وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

اجاره سرور کلاس آنلاین با حداقل هزینه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت هایی که در رابطه با برگزاری کلاس های آنلاین فعالیت می کنند شرایط اجاره سرور کلاس آنلاین را برای افرادی که نیازمند برگزاری کلاس ها و جلسه های آنلاین هستند، فراهم می کنند. با اجاره سرور کلاس آنلاین به فضایی دسترسی پیدا می کنید که بهترین امکانات برای آموزش درون آن گنجانده شده است.

 برگزاری کلاس مجازی با اجاره سرور کلاس آنلاین

شرکت هایی که در رابطه با برگزاری کلاس های آنلاین فعالیت می کنند شرایط اجاره سرور کلاس آنلاین را برای افرادی که نیازمند برگزاری کلاس ها و جلسه های آنلاین هستند، فراهم می کنند. با اجاره سرور کلاس آنلاین به فضایی دسترسی پیدا می کنید که بهترین امکانات برای آموزش درون آن گنجانده شده است. در دنیای امروز که فضای اینترنت و امکانات دیجیتال بسیار زیادی همراه انسان ها است و نیاز به آموزش آنلاین بسیار قوت گرفته است، اجاره سرور کلاس آنلاین می تواند راهگشای افرادی زیادی برای آموزش دادن و فراگیری دانش باشد. کوتاه کردن مسیر ها و داشتن امکانات بسیار زیاد موجب افزایش اجاره کلاس آنلاین و برگزاری کلاس ها و جلسه ها به صورت مجازی شده است. موسسه های فعال در رابطه با آموزش های مجازی دسترسی به سرور ها و اینترنت پر سرعت را دارند و کلاس های مجازی را با بهترین کیفیت  برای اعضای خود فراهم می کنند. 

ادوبی کانکت

اجاره سرور کلاس آنلاین به صورت کاملا مشخص و طبقه بندی شده در سایت  موسسه وجود دارد و می توانید از طریق تماس با مشاورین فروش نحوه اجاره سرور کلاس آنلاین را سوال نمایید و با توجه به نیاز خود محیط مورد نیاز را برای برگزاری جلسه و یا کلاس آنلاین اجاره نمایید.

 

برگزاری کلاس مجازی با اجاره سرور کلاس آنلاین
برگزاری کلاس مجازی با اجاره سرور کلاس آنلاین

دستیابی به سرور های پر سرعت با اجاره سرور کلاس آنلاین

ایجاد گروههای مجازی با استفاده از نرم افزار های گوناگونی که در بازار وجود دارد برای اکثریت امکان پذیر است ولی دارای مشکلاتی در حین برگزاری کلاس آنلاین می باشد. یکی از مهمترین معضلات موجود سرعت اینترنت است و  قطع شدن پی در پی در این نوع کلاس یا جلسه ها در نحوه ارائه مطالب تاثیر مستقیم دارد ولی زمانی که به صورت رسمی با شرکتی در رابطه با اجاره سرور کلاس آنلاین قرارداد می بندید، نباید نگران سرعت اینترنت باشید و به دلیل پشتیبانی که از این کلاس ها انجام می شود، هیچگونه اتفاقی موجب برهم زدن نظم در ارائه مطالب نخواهد شد. اگر مشکل نرم افزاری و یا سرور اتفاق بیافتد،  با سرعت بسیار زیادی مشکل رفع خواهد شد.

ادوبی کانکت

 اگر با برنامه هایی که در فضای مجازی وجود دارد کلاس را اجرا نمایید به دلیل سرعت  پایین امکان به اشتراک گذاشتن ویدئو و یا هر گونه فایل به سختی امکان پذیر خواهد بود و یا امکان ارتباط آنلاین تصویری نیز به دلیل قطع و وصل های مکرر وجود نخواهد داشت و در صورت وجود ارتباط دچار اختلال خواهد بود. ممکن است سرعت برای همه دانش آموزان یکسان نباشد و به همین دلیل آموزش برای همه به یک صورت  انتقال داده نخواهد شد. ولی اجاره سرور کلاس آنلاین این امکان را برای استاد یا برگزار کننده جلسه فراهم می کند که یک کلاس با کیفیتی را برگزار نماید. موسسه هایی که در حال انجام این فعالیت ها هستند مجوز های لازم برای حضور در این فعالیت ها را دارند و به همین دلیل دسترسی به سرور های پر سرعت و امکاناتی که برای برگزاری کلاس آنلاین نیاز است را با سرعت بیشتر در اختیار خواهند داشت.

 

دستیابی به سرور های پر سرعت با اجاره سرور کلاس آنلاین
دستیابی به سرور های پر سرعت با اجاره سرور کلاس آنلاین

دسترسی به  ادوبی کانکت با اجاره سرور کلاس آنلاین 

از بهترین نرم افزار هایی که تحت وب می باشد و برای برگزاری جلسات آنلاین بسیار مورد توجه قرار گرفته ادوب کانکت است و با امکانات ویژه ای که دارد، می توان بهترین کلاس های مجازی را برگزار نمود. برای دسترسی به سرور برگزاری کلاس های مجازی و ادوبی کانکت می توانید از طریق شرکت های اجاره دهنده محیط آموزشی اقدام نمایید و به یوزر و پسورد این محیط دسترسی پیدا کنید. زمانی که به این موسسات قرارداد بستید باید این نرم افزار را در سیستم خود نصب کنید. با کلمه عبوری که موسسه در اختیار شما قرار می دهد در زمان مشخصی که کلاس برگزار می شود وارد محیط آموزشی مورد نظر می شوید. با اجاره سرور کلاس آنلاین همه شرایط برای یک آموزش مجازی با کیفیت فراهم است. 

ادوبی کانکت

در واقع با اجاره سرور کلاس آنلاین و دستیابی به این نرم افزار می توانید به راحتی  فیلم های کمک آموزشی خود را به اشتراک بگذارید و ارتباط تصویری و صوتی بین دانشجو و استاد برقرار می شود. زمانی که محیط آموزشی را از موسسه های اجاره می کنید تنها ادوبی کانکت برای شروع آموزش مورد استفاده قرار نمی گیرد و نرم افزارهایی که توسط مهندسین  نوشت شده برای اجرای آموزش های مجازی مناسب است، بکار می رود. این نرم افزارها که ظرفیت پذیرش افراد زیادی در کلاس را دارند، برای برگزاری کلاس هایی که افراد حاضر در آن بسیار زیاد هستند، مناسب می باشند و توانایی ارائه آموزش به طور همزمان برای همه افراد را دارند.

اجاره سرور کلاس آنلاین با قیمت مناسب  موجب کاهش هزینه هایی است که با برگزاری کلاس های حضوری ایجاد می گردد. هزینه هایی مانند فراهم کردن مکان حضور دانشجویان و یا هزینه هایی که برای تامین انرژی مورد نیاز است در کلاس های مجازی حذف می گردد و هر کس در مکانی که حضور دارد در کلاس آنلاین شرکت می کند و از وسایل کمک آموزشی نیز به خوبی استفاده می کندو امکان دانلود و دریافت  انواع مطالبی که در کلاس ارائه شده وجود دارد. 

دسترسی به  ادوبی کانکت با اجاره سرور کلاس آنلاین
دسترسی به ادوبی کانکت با اجاره سرور کلاس آنلاین

مراحل اجاره سرور کلاس آنلاین

مراحل اجاره سرور کلاس آنلاین برای کلاسی که ده نفر حضور دارند و یا تعداد بیشتر و یا برای یک روز کلاس اجاره می کنند و یا برای تعداد روز بیشتر  تفاوتی نخواهد داشت. در سایت شرکت های اجاره دهنده سرور آنلاین تمام پنل هایی که برای مشتریان مورد نیاز است طبقه بندی شده  و  کافی است بر روی پنلی که مشخصات آن قید شده است کلیک کنید تا جزئیات بیشتر را مشاهده نمایید. در این موسسه ها با بررسی کلاس های آنلاین، درخواست دهنده می تواند یکی از محیط ها را انتخاب نماید و با توجه به نوع محیط انتخابی و امکاناتی که در آن موجود است، هزینه پرداخت خواهد کرد. 

ادوبی کانکت

 

اگر پیشرفته ترین پنل ها توسط فرد یا شرکت درخواست شود امکانات کاملی مانند مدیریت کامل در اختیار فرد قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال در  پکیج تکمیلی طبقه بندی  کلاس ها و مدیریت افراد حاضر در کلاس آنلاین به استاد داده می شود و دیگر نیاز به درخواست از موسسه برای اعمال تغییرات نخواهد بود. در هر صورت پشتیبانی از کلاس های مجازی به صورت مستمر از شروع کلاس تا پایان آن توسط  این شرکت ها انجام می شود.

 

ادوبی کانکت

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 30 - همه بازدیدها: 468867


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group