وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

برترین مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری نشان دهنده موارد بسیار مثبتی در آموزش مجازی می باشد. علت های متفاوتی روشهای مجازی آموزشی را افزایش داده است. در دنیای امروز و با وجود  بیماری به نام کرونا آموزش ها به اجبار به صورت مجازی شده است. در این شرایط اکثر سیستم های آموزشی به صورت مجازی فعالیت می کنند.

مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری چه مواردی را یادآور می شود؟

آموزش یکی از مهمترین پایه های هر سیستمی است و با شیوه های مختلفی قابل انجام است. معمولا برای ارائه مطالب به افراد یک جامعه در سطوح مختلف روش های گوناگونی بار می رود. در دنیای کنونی و با ورود امکاناتی نظیر فضای مجازی روش های اطلاع رسانی و آموزش بسیار ساده شده است. مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری نشان دهنده موارد بسیار مثبتی در آموزش مجازی می باشد. علت های متفاوتی روشهای مجازی آموزشی را افزایش داده است. در دنیای امروز و با وجود  بیماری به نام کرونا آموزش ها به اجبار به صورت مجازی شده است. در این شرایط اکثر سیستم های آموزشی به صورت مجازی فعالیت می کنند. مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری در  این شرایط بسیار ساده تر است.

 مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری چه مواردی را یادآور می شود؟ مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری چه مواردی را یادآور می شود؟

در یادگیری آنلاین، کلاس مجازی آموزشی  با حضور آنلاین همه افراد بر گذار خواهد شد. اولین تفاوت در میان کلاس آنلاین با حضوری، محیط برگزاری این کلاس است. به صورت محیط آموزشی در کلاس حضوری به صوت واقعی است و باید کلاس یا یک محیطی که برای آموزش در نظر گرفته شود که گنجایش حضور همه آن افراد را داشته باشد. اولین مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری همین محیط برگزاری کلاس است. آماده کردن محیط برای آموزش کار ساده ای نیست و نیاز به هماهنگی های بسیار زیادی داد و در عین حال هزینه ای  نیز باید برای اجاره کلاس پرداخت کرد که نسبت به محیط های آنلاین بسیار بیشتر است.

برترین مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری

مساله بسیار مهمی که در آموزش  وجود دارد، تمرکز  بر روی یادگیری است و افرادی که کلاس ها را برگزار می کنند در مرحله اول به بازدهی افراد بعد از حضور در کلاس دقت می کنند. دریافت اطلاعات به بهترین شیوه و دقت و تمرکز بر روی آنها برای استاد مهم و ضروری است. در مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری به خوبی مشاهده می شود که تمرکز و توجه فرد شرکت کننده در آموزش آنلاین  بیشتر از کلاس حضوری است.

مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوریمقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری

مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری از نظر وسایل کمک آموزشی

اکثریت افراد جامعه کلاس های حضوری را در مدارس تجربه کرده اندو با نحوه آموزش در این محیط ها آشنایی دارند. عموما در این محیطها از وسایل کمک آموزشی استفاده نمی شود و به دلیل  حضور افراد زیادی که در کلاس هستند، امکان استفاده از وسایل کمک آموزشی وجود نخواهد داشت و اگر هم در کلاس های خاصی  استفاده شود، کیفیت کلاس های آنلاین را نخواهد داشت در مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری  می توان به استفاده همزمان از چندین ابزار کمک آموزشی اشاره نمود که در یک فضای محدود انجام می شود.

برترین مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری

 زمانی که کلاس حضوری برگزار می گردد و در محیط یک فیلم آموزشی قرار داده می شود تمرکز شرکت کنندگان بسیار کمتر از زمانی است که به صورت شخصی در محیط و فضای مجازی و در صفحه شخصی کلاس خود را مشاهده می کنند. صدا برای همه افراد یکسان است و با یک کیفیت ارائه می شود و فردی که به صفحه مانیتور و یا موبایل نگاه می کند متمرکز است و توان و قدرت یادگیری در این حالت بسیار افزایش خواهد یافت.

در مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری  می توان به صفحه شخصی که برای هر فردی در کلاس آنلاین در نظر گرفته می شود اشاره نمود که دارای  جزوه آموزشی و همچنین  فیلم هایی است که توسط استاد در کلاس ارائه شده است. در این روش هماهنگی بسیار زیادی وجود دارد و برای همه امکانات یکسان و در یک زمان مشخص ارائه می گردد.

مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری از نظر وسایل کمک آموزشیمقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری از نظر وسایل کمک آموزشی

امکان برقراری ارتباط  مشابه با فضای آموزش حضوری 

در مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری می توان به تشابه در برقراری ارتباط اشاره نمود در واقع هیچ مشکلی برای ارتباط  استاد با دانش آموز یا دانشجو وجود ندارد و  تک تک افراد می توانند با یکدیگر و با استاد ارتباط برقرار کرده و صحبت نمایند. بنابراین امکان سوال و پرسش وجود خواهد داشت و هم به صورت مکالمه و هم به صورت نوشتن این کار امکان پذیر است. 

برترین مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری

برای آزمون گرفتن نیز بخشی  در سامانه قرار داده شده ا به راحتی  برای هر سر فصل به سوالات پاسخ داده شود و  با این حال دیگر نگرانی برای ارزیابی افراد حاضر در جلسه وجود نخواهد داشت. یکی از بهترین برتری های فضای آنلاین هزینه بسیار کمتر برای  راه اندازی کلاس است و هزینه های رفت و آمد نیز  کاه می یابد که برای شرکت کنندگان بسیار مقرون به صرفه است. مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری کاملا نشان می دهد که افرادی که غیر حضوری آموزش دیده اند بسیار نمرات بالاتر و یادگیری مفهومی داشته اند و بهره وری آموزش در روش غیر حضوری بسیار زیاد خواهد بود.

دریافت بهترین خدمات کلاس آنلاین در شرکت های  مرتبط

دریافت بهترین خدمات کلاس آنلاین در شرکت های  مرتبط

دریافت بهترین خدمات کلاس آنلاین در شرکت های  مرتبط

شرکت هایی وجود دارند که فضاهای مجازی کاملی را در اختیار دانش آموزان و اساتید قرار می دهد. این محیط ها در واقع نرم افزار هایی هستند که توسط مهندسین شرکت ها به صورت اختصاصی نوشته می شوند و یا نرم افزار های نوشته شده ای هستند که دارای امکانات متفاوتی می باشد. هر  فردی با توجه به نیاز خود می تواند از پکیج های مختلفی که شرکت ارائه می کند انتخاب نمایند. این محیط دارای امکانات متفاوتی هستند و دارای زمان و محدوده مشخصی نیز می باشند.

برترین مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری

در مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری می توان به استفاده از امکانات موجود در کلاس های غیر حضوری اشاره نمود. پکیج های آماده شده با روش های بسیار ساده ای در اختیار اساتید و یا برگزار کنندگان جلسات قرار می گیرد و در زمان مشخص شده از دسترس خارج خواهد شد. محیط کلاس غیر حضوری برای یک روز تا یک سال قابل اجاره کردن می باشد و پشتیبان از  ابتدای شروع کلاس در دسترس می باشد و درصورت بروز مشکل آن را رفع خواهد نمود.

 

در سال های اخیر استفاده از فضای مجازی و آموزش های آنلاین رو به رشد بوده است. بکار بردن این محیط آموزشی مزایای بسیار زیادی دارد و از نظر یادگیری نیز تاثیر فوق العاده مثبتی داشته است. آموزش های در دسترس و منابع  کاملی که در اختیار همه قرار داده می شود از ویژگی های  مهم این روش آموزشی است.

برترین مقایسه یادگیری آنلاین و آموزش حضوری

 

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 16 - همه بازدیدها: 456679


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group