وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

اجاره کلاس های آنلاین با کمترین مصرف ترافیک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش های از راه دور برای سال هایی صرفا از طریق ارسال جزوه و سی دی های آموزشی بود ولی دنیای آنلاین امروزی مسیر ها را برای آموزش بسیار گسترده نموده است. اجاره کلاس های آنلاین تحول بسیار  مهمی در آموزش از راه دور است. امکانات پیشرفته ای که حتی در کلاس های حضوری نیز بسیاری از آنها برای دانشجویان ارائه نمی گردد در این محیط وجود دارد.

سریعترین روش برای انتقال آموزش با اجاره کلاس های آنلاین 

شرایط مختلفی در زندگی انسان ها بوجود می آید که آنها را مجبور به تغییر سبک زندگی می کند. سال های طولانی آموزش صرفا با رفتن به محیط های آموزشی امکان پذیر بود و حتی در این محیط ها نیز وسایل کمک آموزشی چندان به چشم نمی خورد. ولی با گذشت زمان و تغییرات در زندگی بشر ایشان وادار به پذیرش روش های جدید زندگی خود شدند و آموزش های مجازی یکی از مهمترین تغییرات می باشد که می توان با اجاره کلاس های آنلاین به آن دست یافت. آموزش های از راه دور برای سال هایی صرفا از طریق ارسال جزوه و سی دی های آموزشی بود ولی  دنیای آنلاین امروزی مسیر ها را برای آموزش بسیار گسترده نموده است. اجاره کلاس های آنلاین تحول بسیار  مهمی در آموزش از راه دور است. امکانات پیشرفته ای که حتی در کلاس های حضوری نیز بسیاری از آنها برای دانشجویان ارائه نمی گردد در این محیط وجود دارد. با اجاره کلاس های آنلاین بدون نیاز به جابجایی و فقط با دسترسی به اینترنت و یا یک گوشی اندروید و یا کامپیوتر می توانید به محیط آموزش دسترسی پیدا کرده و در کلاس استاد مورد نظر خود حاضر شوید. 

ادوبی کانکت

برای برگزاری کلاس آنلاین نرم افزار های متعددی وجود دارد که می توان با آن افراد مورد نظر را در یک محیط مجازی و آنلاین  یکجا جمع نمود. زمانی که شرایط کلاس آنلاین از طریق موسسه های مربوطه آن فراهم می شود پشتیبانی صد در صدی از این فضا انجام می شود و در صورت بروز هر گونه خطا و مشکلی پشتیبان ایراد را رفع نموده و خللی در کلاس یا جلسه ایجاد نخواهد شد. اجاره کلاس های آنلاین از شرکت هایی که مجوز این کسب و کار را دارند امکان دسترسی به بهترین نرم افزار های کلاس های آنلاین را فراهم می کند. اجاره کلاس های آنلاین بهترین  روش  برای ارتباط آنلاین بین استاد و دانشجو است و انواع امکانات آموزشی نیز در دسترس  این افراد خواهد بود.

سریعترین روش برای انتقال آموزش با اجاره کلاس های آنلاین
سریعترین روش برای انتقال آموزش با اجاره کلاس های آنلاین

 دریافت بسته هایی جامع از ابزار آموزشی با اجاره کلاس های آنلاین

زمانی که به عنوان استاد یا دانشجو در کلاس مجازی شرکت می کنید  پنل کاربری به هر فردی اختصاص می یابد که می تواند از طریق آن  با همه افراد حاضر در کلاس آنلاین ارتباط برقرار کند. بسته هایی که برای اجاره کلاس های آنلاین در اختیار استاد قرار می گیرد در قالب تعداد روز و نوع امکانات مختلف دسته بندی شده است. مثلا از یک هفته یا حتی یک روزه تا  چند ماهه در دسترس فرد یا موسسه های آموزشی قرار می گیرد. ابزارهای آموزش در این کلاس ها با توجه به پنل انتخابی فرد متفاوت خواهد بود. مدیریت اصلی پنل دراختیار فرد برگزار کننده جلسه، کنفرانس و یا کلاس قرار می گیرد.

ادوبی کانکت

 به عنوان مثال استاد می تواند امکان دسترسی افراد را به  میکروفن و یا چت عمومی در کلاس بدهد یا از آنها بگیرد در این صورت می تواند به خوبی کلاس را اداره نماید. اگر فایلی در کلاس به نمایش گذاشته می‌‌‌‌‌‌‌شود امکان دسترسی دانشجویان  نیز به آن فایل داده می شود و امکان دانلود آن وجود خواهد داشت. فایل ها در قالب هر فرمتی که باشند توسط ابزار های موجود در کلاس های آنلاین قابل دسترسی است.

 با اجاره کلاس های آنلاین می توانید در محیطی حاضر شوید که دارای بهترین امکانات مانند ارائه ویدئو یا انیمیشن می باشد و یا با دسترسی به تخته وایت برد همزمان با استاد  و دریافت انواع فایل های آموزش از  کلیه  مطالب  ارائه شده نهایت استفاده و بهره را خواهید برد.

ارتباط موثر در آموزش های مجازی
ارتباط موثر در آموزش های مجازی

ارتباط موثر در آموزش های مجازی 

اگر برای استاد یا فردی که به دنبال برگزاری جلسه‌ای می باشد امکان برگزاری حضوری وجود نداشت موسسه های اجاره کلاس  در قالب اجاره کلاس آنلاین و با برنامه های پیشرفته ای مانند ادوب کانکت بهترین امکانات و نرم افزار ها را در اختیار کاربر قرار می دهد.‌‌‌‌‌‌‌استاد و دانشجو می تواند به صورت تصویری نیز با هم ارتباط بگیرند و همه افراد کلاس نیز می توانند همدیگر را در یک قاب تصویر مشاهده کرده و نزدیکترین حالت به یک کلاس حضوری ایجاد می شود. استاد با ارتباط موثر با دانشجویان جلسه پرسش و پاسخ برگزار می کند و از دریافت آموزش ها‌‌‌‌‌‌‌‌اطمینان حاصل می کند. اجاره کلاس های آنلاین بازخورد بسیار خوبی برای اساتید داشته است زیرا با آزمون های که از این دانشجویان یا دانش آموزان گرفته شده است میزان درک مفاهیم بسیار بالا بوده و نشان دهنده مسیر مثبت برگزاری کلاس های آنلاین است.

دسترسی به اینترنت پرسرعت با کم ترین هزینه
دسترسی به اینترنت پرسرعت با کم ترین هزینه

دسترسی به اینترنت پرسرعت با کم ترین هزینه

شرکت های ارائه دهنده اجاره کلاس های آنلاین با هزینه های بسیار مناسبی امکان برگزاری کلاس ها را ایجاد می کنند. و  اینترنت مصرفی در این راه با هزینه های ترافیک بسیار پایین همراه است. یعنی با شرکت در این کلاس ها، اینترنت بسیار بالایی مصرف نخواهد شد. با توجه به  بازخورد های این کلاس ها در آموزش و امکانات بسیار خوبی که با اجاره کلاس های آنلاین در دسترس افراد قرار می گیرد هزینه های پرداختی به شرکت بسیار ناچیز است. این شرکت ها با داشتن مجوز های لازم و کسب استاندارد های برگزاری کلاس آنلاین بهترین خدمات را به  مشتریان ارائه می کند و به دلیل نوع کسب و کار به بهترین  خدمات  اینترنتی دسترسی داشته و برای  برگزاری بهترین کلاس آنلاین در اختیار استاد و دانشجو  دانش آموز قرار می دهد. 

ادوبی کانکت

با توجه به پنلی که به هنگام اجاره کلاس های آنلاین انتخاب می کنید امکانات در اختیار شما قرار می گیرد. اگر پنل های پیشرفته را اجاره نمایید، می توانید به کل سیستم دسترسی پیدا کرده و کاربران یا دانش آموزان را به کلاس اضافه یا کم نمایید. حتی در انواع پنل های پیشرفته می توانید، چندین کلاس  را با کاربران متفاوت برای خود تعریف نمایید. امروزه  بسیاری از آموزش ها به صورت مجازی اتفاق می افتد و این روش آموزشی جای خود را به خوبی در بین مسیرهای مختلف آموزشی پیدا کرده است و به دلیل  بالا بودن سطح کیفی آموزش جایگزین مناسبی برای روش های حضوری آموزش بوده است. برای اجاره کلاس های آنلاین باید به سایت های شرکت های معتبر و دارای مجوز مراجعه نمایید.

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 16 - همه بازدیدها: 456679


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group