وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

اجاره کلاس مجازی تحت مدیریت ال ام اس

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش ال ام اس مخفف Learning Management System به معنای مدیریت سیستم های آموزشی است که به صورت مجازی فعالیت می کند. ال ام اس یک سیستم مدیریتی جامع است و تمام جنبه های آموزش آنلاین را در بر می گیرد. زمانی که فرد یا سازمانی به اجاره کلاس مجازی نیازمند بود وارد سایت های ارائه دهنده محیط های آموزشی آنلاین می شود و پروسه دریافت این محیط برای آن فراهم می گردد

آموزش ال ام اس و اجاره کلاس مجازی

آموزش ال ام اس مخفف Learning Management System به معنای مدیریت سیستم های آموزشی است که به صورت مجازی فعالیت می کند. ال ام اس یک سیستم مدیریتی جامع است و تمام جنبه های آموزش آنلاین را در بر می گیرد. زمانی که فرد یا سازمانی به اجاره کلاس مجازی نیازمند بود وارد سایت های ارائه دهنده محیط های آموزشی آنلاین می شود و پروسه دریافت این محیط برای آن فراهم می گردد. از طریق موسسه های کلاس آنلاین هر نوع ارتباط آنلاین  با تعداد متفاوت امکان پذیر است. سامانه مدیریت هوشمند جلسات آنلاین موجب می شود تا مراحل دریافت و برگزاری کلاس آنلاین به سادگی و با سرعت فراهم شود.

چرا از اجاره کلاس مجازی استقبال شده است؟
چرا از اجاره کلاس مجازی استقبال شده است؟

علاوه بر اجاره کلاس مجازی کاربران می توانند کنفرانس آنلاین را نیز از طریق سامانه مدیریتی ال ام اس  برگزار نمایند. نرم افزار هایی که توسط آنها کلاس و یا وبینار برگزار می شود، نرم افزار های تحت وب است و یا نرم افزار هایی است که توسط مهندسین داخلی نوشته شده است. 

ادوبی کانکت
ادوبی کانکت

 

شرکت هایی که در رابطه با اجاره کلاس مجازی فعالیت می کنند دارای تمام امکانات لازم برای جمع کردن  تعداد زیادی از افراد در یک محیط مجازی و ارائه مطالب آموزشی هستند. معمولا آموزش  مجازی دارای کیفیت بسیار زیادی است و به دلیل به اشتراک گذاشتن مطالب آموزشی و‌‌‌‌‌‌ارائه چندین محتوا در یک بازه زمانی برای همه شرکت کنندگان دارای قابلیت های بیشتری نسبت به آموزش های حضوری است.

با اجاره کلاس مجازی و مدیریت هوشمند آن پیچیده ترین مطالب و آموزش ها بسیار ساده می شود زیرا وسایل کمک آموزشی در این نوع آموزش ها به سرعت یادگیری کمک خواهد کرد. سیستم ال ام اس موجب افزایش کیفیت تمام مراحل ورود تا گذراندن دوره خواهد شود و  نظارت های دقیق و ابزار های موجود در این سیستم، آموزش مجازی را به یکی از بهترین نوع آموزش تبدیل خواهد نمود. 

 

ادوبی کانکت

 

 برگزاری ویدئو کنفرانس با نرم افزار ادوبی کانکت

ادوب کانکت نام نرم افزاری تحت وب می‌‌‌‌‌باشد و دارای امکاناتی ویژه برای برگزاری کلاس یا جلسه می باشد. با اجاره کلاس مجازی می توانید به این نرم افزار دسترسی داشته باشید و از طریق این نرم افزار وارد کلاس شوید ولی قبل از آن باید از طریق موسسه نام کاربری و کلمه عبور مورد نیاز خود را  دریافت کنید و نرم افزار را روی سیستم خود نصب نمایید و بعد از اجاره کلاس مجازی و دریافت  کلمه عبور می توانید در زمان مشخص وارد کلاس آنلاین شوید. مسئله مهمی که در این کلاس های مجازی وجود دارد پشتیبانی و پیگیری مشکلات است. درصورت هر گونه ایراد فنی در اجرای کلاس،  پشتیبان به سرعت آن را رفع می نماید. با اجاره کلاس مجازی به سیستمی دسترسی پیدا می کنید که دارای پشتیبان 24 ساعته است و هر ساعتی که زمان  شروع  کلاس شما باشد پشتیبان نیز به صورت آنلاین حضور دارد و این  یکی از مهمترین مزیت های بر قراری کلاس مجازی از طریق موسسه ها و نرم افزار های معتبر است. 

 برگزاری ویدئو کنفرانس با نرم افزار ادوبی کانکت
برگزاری ویدئو کنفرانس با نرم افزار ادوبی کانکت

 

 چرا از اجاره کلاس مجازی استقبال شده است؟

زمانی که برای برگزاری کلاس آنلاین  درخواست اجاره کلاس مجازی را می کنید به دنیای بزرگ اینترنت وارد می شوید که دارای فضای نامحدودی می باشد. در این کلاس ها از طرف موسسه های برگزار کننده، پنلی داده می شود که می توانید از طریق آن به استاد و بقیه شرکت کنندگان در کلاس دسترسی داشته باشید. تمام مطالب ارائه شده در کلاس نیز در پنل شما قابل دانلود می باشد و هر فرمتی که داشته باشد دانلود می گردد.

قابلیت های کلاس مجازی به صورتی است که می توان آن را با کلاس حضوری مقایسه نمود و حتی در برخی موارد از کلاس های حضوری آن را بهتر و برتر دانست. با اجاره کلاس مجازی بسیاری از هزینه ها کم خواهد شد و برخی از ابزار های موجود در کلاس آنلاین قابلیت دسترسی در کلاس حضوری را ندارد. امکان ضبط کلاس با اجاره کلاس مجازی وجود دارد و افرادی که نتوانسته اند در آن حاضر شوند می توانند فایل کلاس و مطالبی که استاد در کلاس مطرح کرده با هر تعداد فایلی که باشد، دریافت کنند. محیط قابل دسترسی به این فضا توسط شخصی که آن را اجاره می کند و هزینه ای که پرداخت می شود متفاوت خواهد بود. 

ادوبی کانکت

 

پنل های قابل دسترسی برای اجاره کلاس مجازی متفاوت است  و تعداد افرادی که در کلاس شرکت می کنند و امکانات کلاس و میزان دسترسی استاد همگی به نوع کلاسی است که اجاره می شود. ممکن است کلاس برای یک روز  تا چند ماه اجاره شود که در هر دو مورد  باید هزینه متفاوتی پرداخت شود که توسط شرکت  محاسبه می گردد.

پشتیبانی این کلاس ها 24 ساعته و در زمان برگزاری کلاس می باشد و هر گونه ابهام و ایرادی توسط پشتیبان پاسخ داده می شود. امروزه با گسترش فضای مجازی و سرعت بالای اینترنت  فضای مناسبی برای ارائه آموزش از طریق فضای مجازی فراهم شده است. بسیاری از موانع که بر سر راه افراد برای برگزاری کلاس و جلسه حضوری وجود دارد از طریق فضای مجازی برداشته می شود. 

آموزش ال ام اس و اجاره کلاس مجازی
آموزش ال ام اس و اجاره کلاس مجازی

کنفرانس آنلاین خدمتی از شرکت های برگزار کننده کلاس مجازی

در حال حاضر و در دنیای امروز شاهد برگزاری بسیاری از جلسات به صورت وبینار و یا کنفرانس آنلاین می باشیم. در نحوه ارائه مطالب و یا دریافت ها از طرف مخاطبان مشکلی بوجود نیامده است. شاید بتوان گفت با توجه به امکاناتی که   توسط شرکت ها در اختیار برگزار کنندگان  قرار داده می شود بسیار قابل توجه و مناسب است و تفاوت چندانی با جلسات حضوری نخواهد داشت.

ادوبی کانکت

وبینار های علمی نیز  توسط افراد یا شرکت های مختلفی  به صورت غیر حضوری برگزار می شود. تمام نیاز هایی که برای  آموزش در این سطح نیز وجود دارد، توسط نرم افزار های تحت وب در اختیار کسب و کارها و یا اساتید قرار می گیرد. کافی است وارد سایت  موسسه های ارائه دهنده خدمات آنلاین شوید. اجاره کلاس مجازی را از موسسه هایی بخواهید که دارای مجوز های رسمی و دارای پشتیبان قوی و مسلط در این کار و حوزه باشند. برای هر تعداد روزی که نیاز به اجاره کلاس مجازی داشته باشید باید قرار داد و درخواست آن را ثبت نمایید.

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 28 - همه بازدیدها: 456691


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group