وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect را از شرکت هایی با مجوز رسمی بخواهید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect برای سازمان ها یا افرادی که نیاز به آموزش از راه دور دارند بسیار مناسب است. روش های مختلفی برای اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect وجود دارد. در شرکت های ارائه دهنده خدمات کلاس های آنلاین  پنل هایی برای مشتریان در نظر گرفته می شود که طبق آن می توانند خدمات مورد نظر خود را  سفارش و خرید نمایند. 

 روش های مختلف اجاره کلاس مجازی - انلاین adobe connect

اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect برای سازمان ها یا افرادی که نیاز به آموزش از راه دور دارند بسیار مناسب است. روش های مختلفی برای اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect وجود دارد. در شرکت های ارائه دهنده خدمات کلاس های آنلاین  پنل هایی برای مشتریان در نظر گرفته می شود که طبق آن می توانند خدمات مورد نظر خود را  سفارش داده و خرید نمایند. با وجود چنین شرایطی کمتر کسی است که نتواند شرایطی متناسب با خود را پیدا نکند. مثلا سازمان یا فردی  با استفاده از نرم افزار ادوب کانکت می تواند برای مدت زمان نیم ساعت تا دو ساعت کنفرانس یا کلاس مجازی خود را برگزار نماید و طبق ساعتی که کلاس را اداره نموده است، مبلغی به آن تعلق می گیرد.

ادوبی کانکت

 قیمت اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect با توجه به تعداد شرکت کنندگان  کلاس نیز تغییر می کند. کلاس های مجازی که توسط موسسه های آموزش از راه دور برگزار می شود در محیط های مختلف و با نرم افزار های گوناگونی قابل برگزاری است یکی از این نرم افزار ها ادوب کانکت است. با داشتن این نرم افزار روی سیستم خود و آشنایی مختصری که با ابزار این نرم افزار دارید می توانید در کلاس مجازی شرکت نمایید.

 

برگزاری کلاس آنلاین
برگزاری کلاس آنلاین

مزیت های اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect

کاملترین امکانات در برگزاری کلاس آنلاین را می توانید با اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect بدست بیاورید. در این کلاس ها پیام ها به صورت متن و یا صوت بین استاد و دانشجو منتقل می شود. باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این  کلاس که دیگر  نیاز به نرم افزار ادوب کانکت ندارد و در نسخه های جدید می توان با استفاده از مرورگر های اینترنت در بستر وب از کلیه امکان استفاده کامل نمود، حتما نیازمند اینترنت می باشید.  با اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect به ابزار های مختلفی که برای آموزش نیاز دارید دسترسی پیدا می کنید، مثلا دارای تخته وایت برد است و یا انواع فایل ها با هر پسوندی که باشد توسط این نرم افزار باز می شود. استاد به راحتی می تواند فیلم آموزشی را برای مخاطبان خود بگذارد و همزمان کل کلاس آن را مشاهده نمایند. از دیگر مزیت های این کلاس آنلاین استفاده از قلم نوری است که بوسیله آن می توان بر روی تخته وایت برد نوشت. افرادی که در کلاس مجازی اجاره‌ای شرکت می‌کنند، می تواند نظرات خود را بصورت فارسی در سیستم ثبت کنند و در پایان کار این نظر سنجی به صورت نمودار در سایت نمایش داده می شود.

ادوبی کانکت

مدیریت کل پنلی که به استاد اجاره داده می شود زیر نظر استاد می باشد و اجازه دسترسی به امکانات زمانی فراهم می شود که مدیریت پنل این امکان را فراهم نماید، مثلا امکان چت کردن فارسی یا قرار دادن ویس و ویدیو را کاربران فراهم می نماید. یکی از امکانات بسیار مفیدی که با اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect فراهم می شود امکان ضبط کلاس است و برای افرادی که امکان حضور را نداشتند بسیار مناسب و قابل توجه است. علاوه بر ضبط و دانلود ویدیو می توانید به صورت آنلاین و تحت وب نیز دوباره کلاس را مشاهده نمایید.

ابزار هایی که در اختیار استاد قرار داده شده است از نظر دسترسی و اولویت بندی و چیدمان قابل تغییر است. علاوه بر صدا استاد و دانشجو ها می توانند هم دیگر را مشاهده نمایند و با یکدیگر صحبت نمایند. 

بااجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect شرایطی بر برگزار کنندگان فراهم می‌شود که بتوانند سوالات خود را به راحتی بپرسند و پاسخ های خود را به انواع شکل متنی صوتی و یا ویدئو در دسترس بقیه افراد قرار دهند.

ادوبی کانکت

هر آنچه که در قالب جزوه و کتاب و یا ویدیو در کلاس آموزش داده شده است را می توان در دسترس دانشجویان برای دانلود قرار داد. در این کلاس مجازی می توان با انواع وسیله ها مانند تبلت، گوشی اندرویدی وارد شد. پشتیبانی به صورت صد در صد در کل جلسه همراه با برگزار کنندگان است. آنلاین بودن و اتصال به اینترنت توسط علامتی در کلاس نمایش داده می شود و در صورت بروز خطا این مشکل سریعا توسط پشتیبان رفع خواهد شد.

نرم افزار adobe connect چیست؟
نرم افزار adobe connect چیست؟

نرم افزار adobe connect چیست؟

افرادی که برای اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect اقدام می کنند باید  در سیستم خود نرم افزار ادوب کانکت را  نصب داشته باشند تا بتواند  با دریافت یوزر و پسوردی که موسسه اجاره دهنده کلاس آنلاین در اختیار آنها  قرار می دهد، وارد کلاس شوند. این نرم افزار طی سالیان زیادی با تغییرات مثبتی که روی آن انجام شده است بروزرسانی شده است. این نرم افزار توسط شرکت ادوب طراحی گردیده است و به دلیل امکانات جامع و کاملی که دارد، مورد توجه افراد زیادی برای برگزاری کلاس های آنلاین بوده است. استفاده و کاربری این نرم افزار ساده است و هر کاربری می تواند با اندکی دقت  با ابزار های آن به خوبی آشنا شود و کار نماید. شرکت هایی که امکان برگزاری انواع کلاس های آنلاین را فراهم می کنند، بسیاری از کلاس های خود را از طریق این نرم افزار برگزار می کنند. در صورت  نداشتن اطلاعات در مورد نحوه کار کردن با ادوبی کانکت  می توانید از پشتیبانی سایت در خواست کمک کنید تا آموزش های لازم را برای استفاده از این نرم افزار داده شود.

افزایش یادگیری با حضور در کلاس مجازی - انلاین adobe connect
افزایش یادگیری با حضور در کلاس مجازی - انلاین adobe connect

افزایش یادگیری با حضور در کلاس مجازی - انلاین adobe connect

نتایجی که از  برگزاری کلاس با ادوب کانکت بدست آمده است بسیار عالی بوده است و دانشجویان و دانش آموزانی که  دروس خود را از این روش دریافت کرده اند افرادی بوده اند که بهترین  نتایج را در آزمون ها دریافت کرده اند. نحوه ارائه مطلب و پرسش و پاسخ مکرر در این  نرم افزار با قابلیت هایی که دارد در یادگیری شرکت کنندگان بسیار موثر بوده است. در نمودار نتایج از میزان یادگیری دانش آموزان و مشارکت آنها در بحث ها نیز می توان به موثر بودن این نحوه آموزش پی برد. اجاره کلاس مجازی - آنلاین adobe connect توسط شرکت هایی که مجوز فعالیت در این کلاس ها حوزه را دارند، انجام می شود و برای افرادی که نیازمند آموزش از راه دور می باشند مناسب است. موسسه هایی که دارای پشتیبانی قوی می باشند از بهترین موسسه ها هستند زیرا در همه حال پاسخگوی انواع سوال های مخاطبان می باشند. 

 

ادوبی کانکت

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 16 - همه بازدیدها: 456679


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group