وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها را چگونه ارزیابی می کنند؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش ها از طریق مختلف قابل اجرا است و می توان یکی از راهها را با توجه به شرایط سازمان و افراد حاضر استفاده نمود. نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها کاملا مشخص می باشد. همانگونه  که در سازمان ها از نرم افزارهای متعدد برای رشد عملکرد سازمان استفاده می شود و سرعت کار ها به شدت افزایش یافته است.

کلاس آنلاین

نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها چگونه ارزیابی می شود؟

در هر سازمانی برای ارتقا و رشد منابع انسانی به صورت مداوم آموزش هایی در اختیار این افراد قرار داده می شود. آموزش ها از طریق مختلف قابل اجرا است و می توان یکی از راهها را با توجه به شرایط سازمان و افراد حاضر استفاده نمود. نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها کاملا مشخص می باشد. همانگونه  که در سازمان ها از نرم افزارهای متعدد برای رشد عملکرد سازمان استفاده می شود و سرعت کار ها به شدت افزایش یافته است.

 برای آموزش هایی که قبلا به صورت حضوری انجام می شده، می توان آموزش آنلاین را جایگزین نمود و نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها کاملا مشخص است. برای دستیابی به محیط های مجازی برای آموزش مجازی  می توان از طریق شرکت هایی که  محیط را برای برگزاری کلاس آنلاین  در اختیار افراد و یا موسسه ها قرار می دهند اقدام کرد. به دلیل اهمیت بالای نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها بسیاری از شرکت ها از این روش برای آموزش های مختلف به کارمندان خود استفاده می کنند. 

کلاس آنلاین

فضای آموزشی آنلاین یکی از مهمترین و بهترین فضاها برای آموزش می باشد و به دلیل سرعت بالای انتقال مطالب با کمترین هزینه و همچنین دسترسی به بهترین امکانات  محیطی جذاب برای افراد شده است. نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها بسیار پر رنگ شده است و یکی از دلایل آن داشتن امکانات بسیار زیاد برای انتقال اطلاعات و مفاهیم به  کارمندان سازمان می باشد. معمولا در شرکت های مختلف  برای ارتباط کارمندان از برنامه هایی مانند اتوماسیون های اداری استفاده می شود، تقریبا تمام کار های اداری به صورت سیستمی انجام می شود. بنابراین  آموزش های مجازی و استفاده از امکانات آموزشی آنلاین نیز به سرعت در بین سازمان ها رواج پیدا کرده و نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها به شدت پر رنگ شده است.

نقش آموزش آنلاین در سازمان ها

چگونگی دسترسی به آموزش های آنلاین در سازمان ها

بعد از این که اهمیت نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها مشخص شد، شرکت هایی متعددی برای راه اندازی کلاسهای مجازی اقدام به اجاره کلاس مجازی کردند. برای دستیابی به محیط های آنلاین و مجازی می توانید از طریق شرکت هایی که در این کار مشغول فعالیت هستند اقدام نمایید. موسسه هایی که مجوز فعالیت در زمینه آموزش های آنلاین را دارند بهترین محیط ها را در قالب نرم افزار های تحت وب دراختیار شرکت ها قرار می دهند  نحوه ارائه خدمات و مقدار خدمات به پنلی که توسط سازمان اجاره می شود، دارد. 

از آنجا که نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها مشخص شده استفاده از این محیط های آموزشی به شدت افزایش یافته است. نحوه دریافت کلاس های آنلاین از طریق موسسه ها بسیار ساده است و کار با نرم افزار نیز ساده می باشد و  آموزش های لازم در این زمینه در این سایت ها قرار داده شده و یا از طریق پشتیبانی به افراد آموزش داده می‌شود. امکانات بسیار مناسبی برای آموزش به کارکنان یک سازمان وجود دارد. هر شرکتی می تواند با توجه به تعداد افرادی که نیاز به آموزش دارند پنلی را انتخاب نماید که متناسب با نیاز سازمان باشد و هزینه اضافی نیز پرداخت نکند. محیط های آموزشی کاملا دسته بندی شده است و  تعداد افراد و تعداد روز های مشخصی دارند.

کلاس آنلاین

نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها به اندازه‌‌‌‌ای است که امروزه  شاهد افزایش  این نوع آموزش ها در انواع شرکت ها  موسسه ها هستیم. حتی افرادی که در یک شرکت به صورت دور کاری فعالیت می کنند می توانند از طریق آموزش آنلاین  به تمام اطلاعات روز دسترسی داشته باشند و یک نوع هماهنگی بسیار خوبی بین اعضا ایجاد خواهد شد.  

هر نوع سازمانی برای بخش های مختلف خود دارای اسنادی است که  برای آموزش افراد به آنها نیاز است. برای دسترسی افراد  در کلاس های حضوری به تمام اسناد و مدارک و توضیحات در مورد آنها مسیر های سختی وجود دارد، ولی با استفاده از کلاس مجازی و فضای اینترنتی می توان انواع آموزش ها را با کاربران مورد نظر به اشتراک گذاشت.

چگونگی دسترسی به آموزش های آنلاین در سازمان ها

افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها در سازمان با آموزش مجازی

نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها در ابعاد مختلف می باشد.  آنچه مسلم است نتایجی است که از آموزش های آنلاین بدست آمده است. انعطاف پذیری در آموزش های مجازی بسیار زیاد است و  برای افرادی که به صورت حضوری و یا دور کاری  برای سازمانی فعالیت می کنند بسیار لازم و مناسب می باشد.

کلاس آنلاین

در آموزش های غیر حضوری تمرکز و دقت افراد زیاد است و دریافت اطلاعات بسیار بهتر انجام می شود و نتیجه ای بهتر از انواع آموزش ها و تبلیغات حضوری دارد و به همین دلیل در بهره وری نهایی سازمان تاثیرات بسیار زیادی و بهتری خواهد داشت. نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها به نوع سازمان و موسسه نیز بستگی دارد برخی از آموزشگاه ها که به صورت حضوری فعال هستند  در بخشی از دروس به صورت مجازی کار می کنند و با اجاره کلاس آنلاین به صورت طولانی مدت از فضای مجازی برای آموزش استفاده می نمایند. ممکن است برخی از متقاضیان آموزش در یک شهر نباشند به همین دلیل آموزش های مجازی برای این افراد بسیار سودمند است و نیاز به  جابجایی های طولانی مدت برای استفاده از مطالب کلاس را نخواهند داشت. این مساله برای موسسه های آموزشی نیز بسیار قابل توجه است و  در موجب افزایش متقاضیان برای آنها خواهد شد. 

افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها در سازمان با آموزش مجازی

ویژگی های آموزش آنلاین  در سازمان ها

برای حضور در کلاس اگر از نرم افزار ادوبی کانکت استفاده شود دارای امکانات بسیار زیادی است. افراد سازمان باید برای استفاده از آن نرم افزار را نصب نمایند و  با دریافت رمز ورودی که از سایت آموزش آنلاین دریافت می کنند  به محیط آموزشی دسترسی پیدا کنند. دسترسی افراد به امکانات این محیط آموزشی بستگی به اجاره کلاسی دارد که سازمان برای آنها  انتخاب نموده باشد. تعداد افرادی که در کلاس شرکت می کنند  و حجم مطالب در نوع پنل انتخاب تاثیر خواهد گذاشت و در نهایت هزینه ها را تغییر خواهد داد.  نقش (آموزش آنلاین) در سازمان ها شناخته شده و مهم می باشد و در سال های اخیر این نوع آموزش به شدت افزایش داشته است.

ویژگی های آموزش آنلاین  در سازمان ها

کلاس آنلاین

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 18 - همه بازدیدها: 456681


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group