وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

علت افزایش آموزش مجازی در پسا کرونا چیست؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش مجازی در پسا کرونا رو به افزایش خواهد بود. این نوع آموزش به دلیل مزیت های بسیار زیادی که دارد درصد بالایی از آموزش را بعد از اتمام کرونا به خود اختصاص خواهد داد. از زمان شیوع کرونا به دلیل نیاز ضروری به آموزش از راه دور بسیاری از نقاط ضعف رفع گردید و به سرعت این روش جایگزین روش حضوری آموزش شد.

افزایش بکارگیری آموزش مجازی در پسا کرونا 

آموزش مجازی در پسا کرونا رو به افزایش خواهد بود. این نوع آموزش به دلیل مزیت های بسیار زیادی که دارد درصد بالایی از آموزش را بعد از اتمام کرونا به خود اختصاص خواهد داد. از زمان شیوع کرونا به دلیل نیاز ضروری به آموزش از راه دور بسیاری از نقاط ضعف رفع گردید و به سرعت این روش جایگزین روش حضوری آموزش شد. آموزش مجازی در پسا کرونا در واقع به معنی استفاده بیشتر از فضای مجازی در کنار روش های حضوری برای آموزش می باشد. در زمان و محدوده قرنطینه که در جریان شیوع کرونا اتفاق افتاد بسیاری از برنامه های معمولی زندگی غیر قابل انجام است مثلا آموزش حضوری به دلیل تجمع افراد در کنار یکدیگر ممنوع است ولی باید جایگزینی برای آن در نظر گرفته شود زیرا امکان قطع آموزش وجود ندارد.

افزایش بکارگیری آموزش مجازی در پسا کرونا

 افزایش بکارگیری آموزش مجازی در پسا کرونا

 در زمان قدیم هم اتفاقاتی نظیر کرونا وجود داشته ولی به دلیل کمبود امکانات بسیاری از آموزش ها و  فعالیت ها از کاهش می یافته ولی در دنیای کنونی بسیاری از کسب و کار ها و سیستم های آموزشی کار خود را از طریق فضای مجازی ادامه می دهند. آموزش مجازی در پسا کرونا به دلیل محدودیت هایی که در زمان کرونا وجود داشته بسیار پیشرفته تر از گذشته خواهد بود. آموزش های مجازی دارای مزیت های بسیار زیادی است و در این بازه زمانی  به خوبی قدرت این نوع آموزش  مشخص شده است.

آموزش مجازی در پسا کروناآموزش آنلاین و کلاس آنلاین دارای امکاناتی است  که آموزش را بسیار ساده تر می کند و افرادی که در این نوع  کلاس حاضر می شوند، دسترسی بسیار ساده تری به اطلاعات و وسایل کمک آموزشی دارند، نسبت به افرادی که در کلاس حضوری حاضر می شوند. آموزش مجازی در پسا کرونا به دلیل استفاده و برگزاری بسیاری از کلاس ها در دوران کرونا به صورت مجازی رشد بیشتری داشته و مدیران و افرادی که برای آموزش فعالیت می کنند به توانایی این نوع آموزش توجه بیشتری نمودند. مزیت های بسیار زیاد این روش ها به قدری است که سیاست های آموزش در دوران بعد از کرونا تغییر خواهد داشت و درصد قابل توجهی از  آموزش ها به صورت مجازی خواهد بود.

 آموزش مجازی در پسا کرونا دارای چه ویژگی هایی است

 آموزش مجازی در پسا کرونا دارای چه ویژگی هایی است

آموزش مجازی در پسا کرونا دارای چه ویژگی هایی است

آموزش مجازی برای بسیاری از آموزشگاه ها و یا مدارس از طریق محیط های آموزشی انجام می شود که فضای آن را شرکت های فعال در عرصه آموزش مجازی ایجاد و در اختیار آنها قرار می دهند. این شرکت ها دارای انواع محیط های آموزشی با امکانات مختلف هستند که از نظر زمان و نوع امکانات با یکدیگر فرق دارند. در دوره کرونا بسیاری از آموزشگاه ها و یا مدارس و دانشگاه ها از این نرم افزار ها برای آموزش خود استفاده کرده اند و از آنها رضایت داشته اند. آموزش مجازی در پسا کرونا رشد روزن افزونی خواهد داشت و این  محیط های آموزشی  آنلاین در زمان و بسیاری از هزینه ها صرفه جویی خواهد نمود.

آموزش مجازی در پسا کرونا

زمانی که محیط آموزشی در شرکت های فعال در این حوزه اجاره می شود باید به مدت زمانی که امکان استفاده از آن وجود دارد توجه شود و تعداد افراد شرکت کننده در کلاس  نیز مهم می باشد. پکیج های متنوع برای کلاس های مجازی دراختیار برگزار کنندگان قرار داده می شود. نرم افزار های تحت وبی نیز برای کلاس های مجازی استفاده می شود که تعداد افراد نامحدودی می توانند در آن شرکت کنند. 

آموزش مجازی در پسا کرونا شامل استفاده از محیط های آموزش مجازی آنلاین است  که  انتقال اطلاعات و آموزش ها بسیار ساده از طریق آن امکان پذیر است. پشتیبان برای کلاس های مجازی حضور دارد و هرگونه نقص و مشکلی را به سرعت رفع خواهد نمود. با توجه به آزمون و خطاهایی که در زمان آموزش  مجازی در  دوران کرونا اتفاق افتاده است بسیاری از مشکلات و نقایص در آموزش مجازی در پسا کرونا رفع خواهد شد. نرم افزار ها و پکیج های ارائه دهنده کلاس های مجازی با بهترین امکانات دراختیار برگزار کنندگان کلاس ها قرار داده می شود. 

آموزش مجازی در پسا کرونا

آموزش مجازی در پسا کرونا

ارتباط مستقیم بین استاد و شرکت کنندگان در کلاس های مجازی بسیار ساده است  و در آموزش مجازی در پسا کرونا نیز این شرایط فراهم می شود و در زمان برگزاری کلاس  دانشجو استاد می تواند همانند کلاس حضوری به صورت فردی یا گروهی و صوتی  یا تصویری با یکدیگر گفتگو کنند و مباحث کلاس را همانند کلاس حضوری مورد بررسی قرار دهند.

آموزش مجازی در پسا کرونا

آموزش مجازی پس از دوران کرونا پر رنگ تر از گذشته 

قبل از دوران کرونا  آموزش  آنلاین و مجازی وجود داشت ولی  در این شرایط  تمام کلاس های حضوری به اجبار به کلاس های غیر حضوری تبدیل شد. در ماه های اول مشکلات بسیار زیادی برای شرکت کنندگان  در این کلاس ها ایجاد می شد ولی با گذشت زمان نقایص رفع گردید. به مرور زمان بسیاری از افراد به تحلیل  و مزایای  برگزاری کلاس ها و جلسات به صورت آنلاین پرداختند و به احتمال بسیار زیاد به دلیل افزایش بازدهی و دقت  دانش آموزان و دانشجویان و کارمندان اداره ها بسیاری از آموزش ها بعد از کرونا به صورت مجازی خواهد بود. آموزش مجازی در پسا کرونا با بهترین نرم افزار ها انجام می شود و  بسیاری از مدارس به صورت اختصاصی برای آموزشهای خود نرم افزار مورد نیاز را سفارش می دهند. در واقع بعد از این دوران  با توجه به تجربیات بدست آمده بخشی از آموزش مجازی در پسا کرونا به صورت مجازی خواهد بود و  با این کار در  هزینه ها صرفه جویی بسیار زیادی انجام خواهد شد.

آموزش مجازی پس از دوران کرونا پر رنگ تر از گذشته

آموزش مجازی پس از دوران کرونا پر رنگ تر از گذشته

هزینه رفت و آمد و برقراری کلاس ها به صورت حضوری بسیار زیاد است و این در حالی است که بهره وری و نتایج کار در بسیاری از آموزش های غیر حضوری بیشتر است. قدرت تمرکز بر روی مطالب ارائه شده و امکان دسترسی همه افراد حاضر در کلاس به فایل های آموزشی به صورت یکسان وجود دارد و می توانند تمام فایل ها را به آسانی دانلود نمایند. آموزش آنلاین  در سال های اخیر رو به گسترش بوده است ولی با شیوع کرونا توجه به این نوع از آموزش افزایش چشمگیری داشته است و انتظار می رود با توجه به مزایایی که دارد بعد از اتمام این همه گیری استفاده از این نوع آموزش روند روبه رشد داشته باشد.

آموزش مجازی در پسا کرونا

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 18 - همه بازدیدها: 456681


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group