وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

جلسات آنلاین بهترین روش برای کاهش هزینه های آموزش

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جلسات آنلاین  شامل کلاس ها و یا جلسه های  مجازی است که در مواقع ضروری به جای  برگزاری حضوری به صورت مجازی برگزار می شود. ارتباط موثر و آموزش و یا تبادل اطلاعات به مخاطبین از راه جلسات آنلاین به راحتی امکان پذیر است و نمونه های بسیار زیادی از این شرایط آموزشی در دنیای امروز برای انسان ها ایجاد شده است.

برگزاری جلسات آنلاین برای مخاطبین با بهترین امکانات

جلسات آنلاین شامل کلاس ها و یا جلسه های  مجازی است که  در مواقع ضروری به جای  برگزاری حضوری به صورت مجازی برگزار می شود. ارتباط موثر و آموزش و یا تبادل اطلاعات به مخاطبین  از راه جلسات آنلاین به راحتی امکان پذیر است و نمونه های بسیار زیادی از این شرایط آموزشی در دنیای امروز برای انسان ها ایجاد شده است. درک مطالب از طریق آموزش های مجازی به دلیل تمرکز فردی افراد بسیار افزایش می یابد.

برگزاری جلسات آنلاین برای مخاطبین با بهترین امکانات

برگزاری جلسات آنلاین برای مخاطبین با بهترین امکانات

جلسات آنلاین برای مجموعه های اداری رو به افزایش است و در بسیاری از مقاطع زمانی به دلیل شرایط بوجود آمده توجه به این روش اطلاع رسانی و آموزش افزایش می یابد. البته نتایج و ارزیابی هایی که برای آموزش های مجازی بدست آمده است نشان می دهد که این روش دارای نتایج مطلوبی برای شرکت کنندگان می باشد. جلسات آنلاین برای بخش های اداری کارایی بسیار زیادی دارد و به جای تجمع و حضور افراد در یک مکان می توان با دور کاری مطالب آموزشی را به دیگران منتقل نمود.

کلاس آنلاین

برای اجرای کلاس های آنلاین نیاز به محیطی وجود داد که توسط شرکت های فعال در این زمینه در اختیار افراد قرار داده می شود. محیط هایی مجازی که در قالب کلاس در اختیار مشتریان قرار داده می شود. برخی از نرم افزار ها توسط مهندسین فعال در شرکت ها نوشته می شود و قابل تغییر است و با توجه به نیاز مشتریان قابل تغییر است ولی برخی از نرم افزار های تحت وبی وجود دارد که نوشته شده است و  برای برگزاری جلسات آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش آنلاین جایگزین آموزش های حضوری

آموزش آنلاین جایگزین آموزش های حضوری

آموز ش آنلاین جایگزین آموزش های حضوری

در بسیاری از محیط های آموزشی دو شیوه برای آموزش وجود دارد یکی آموزش حضوری و دیگری آموزش آنلاین و یا غیر حضوری، تعداد شرکت کنندگان در انواع غیر حضوری با کلاس های مجازی به شدت افزایش پیدا نموده است زیرا جلسات آنلاین  بسیاری از هزینه ها را کم می کند و برای افرادی که شرایط ورود در کلاس های حضوری را ندارند، بسیار مهم و مناسب می باشد. دنیای امروز دنیای کمبود زمان می باشد و آموزش مجازی توانسته از در کاهش اتلاف وقت نقش بسزایی داشته باشد.

کلاس آنلاین

 امکانات بیشتری در کلاس مجازی در اختیار شرکت کنندگان وجود دارد در حالیکه در کلاس های حضوری وسایل کمک آموزشی به دلیل امکانات کم وجود ندارد و اگر در محیط های بسیار عالی هم کلاس برگزار گردد بخشی از امکانات موجود در فضای آموزشی مجازی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. جلسات آنلاین با حضور برگزار کننده و مخاطبین در ساعت معینی اجرا می گردد و تمام افراد حاضر می توانند با استاد یا سخنران جلسه ارتباط مستقیم بگیرند که این شرایط بسیار مشابه با شرایط کلاس یا جلسه حضوری می باشد.

 در شرایط آنلاین دقت افراد و تمرکز آنها به فایل های ارائه شده افزایش می یابد. وسایل کمک آموزشی مانند بکارگیری از انواع ویدیو های آموزشی و یا انیمیشن ها و ابزار های صوتی در جلسات آنلاین وجود دارد. قدرت یادگیری در کلاس های آنلاین به شدت افزایش می یابد و با تطابق همزمان آموزش استاد فیلم ها و صوت ها یادگیری به شکل فوق العاده ای افزایش می یابد.

موفقیت جلسات آنلاین  برای محیط های اداری

موفقیت جلسات آنلاین  برای محیط های اداری

موفقیت جلسات آنلاین  برای محیط های اداری 

بسیاری از مخاطبین شرکت هایی که محیط های مجازی را اجاره می دهند مسئولین و مدیران اداره هایی هستند که برای کارمندان و یا شرکت کنندگان در جلسه های خود نیاز به  فضای آنلاین دارند. کارمندان بسیار زیادی در اداره ها باید  تحت آموزش قرار بگیرند و آموزش های پی در پی آنها و استفاده از امکانات کمک آموزشی هزینه زیادی را در پی خواهد داشت. جلسات آنلاین به مدیران کمک می کند تا در فضای آموزشی مجازی اطلاعات خود را در اختیار کارمندان قرار دهند.

 برگزاری جلسه های مکرر برای آموزش نیاز به  هماهنگی های بسیار زیاد داد و باید فضای لازم نیز فراهم شود. به همین دلیل است که بسیاری از جلسه ها به صورت مجازی برگزار می شود. یادگیری افراد با این  روش ها بسیار بهتر است و  زمان کمتری صرف آموزش داده می شود و تکرار مطالب به حداقل می رسد. اگر فعالیت های آموزش داده شده دارای بخش عملی نیز باشد، می توان در ابتدا مفاهیم را به صورت جدی از طریق کلاس های آنلاین آموزش داد و به خاطر استفاده از وسایل کمک آموزشی می توان درصد بالایی از مباحث عملی را نیز آموزش داد و آمادگی لازم برای  بخش عملی را فراهم نمود.

کلاس آنلاین

هزینه اجاره محیط مجازی برای  برگزاری جلسات آنلاین

شرکت های اجاره دهنده  فضای مجازی به شکل کلاس و یا وبینار ها دارای پکیج های مختلفی برای اجاره این محیط ها وجود دارند. برگزار کنندگان می توانند با  مطالعه پنل های مختلف با توجه به حجم کاری که دارند، این محیط ها را اجاره نمایند. قیمت های مختلفی برای محیط جلسات آنلاین در نظر گرفته شده که وابسته به امکاناتی است که در آن وجود دارد و هر شخصی که نیازمند این نوع از فضای آموزشی است با توجه به نوع آموزش و تعداد شرکت کنندگان کلاس مجازی را برای مدت مشخصی اجاره خواهد نمود.

 تعداد شرکت کنندگان نیز توسط شخص اجاره کننده تعیین می شود و با توجه به آن محیط خود را انتخاب خواهد نمود. شرکت های اجاره دهنده نرم افزار های کلاس آنلاین امکانات متنوعی دارند و از یک روز اجاره تا یک سال می توان این گونه محیط های مجازی را اجاره نمود. این جلسات آنلاین  توسط پشتیبان نظارت می شود و اگر مشکلی در حین برگزاری اتفاق بیافتد توسط این افراد رفع خواهد شد.

کلاس آنلاین

در حال حاضر اجاره این فضا های آموزشی به شدت افزایش یافته است و با افزایش امکاناتی که در این  محیط های آنلاین وجود دارد بسیاری از ارتباط ها ساده تر شده است و نیازی به صرف هزینه های هنگفت برای برپایی کلاس ها به صورت حضوری نیست. جلسات آنلاین با استفاده از نرم افزارهایی انجام می شود که برخی از آنها توسط این شرکت ها نوشته می شود و  قابل تغییر نیز می باشد و برخی از آنها  توسط شرکت های معتبری تهیه می گردد و به صورت تحت وب در اختیار مشتریان قرار داده می شود.   

کلاس آنلاین

 

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 18 - همه بازدیدها: 456681


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group