وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

سامانه آموزش سازمانی آنلاین بهترین راهکار برای آموزش

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هر شخصی به صورت فردی یا به صورت یک مجموعه ای می تواند از آموزش های مجازی استفاده نماید. به عنوان مثال در سازمان ها سامانه آموزش سازمانی آنلاین برای کارمندان در دسترس است. برای آموزش مجازی باید محیط مجازی در اختیار محیط های اداری قرار بگیرد تا بتوانند در ساعات مشخصی برای کارمندان خود به صورت مجازی یا آنلاین کلاس برقرار نمایند.

کلاس آنلاین

 آموزش مجازی با استفاده از سامانه آموزش سازمانی آنلاین

جایگاه آموزش آنلاین یا مجازی در دنیای کنونی بر کسی پوشیده نیست. مزیت های بسیار زیادی در کنار آموزش مجازی وجود دارد که موجب افزایش این روش آموزشی شده است. هر شخصی به صورت فردی یا به صورت یک مجموعه ای می تواند از آموزش های مجازی استفاده نماید. به عنوان مثال در سازمان ها سامانه آموزش سازمانی آنلاین برای کارمندان در دسترس است. برای آموزش مجازی باید محیط مجازی در اختیار محیط های اداری قرار بگیرد تا بتوانند در ساعات مشخصی برای کارمندان خود به صورت مجازی یا آنلاین کلاس برقرار نمایند.

 آموزش مجازی با استفاده از سامانه آموزش سازمانی آنلاین

سامانه آموزش سازمانی آنلاین در واقع  محیطی مجازی است که توسط شرکت های خدماتی برای سازمان ها فراهم می شود. دسترسی به آموزش های گذشته و مطالب مختلفی که ر کلاس های ارائه شده از مزیت های برجسته سامانه آموزش سازمانی آنلاین می باشد. طراحی سامانه آموزش سازمانی آنلاین با  کمک مهندسینی است که در سایت های اجاره کلاس مجازی فعالیت می کنند و سیستم هایی جداگانه برای محیط های سازمانی فراهم می کنند.

کلاس آنلاین

برای برگزاری کلاس های آموزشی نیاز به نرم افزاری است که امکان برقراری ارتباط بین  کارمندان و رئیس بر قرار شود و آموزش ها با کمک آن در زمان مشخصی تحت نام کلاس آموزشی برای کارمندان اجرا گردد. برخی از محیط ها و نرم افزارهای آموزشی برای محیط های اداری به صورت آماده وجود دارد ولی برخی از سازمانها های آموزشی به صورت اختصاصی و طبق دستور  سازمان نوشته می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود این امکانات بسیاری از رفت و آمد های اضافی حذف می شود   اطلاعات مناسب در محیطی آرام به کارمندان ارائه می گردد.

 چگونگی دسترسی به  سامانه آموزش سازمانی آنلاین

چگونگی دسترسی به  سامانه آموزش سازمانی آنلاین

کارمندان یک شرکت برای بهتر شدن عملکرد خود در هر حوزه ای که باشند نیازمند آموزش هستند. آموزش زیر مجموعه در سازمان ها می تواند به صورت عملی یا تئوری باشد. مباحث عملی که نیازمند محیط خاص خود است ولی برای آموزش تئوری محیط ساده نیاز است که ارتباط دو طرفه ای بین مخاطب و استاد برقرار شود. در سامانه آموزش سازمانی آنلاین این شرایط فراهم می شود و مدیریت و یا هر استادی که در زمینه ای آموزش دارد می تواند با بهترین امکانات مطالب خود را برای کارمندان ارائه دهد.

کلاس آنلاین

در این سامانه انواع امکانات  فراهم می باشد. به عنان مثال اگر مدیریت، پاورپوینت را ارائه می کند بقیه نیز می تواند آن را از سامانه دریافت نمایند و همزمان استفاده نمایند ز دیگر مزایایی که وجود دارد ارتباط استاد و مخاطب در این سامانه است که می تواند صدای همدیگر را به صورت آنلاین دریافت کنند و دقیقا مانند کلاس های حضوری عمل می شود.

چگونگی دسترسی به  سامانه آموزش سازمانی آنلاین

شرکت های ارائه دهنده خدمات کلاس های مجازی

برای برگزاری کلاس های آنلاین باید امکانات و محیط  آن فراهم باشد. این گونه فضا توسط شرکت هایی  آماده و برای مکان های مختلفی خرید و یا اجاره داده می شود، مثلا برخی از سازمان ها برای آموزش  افراد خود از این شرکت ها نرم افزار های را اجاره می کنند و در زمان مشخصی برای برگزاری کلاس از آن استفاده می کنند و برخی دیگر درخواست سامانه آموزش سازمانی آنلاین را دارند که به صورت اختصاصی آن نرم افزار برای آن سازمان نوشته می شود. در این سامانه امکان مبادله انواع فایل ها با فرمت های گوناگون وجود دارد و افراد حاضر کلاس مجازی می توانند به طور همزمان و یا تکی با استاد صحبت کنند و یا از ویدیو نیز برای ارتباط استفاده نمایند.

کلاس آنلاین

زمانی که وارد سایت شرکت های خدمات کلاس های مجازی می شوید انوع دسته بندی های کلاس مجازی از نظر زمان و تنوع در  ابزار وجود دارد که می توانید از میان آنها اجاره نمایید و با پرداخت مبلغی که برای آن در نظر گرفته شده است از خدمات  محیط مجازی بهره ببرید.

سامانه آموزش سازمانی آنلاین نیز یکی از این خدمات است و برای  سازمان هایی که آموزش یکی از مهمترین ارکان آنها می باشد در نظر گرفته می شود. انواع ویدیو های آموزشی با حجم های متفاوت از طریق این سامانه قابل پخش است و دارای امکاناتی است که ویدیو آموزشی برای مخاطبین ارائه می شود. این سامانه برای کلاس های آنلاین طراحی شده است و برای ورود به آن باید اطلاعات وارد شدن آن را شرکت خدماتی دریافت نمایید.

اگر برای زمان مشخصی کلاس را اجاره نمایید در همان زمان مشخص شده محیط آموزشی از دسترس خارج خواهد شد ولی اگر برای سازمان مورد نظر برنامه ای به صورت جداگانه نوشته شود نوع پشتیبانی کاملا جدا خواهد بود.

 سامانه اموزشی انلاین سازمانی

مدیریت و پشتیبانی سامانه آموزشی

زمانی که از سامانه آموزش سازمانی آنلاین استفاده شود در حین کار با این سامانه ممکن است  سوالاتی برای مخاطبین و یا استاد ایجاد گردد که تمام مشکلات و ابهام ها توسط پشتیبان رفع می گردد. در حین برگزاری کلاس آنلاین نیز ممکن است اختلالاتی ایجاد گردد که با کمک  پشتیبان رفع خواهد شد.زمانی که این سامانه توسط مهندسی شرکت نوشته شده باشد امکان اضافه یا کم کردن برخی از آیتم ها وجود دارد.

 با توجه به نوع استفاده و در خواست می توان تغییراتی در نرم افزار ایجاد نمود این در صورتی است که برخی از نرم افزار ها نوشته شده است و راهی برای تغییر وجود ندارد و در زمان مشخصی نیز زمان استفاده از آنها تمام می شود و باید دوباره برای برگزاری کلاس آن را اجاره نمود. دنیای امروز بدون حضور آموزش مجازی امکان پذیر نخواهد بود زیرا حجم بالای اطلاعات به صورتی است که برگزاری کلاس ها صرفا به صورت حضوری امکان پذیر نخواهد بود و حتما باید برخی از اطلاعات از طریق مجازی به دست مخاطبان برسد.

کلاس آنلاین

 

سازمان ها و اداره ها نیز به دلیل حجم بالای کاری نیازمند محیط هایی هستند که هر فرد آموزش مورد نظر خود را دریافت  کند و با کمک آن بهره‌‌‌‌‌وری کل سیستم افزایش یابد. سامانه آموزش سازمانی آنلاین یکی از بهترین روش های آموزشی برای کارمندان می باشد. این سامانه انواع خدمات را برای ارایه بهترین خدمات در اختیار افراد قرار می دهد. آموزش آنلاین یکی از روش های آموزشی نوین است که در سال های گذشته کاربرد های بیشتری داشته است.  

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 18 - همه بازدیدها: 456681


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group