را ندارد امکان تعریف کردن افراد جدید به کلاس را باید از طریق سامانه از مدیریت موسسه درخواست نمایید ولی در سرور اختصاص تمام این امکانات به دست کاربر می باشد. از نظر هزینه نیز این نوع کلاس دارای قیمت متفاوتی است و با امکانات بیشتری اداره می شود.

جهت خرید ال ام اس کلیک کنید

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 19 - همه بازدیدها: 456682


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group