وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

چگونه ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی توجیه می شود؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

lms  مخفف سه کلمه Learning Management System به معنی سامانه مدیریت آموزش و یادگیری است. ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی در همه سازمان ها وجود دارد و چون آموزش ارتباط مستقیمی با عملکرد افراد در سازمان دارد نیاز و ضرورت وجود سامانه ای که توانایی مدیریت آموزش را داشته باشد بیشتر است

ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی  به چه معنا است؟

قبل از اینکه در مورد ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی صحبتی انجام شود باید تعریفی از ال ام اس داشته باشیم. lms  مخفف سه کلمه Learning Management System به معنی سامانه مدیریت آموزش و یادگیری است. ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی در همه سازمان ها وجود دارد و چون آموزش ارتباط مستقیمی با عملکرد افراد در سازمان دارد نیاز و ضرورت وجود سامانه ای که توانایی مدیریت آموزش را داشته باشد بیشتر است. ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی برای روزگاری که اکثر آموزش ها به صورت آنلاین انجام می شود، وجود دارد.

ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی  به چه معنا است؟

ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی  به چه معنا است؟

ال ام اس یا سامانه مدیریت یادگیری برای شرکت ها متفاوت خواهد بود و به سازمان ها و اهداف آنها بستگی دارد. هر سازمانی برای کارمندان خود برنامه های آموزشی اجرا می کند و امروزه بیشتر آموزش ها به صورت آنلاین برگزار می شود. سامانه مدیریتی این نوع آموزش ها برای سازمان ها لازم است و نوع برنامه آنها به سازمان ها و نتایجی  که از آموزش های آنلاین مد نظر است بستگی دارد. ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی زمانی به خوبی مشهود است که تاثیر مثبت آن را بر روی عملکرد کارکنان یک سیستم و افزایش بهره وری یک سیستم مشاهده می کنید.

آموزش مجازی

ال ام اس برنامه تحت وب برای آموزش سازمانی

ال ام اس برنامه تحت وب برای آموزش سازمانی

ال ام اس برنامه تحت وب برای آموزش سازمانی 

ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی به دلیل ویژگی های بسیار ارزشمندی است که این برنامه قدرتمند دارد. تمام شرایط آموزش آنلاین و مجازی تحت کنترل ال ام اس ایجاد می شود. اگر سازمان در نحوه عملکرد نیروی کار خود دچار مشکل باشد و از آموزش های موجود برای کارمندان خود رضایت نداشته باشد می تواند از ال ام اس استفاده نماید که بهترین مدیریت آموزش را برای سازمان ها اجرا می کند. ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی صرفا برای سازمان ها و اداره ها نمی باشد و برای آموزشهای مجازی برای دانشجویان و یا دانش آموزان نیز می تواند، مورد استفاده قرار بگیرد. انواع پنل های آموزشی  توسط ال ام اس ارائه می گردد و در هر سازمانی با توجه به استراتژی هایی که برای آموزش در نظر می گیرند از پنل ها مختلف استفاده خواهند نمود. در سیستم ال ام اس  تمام شرایط  مناسب برای آموزش فراهم می شود. فردی که به عنوان آموزش دهنده و یا استاد است و کسانی که برای آموزش در سیستم مجازی ال ام اس قرار می گیرند، بهترین شرایط را آموزش مجازی تجربه می کنند. ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی زمانی بیشتر مشخص می شود که آموزش های  مجازی غیر سیستماتیک و یا آموزش های حضوری با کمترین امکانات آموزشی  اجرا شده و  نتایج مطلوبی حاصل نشده است.

آموزش مجازی

در این سیستم آموزش مجازی شرایط بسیار مطلوبی فراهم شده است تا شخصی ک در این شرایط آموزشی قرار می گیرد بیشترین درک مطلب را داشته باشد. در این سیستم مدیریتی برای همه افرادی که در یک محیط آموزش مجازی هستند اطلاعات و شرایط یکسانی فراهم خواهد شد. مزیت های بسیار زیادی در این نوع آموزش و کلاس آنلاین وجود دارد. امکان دسترسی به کتاب و جزوه  در کلاس فراهم است و مسایل فنی در اجرای کلاس نیز به خوبی رعایت می گردد.

بهره گیری از خدمات آنلاین آموزشی عادلانه با وجود ال ام اس

بهره گیری از خدمات آنلاین آموزشی عادلانه با وجود ال ام اس  

بهره گیری از خدمات آنلاین آموزشی عادلانه با وجود ال ام اس  

زمانی که آموزش مجازی تحت ال ام اس باشد نظارت دقیقی بر روی کیفیت کلاس برای آموزش دهنده و آموزش گیرنده خواهد بود. ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی به همین دلیل است که تمام آموزش ها با استاندارد های روز دنیا مطابقت خواهد داشت و آموزش مجازی در مقایسه با آموزش حضوری در شرایط بسیار بهتری قرار خواهد گرفت و نتایج آزمون ها برای دانش آموزان و بالا رفتن بهره وری برای کارمندان و سازمان ها نشان دهنده این موضوع است.

آموزش مجازی

آموزش یکی از اصلی بخش های هر سازمانی است و  در حال حاضر  به دلیل مزیت های بسیار زیادی که آموزش های مجازی داشته است این روش درصد بالایی از روش های آموزشی را به خود اختصاص داده است. ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی به دلیل استفاده بیشتر از فضای مجازی در سازمان ها احساس می شود. در سال های اخیر آموزش های مجازی رشد چشمگیری داشته است و در سازمان ها نیز این روش برای آموزش به کارمندان استفاده می شده است ولی با مشکلاتی همراه بوده است امروزه با کمک مدیریت ال ام اس  یکی از بهترین روش های آموزشی  در حال انجام است و نتایج آن در خروجی سازمان ها به خوبی مشخص می باشد.

بهره گیری از خدمات آنلاین آموزشی عادلانه با وجود ال ام اس

بهره گیری از خدمات آنلاین آموزشی عادلانه با وجود ال ام اس  

چگونگی استفاده از آموزش مجازی در سازمان ها 

آموزش مجازی به صورت کلاس آنلاین در صورتی امکان پذیر است که فضایی برای این کار فراهم شده باشد و تمام افرادی که نیازمند آموزش هستند وارد این محیط شوند. شرکت هایی که  دارای فضای آموزشی آنلاین هستند برای  محیط های آموزشی و یا اداره ها کلاس هایی آنلاین را اجاره داده و یا برنامه هایی مطابق با سلیقه و نیاز آنها طراحی می کنند و در اختیار مشتریان قرار می دهند.

آموزش مجازی

با ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی در همه بخش ها به محیط های آموزش مجازی نیاز بیشتری وجود داشت که از طریق  اجاره محیط های مجازی برای برگزاری جلسات آنلاین این نیاز رفع شد. توجه داشته باشید که برگزاری کلاس های آنلاین موجب  بالا رفتن تمرکز افراد برای یادگیری مطالب شده است. از دیگر مزیت های این  نوع آموزش می توان به کاهش هزینه ها اشاره نمود.

بسیاری از وسایل کمک آموزشی و ارائه مطالب به بهترین شیوه در این نوع آموزش وجود دارد و برای همه یکسان است، زمانی که ضرورت استفاده از lms در آموزش سازمانی به عنوان آموزش مجازی  وجود داشته باشد تمام مشکلات  آموزش آنلاین با بهترین مدیریت رفع  خواهد شد.

چگونگی استفاده از آموزش مجازی در سازمان ها

چگونگی استفاده از آموزش مجازی در سازمان ها

در کلاس آنلاین تمام کتاب و جزوه هایی که استاد از آن برای آموزش استفاده می کند در اختیار شرکت کنندگان قرار داده می شود و حتی فایل های ویدیویی و انیمیشن ها نیز در صفحه شخصی که برای فراگیران در نظر گرفته شده قرار داده می شود. با وجود ال ام اس  برای کلاس های آنلاین  حضور پشتیبان الزامی  است و در زمان برگزاری کلاس تمام مشکلات احتمالی توسط پشتیبانی رفع خواهد شد.

آموزش مجازی

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 31 - همه بازدیدها: 468868


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group