وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

چرا ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی وجود دارد؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی زمانی به درستی مشخص می گردد که از معنای درست  ال ام اس  مطلع باشیم و از نیاز فضاهای آموزشی  به آموزش های مجازی آگاه باشیم. ال ام اس در واقع سامانه ای است که توسط آن تمام قسمت هایی که در آموزش مجازی مورد استفاده قرار می گیرد، 

تعریف ال ام اس  و ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی زمانی به درستی مشخص می گردد که از معنای درست  ال ام اس  مطلع و از نیاز فضاهای آموزشی  به آموزش های مجازی آگاه باشیم. ال ام اس در واقع سامانه ای است که توسط آن تمام قسمت هایی که در آموزش مجازی مورد استفاده قرار می گیرد، مدیریت می گردد. با ظهر ال ام اس  بسیاری از مشکلات و معایب سیستم های آموزش مجازی رفع گردیده است. ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی با توجه به رشد افزایشی فضای مجازی در آموزش، بیشتر احساس می گردد. 

تعریف ال ام اس  و ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی

تعریف ال ام اس  و ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی

ال ام اس به معنای سیستم مدیریت آموزش مجازی است، به این معنی که یک سامانه مجازی هوشمند توانایی مدیریت و برنامه ریزی آموزش مجازی را خواهد داشت. برنامه ریزی نیز شامل موارد مختلفی می گردد به عنوان مثال ساخت پنل های آموزشی با بهترین کیفیت و  نحوه کارکردن کاربر با این پنل ، دسترسی استاد و دانشجو به سیستم آموزش مجازی، مدت زمانی که برای دوره تعیین شده است. چگونگی دسترسی استاد و دانشجو به این پنل آموزشی و محتویات آموزشی و...همگی ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی را مشخص می کند.

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی

آموزش مجازی بخش مهمی از فعالیت در موسسه های آموزشی

به صورت کلی و در شرایط عادی زندگی با توجه به مزیت های  بسیار زیاد آموزش مجازی استفاده از این روش افزایش بسیار زیاد و رشد داشته است. در شرایط اضطرار مانند آب و هوای نامساعد و یا بیماری و ... نیز آموزش مجازی بیشتر مورد توجه واقع شده است. ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی زمانی که آموزش مجازی در  لیست خدمات آنها وجود دارد احساس می شود. 

قبل از اینکه برنامه های  تحت وب با  نام ال ام اس  وارد صنعت آموزش شود، مشکلات بسیار زیادی در آموزش مجازی وجود داشته است. آموزش مجازی یکی از مهمترین قسمت های سیستم آموزشی است و دارای مزیت های بسیار زیادی است و  نتایج این  آموزش ها نسبت به آموزش  حضوری بسیار بهتر بوده است. با تجربیات مختلفی که در سال ها فعالیت در آموزش مجازی وجود داشته، ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی نیز به خوبی درک می شود.

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی

آموزش مجازی بخش مهمی از فعالیت در موسسه های آموزشی

آموزش مجازی بخش مهمی از فعالیت در موسسه های آموزشی

آموزش های مجازی در دهه های گذشته در کشور به صورت آفلاین و با استفاده از سیستم های صوتی و تصویری و کتاب بوده است ولی در حال حاضر سامانه های تحت وب دارای محیط هایی کاملا پیشرفته برای آموزش است. خدمات آموزش مجازی و آنلاین توسط شرکت های خدماتی انجام می گیرد که برنامه و محیط های آماده برای برگزاری کلاس های آنلاین را دارند. در واقع با ورود به سایتهای این گونه موسسات می توانید پنل های مختلفی از کلاسهای آنلاین را مشاهده نمایید که دارای ظرفیت  های مختلفی است و هم از نظر امکانات و هم از نظر تعداد افرادی که می توانند در محیط حضور داشته باشند نیز متفاوت است. ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی به دلیل حجم بالای کار و مدیریت  پنل های آموزشی وجود دارد.

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی

.ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی و تحولی در  آموزش

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی و تحولی در  آموزش

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی و تحولی در  آموزش

زمانی که از سامانه های تحت وب مانند ادوبی کانکت برای آموزش استفاده می شود نیاز و ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی به وضوح مشخص خواهد بود. زیرا سیستم های آموزشی آنلاین نیاز به سیستم مدیریتی دارند تا بهترین  خروجی را ارائه بدهند. پنل های آموزشی نوشته شده به صورت آماده در اختیار اساتید و افرادی که آموزش آنلاین را انتخاب می کنند قرار داده می شود. این پنل ها دارای بخش های متعددی  هستند که آموزش را تسریع می کنند و میزان یادگیری را افزایش می دهند. زمانی که آموزش ها به صورت حضوری برگزار می شود بسیاری از منابع و اطلاعات آموزشی به شکل یکسان در اختیار همه قرار نمی گیرد، ولی زمانی که آموزش مجازی است سیستم آموزشی به شکلی است که دسترسی همه به مطالب یکسان است.

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی

 

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی بسیار زیاد است زیرا کلاس های آنلاین متعددی در این موسسه ها برگزار می شود و اگر سامانه مدیریتی وجود نداشته باشد بی نظمی در کل سیستم بوجود خواهد آمد. برگزاری به موقع کلاس ها و وجود پشتیبان برای هر کلاس آموزشی از مزیت های وجود ال ام اس در سیستم های مجازی آموزش است. در مراکز آموزشی  به دلیل وجود سنین مختلف و کلاس های متنوع نیاز به بسته های متفاوت آموزشی وجود دارد و میزان دسترسی به اطلاعات و امکانات مختلف خواهد بود ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی نیز در این مورد نیز کاملا مشخص است. با حضور سامانه ال  ام اس  در سیستم آموزشی  برای هر  رده سنی و آموزشی از پنل های متفاوتی در آموزشگاه ها استفاده خواهد شد.

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی

کلاس آنلاین در دنیای امروز بسیاری از مشکلات ناشی از کلاس های حضوری را حذف می کند. برای استفاده از این محیط های آموزشی  موسسه های آموزشی باید  نرم افراز های مناسب با کار خود را  خریداری نمایند و یا با توجه به نیاز خود برنامه آموزشی توسط مهندسین  طراحی و نوشته شود. در برخی مواقع نیز برای برگزاری جلسات آنلاین محیط آموزشی برای مدت زمان مشخصی اجاره می شود.

کاهش هزینه آموزش در موسسه های آموزشی با ال ام اس

کاهش هزینه آموزش در موسسه های آموزشی با ال ام اس

 

کاهش هزینه آموزش در موسسه های آموزشی با ال ام اس

کاهش هزینه ها در آموزش آنلاین هم برای کاربران و شرکت کنندگان در کلاس ها است و هم برای موسسه آموزش  هزینه کمتری  مصرف خواهد شد. یکی از دلایل ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی کاهش هزینه های اضافی است. زمانی که سامانه مدیریت ال ام اس استفاده می شود. بهترین امکانات در شرایط بهینه ای برای انتقال اطلاعات و آموزش افراد استفاده می گردد. هزینه رفت و آمد و محیط برای برگزاری کلاس ها و همچنین هزینه های جنبی برگزاری کلاس ها حذف و یا کاهش می یابد. تمام افراد از وسایل کمک آموزشی در کلاس مجازی به یک اندازه استفاده خواهند نمود. تمام امکانات لازم برای پیشرفت آموزشی  شرکت کنندگان در آموزشگاه وجود دارد. زمانی که از سامانه ال ام اس استفاده شود  می توان تمام بخش های آموزشی تحت نظر این سیستم را پشتیبانی و نظارت نمود و  با برگزاری آزمونهای آنلاین میزان  پیشرفت  شرکت کنندگان در کلاس ها را  ارزیابی  نمود.

ضرورت استفاده از lms در موسسات آموزشی

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 18 - همه بازدیدها: 456681


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group