وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

سایت آموزش آنلاین ارائه کننده کاملترین آموزش های غیر حضوری

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در دهه گذشته آموزش های مجازی روز به روز در حال گسترش بوده و شکل های مختلفی از این نوع آموزش وجود داشته است. ولی با ظهور فضای اینترنتی در کل دنیا آموزشهای مجازی جایگزین بسیاری از روش ها شد. اولین راه ارتباطی برای آموزش در فضای مجازی سایت آموزش آنلاین می باشد.

سایت آموزش‌ آنلاین سریعترین روش آموزش در جهان

در دهه گذشته آموزش مجازی روز به روز در حال گسترش بوده و شکل های مختلفی از این نوع آموزش وجود داشته است. ولی با ظهور فضای اینترنتی در کل دنیا آموزشهای مجازی جایگزین بسیاری از روش ها شد. اولین راه ارتباطی برای آموزش در فضای مجازی سایت آموزش آنلاین می باشد. کافی است تا برای یادگیری موضوعی جستجویی در فضای مجازی داشته باشید آموزش های متنوعی در قالب متن و ویدئو دریافت خواهید کرد و ولی موضوع دیگری به نام آموزش آنلاین نیز وجود دارد که از طریق سایت آموزش آنلاین ارائه می گردد.

ادوبی کانکت

در این آموزش آنلاین  هر دانشجو می تواند مطالب مورد نیاز خود را در یک کلاس آنلاین یاد بگیرد و این محیط آموزشی بسیار به محیط های حضوری شباهت دارد. در  سایت آموزش آنلاین به صورت کاملا مجزا اساتید و کلاس های مورد نظر وجود دارد و به غیر معرفی کلاس های مجازی موجود و اساتید برجسته ای که انواع آموزش ها را ارائه می دهند اجاره کلاس مجازی نیز وجود دارد و هر  فرد یا آموزشگاهی که در خواست کلاس مجازی داشته باشد می تواند از طریق سایت آموزش آنلاین اقدام به اجاره کلاس مجازی کند و آموزش های مد نظر خود را برای دانشجویان و یا دانش آموزان اجرا نماید. 

 

سایت آموزش‌ آنلاین سریعترین روش آموزش در جهان
سایت آموزش‌ آنلاین سریعترین روش آموزش در جهان

یکی از بهترین روش های آموزش که دارای کمترین هزینه و بیشترین بهره برداری می باشد آموزش  مجازی است. برای اجاره کلاس آنلاین باید بستری فراهم باشد تا افراد علاقمند اقدام به برگزاری و یا شرکت در این کلاس ها باشند. موسسه های که دارای مجوز آموزش های مجازی هستند توانایی ارائه محیط های آنلاین برای برگزاری کلاس آنلاین را دارند و تمام این  مراحل را توسط سایت آموزش آنلاین انجام می دهند. 

مراحل اجاره کلاس مجازی در سایت آموزش آنلاین 

در سایت آموزش آنلاین می توانید پنل  مورد نظر خود را از میان پنل های موجود که از نظر امکانات با هم متفاوت است انتخاب نمایید به این صورت که اگر فضای کلاس را برای یک روز تا یکسال نیاز داشته باشید می توانید با پرداخت هزینه آن را تهیه نمایید. امکانات هر پنل با توجه به درخواست و نیاز شما طراحی شده است. 

ادوبی کانکت

کافی است وارد سایت آموزش آنلاین شوید و با بررسی پنل ها و نیاز خود درخواست داده و با پرداخت هزینه وارد محیط آموزشی خود شوید میزان دسترسی به امکانات در محیط آموزش مجازی مشخص است و می توانید از همان ابتدا با افرادی که در کلاس حضور دارند ارتباط برقرار کنید. دسترسی به منابع کلاس نیز وجود دارد و تمام دانشجویان یا دانش آموزان می توانند به منابع درسی و آنچه در کلاس آموزش داده شده است در اختیار افراد قرار داده می شود. پشتیبانی که در سایت آموزشی آنلاین وجود دارد در24 ساعت شبانه روز پاسخگو می باشد و هر نوع اختلالی که در  کلاس وجود داشته باشد را رفع خواهد نمود.

کلاس های آنلاین کلاس های آنلاین

سایت آموزش آنلاین دارای بهترین نرم افزار ها

برای برقرار کردن ارتباط آنلاین در سایت آموزش آنلاین نیاز به نرم افزارهایی است که توسط مهندسین علوم کامپیوتر نوشته می شود برنامه های مختلفی با  کمک این نرم افزار ها اجرا می شود. یکی از معروف ترین آنها ادوبی کانکت است که برنامه ای تحت وب می باشد و در اکثر کشور ها برای برگزاری جلسات آنلاین مورد استفاده است. ادوبی کانت امکان برگزاری کلاس را به بهترین شکل دارد. استاد و دانشجو می توانند  تعامل خوبی با هم برقرار کنند و به طور همزمان دانشجویان و استاد همدیگر را می بینید و با هم به صورت ویدئویی صحبت می کنند و یا می توانند چت خصوصی داشته باشند.

ادوبی کانکت

 تمام جزوه و کتاب ها قابل بارگذاری است و تک تک دانشجویان می توانند در پنل خود آنها را دریافت نمایند. استاد می تواند کاربر را به سیستم اضافه یا کم کند و این توانایی بستگی به پنلی که انتخاب کرده، دارد. تعداد افرادی که می توانند در آموزش های مجازی حضور داشته باشند به نوع برنامه انتخاب شده بستگی دارد. سرعت اینترنت برای کسانی که در آموزش های سایت آموزش آنلاین شرکت می کنند بسیار بالا است و به راحتی و بدون وقفه می توانند کلاس آنلاین را ببینند.

سایت آموزش آنلاین دارای بهترین نرم افزار ها
سایت آموزش آنلاین دارای بهترین نرم افزار ها

مدیریت جامعی به نام ال ام اس بر روی سایت آموزشی 

سایت آموزشی آنلاین و هر جلسه و کلاس آنلاینی نیاز به مدیریت و برنامه ریزی دارد و تحت سامانه ال ام اس قرار می گیرد. در واقع نرم افزاری کامپیوتری است  که برنامه دهی و مدیریت آموزش های آنلاین از طریق این فضا انجام می شود. در واقع تمام برنامه های اینترنتی با وجود سرور راه اندازی می شود با کمک مدیریت  بسیار دقیق ال ام اس  آموزش های مختلف به شکل های متنوع  در اختیار کاربران قرار می گیرد. 

ادوبی کانکت

برای استفاده از نرم افزارها در این سایت باید آموزشهای لازم به افراد داده شود که سیستم ال ام اس این کار را انجام می دهد. آموزش های کار با این نرم افزارها و  اجرای کلاس آن به صورت رایگان وجود دارند و قبل از استفاده می توانید طریقه اجرای کلاس را آموزش ببینید.

امروزه استفاده از آموزش های مجازی به شدت افزایش پیدا کرده است و با ظهور نرم افزار های قدرتمند شکل کاملتری از  کلاس های مجازی ایجاد شده است. کلاس های آنلاین دارای بهره وری بالایی است و در زمان کمی تمام افرادی که باید از آموزش استفاده کنند در هر نقطه ای که باشند در کلاس حاضر می شوند و از بهترین و کاملترین امکانات استفاده میکند

مدیریت جامعی به نام ال ام اس بر روی سایت آموزشی
مدیریت

کنند.  جامعی به نام ال ام اس بر روی سایت آموزشی

موسسه هایی با داشتن مجوز و افراد متخصص  توانایی  برگزاری کلاس های آنلاین را دارند. کافی است با این شرکت ها آشنا شده و با سایت آموزشی آنلاین آنها مراجعه نمایید تا اطلاعات  دقیق تری از انواع محیط ها و کلاس های برگزار شده آنلاین مطلع شوید. 

قیمت های کلاس های مختلف با توجه به  نوع آموزش و امکانات و استادی که تدریس می کند متفاوت است. سایت آموزشی آنلاین  دارای بهترین قیمت های برای کلاس های آنلاین خود می باشد. برای اطلاع از به روزترین قیمت های کلاس های مجازی باید به سایت آموزشی آنلاین مراجعه نمایید و از آخرین قیمت پنل های محیط های آموزشی مطلع شوید. 

 

ادوبی کانکت

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 33 - همه بازدیدها: 468870


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group