وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

به مهمترین نکات مهم در خرید سامانه lms توجه داشته باشید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برخی از سازمان ها یا مراکز آموزشی اقدام به اجاره کلاس مجازی می کنند که دارای سیستم ال ام اس می باشد ولی بعضی از سازمان ها به صورت مدام به نرم افزار های  مجازی نیاز دارند و باید آن را خریداری نمایند. توجه به سیستم اجرایی مجازی و نیاز مرکز آموزشی یا اداری به  برگزاری جلسات آنلاین از نکات مهم در خرید سامانه lms می باشد.

نکات مهم در خرید سامانه lms و توجه  به تعادل در  مصرف اینترنت

نرم افزار ی مانند ال ام اس که برای مدیریت سیستم آموزش مجازی طراحی و تولید می شود دارای ویژگی مهمی به نام تعادل و برقراری سیستم در شرایط مختلف می باشد. یکی از نکات مهم در خرید سامانه lms این است؛ زمانی که کلاس آنلاین برگزار می شود، اگر تعداد افرادی که در کلاس حاضر شده اند، افزایش یابد باید تمام سیستم ها مانند قطعات سخت افزاری و یا نرم افزاری توانایی جلوگیری از بی نظمی در کلاس را داشته باشند و در واقع در هر مکانی مانند یک سازمان اداری یا آموزشی بتوان بدون وقفه و با کمترین امکانات بهترین بهره وری از منابع را داشته باشد.

نکات مهم در خرید سامانه lms

نکات مهم در خرید سامانه lms و توجه  به تعادل در  مصرف اینترنت

نکات مهم در خرید سامانه lms و توجه  به تعادل در  مصرف اینترنت

 برخی از سازمان ها یا مراکز آموزشی اقدام به اجاره کلاس مجازی می کنند که دارای سیستم  آموزش ال ام اس می باشد ولی بعضی از سازمان ها به صورت مدام به نرم افزار های  مجازی نیاز دارند و باید آن را خریداری نمایند. توجه به سیستم اجرایی مجازی و نیاز مرکز آموزشی یا اداری به  برگزاری جلسات آنلاین از نکات مهم در خرید سامانه lms می باشد.

نکات مهم در خرید سامانه lms

علاوه بر  توجه به مصرف اینترنت از نکات مهم در خرید سامانه lms توانایی این  سیستم برای یکپارچه کردن اطلاعات است. اگر این  نرم افزار برای اداره و سازمان استفاده شود زمانی که سیستم به  نت متصل است باید دسترسی به تمام اطلاعات در هر لایه ای امکان پذیر باشد. در یکدست شدن اطلاعات و  دسترسی سریع به همه  از ویژگی های  مثبت و مهم این نرم افزار است. با وجود  چنین سیستمی امکان بهانه تای برای  بخش های مهم  سازمان ها در زمان نیاز به اطلاعات وجود نخواهد داشت.

استفاده از ال ام اس و  کار کردن در خارج از سازمان

استفاده از ال ام اس و  کار کردن در خارج از سازمان

نکات مهم در خرید سامانه lms

استفاده از ال ام اس و  کار کردن در خارج از سازمان

از نکات مهم در خرید سامانه lms این مسئله است که علاوه بر استفاده درون سازمانی بتوان از این  سیستم در خارج از  محل کار نیز استفاده کرد. پیشرفت کاری و سازمان با این شرایط بسیار زیاد است. دور کاری یکی از مهمترین بهترین شرایط برای افرادی است که امکان حضور در اداره را ندارند. در شرایطی که  حضور افراد در  سازمان ها امکان  پذیر نباشد می توان با این ویژگی از موانع موجود در برابر بهره وری بالای شرکت جلوگیری نمود. از دیگر نکات مهم در خرید سامانه lms توانمندی های  این نرم افزار است و در کنار آن داشتن امنیت بالای این شبکه است. متخصصین  این حوزه  با  طراحی و نوشتن  این نرم افزار ها باید  تست های  مختلفی برای داشتن  امنیت و کیفیت این نرم افزار بر روی این نرم افزار ها انجام دهند. با این شرایط می توان از دقیق بودن این  نرم افزار ها مطمئن بود. زمانی که تست هایی مانند تحمل حجم بالای اطلاعات و یا تست توانایی ارتباط همزمان با چندین کاربر برای این نرم افزار ها انجام می شود در زمان خرید دیگر نگران  بروز هیچگونه مشکلی نخواهید بود.

خرید نرم افزار ال ام اس برای موسسه های آموزشی

خرید نرم افزار ال ام اس برای موسسه های آموزشی

خرید نرم افزار ال ام اس برای موسسه های آموزشی

توجه به نکات مهم در خرید سامانه lms موجب افزایش بهره وری در مراکز آموزشی و یا سازمان ها می گردد. مراکز آموزشی که برگزاری  جلسات آنلاین را دارند نیاز به بارگذاری های بسیار سریع صفحات به صورت آنلاین را خواهند داشت. از مهمترین نکات در زمان سفارش  نرم افزار ال ام اس  وجود این ویژگی مهم می باشد. نرم افزار هایی که از قبل نوشته شده است در بازار وجود دارد که تست های مهم و لازم در مورد سرعت و کیفیت آنها انجام شده است. در هر صورت  هر موسسه ای می تواند نرم افزر ال ام اس  مورد نیاز خود را توسط مهندسین طراحی نماید و از آن برای آموزش استفاده کند.  

نکات مهم در خرید سامانه lms

از برجسته ترین نکات مهم در خرید سامانه lms داشتن  استاندارد است

مراکز معتبری در کل دنیا وجود دارد که گواهی های مربوط به این نرم افزارها را صادر می کند و در واقع  بررسی هایی بر روی این سیستم ها انجام  می شود. مهمترین مطلبی که باید در زمان خرید به آن توجه کرد امنیت آن است. در واقع این سیستم  چون سامانه ای تحت وب است و با حضور  نت امکان استفاده از آن  وجود دارد، نیاز به حفاظت و پشتیبانی بیشتری دارد و  تنها با داشتن ابزار های مناسب و دقیق می توان از امنیت  بالای آن مطلع شد. با توجه به  نکات مهم در خرید سامانه lms متوجه اهمیت زیاد دارا بودن ایزو برای امنیت این نرم افزار می شوید.


از برجسته ترین نکات مهم در خرید سامانه lms داشتن  استاندارد است

از برجسته ترین نکات مهم در خرید سامانه lms داشتن  استاندارد است

نکات مهم در خرید سامانه lms

توجه  به نیاز سفارش دهنده نرم افزار ال ام اس 

در ادامه بررسی نکات مهم در خرید سامانه lms می توان به نیاز مشتری توجه نمود. در واقع نرم افزار ال ام اس باید مطابق با  نیاز و درخواست مشتری باشد به این صورت که اگر بخش های طراحی شده برای هر سازمانی  به صورت یکسان طراحی گردد پاسخگوی نیازمندی سازمان  نخواهد بود. در زان انتخاب به قیمت این نرم افزار هم توجه خواهد شد و این بحث به شرکت  تولید کننده این نرم افزار بستگی خواهد داشت و میزان  پشتیبانی تیز به مرغوب بودن آن و در نتیجه بر قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

ال ام اس را از شرکتی با  پشتیبانی فنی قوی خرید کنید

ال ام اس را از شرکتی با  پشتیبانی فنی قوی خرید کنید

ال ام اس را از شرکتی با  پشتیبانی فنی قوی خرید کنید 

در سال های اخیر یکپارچگی اطلاعات سازمانی یا برگزاری آموزش مجازی برای سازمان ها به یک اولویت تبدیل شده است و استفاده از این ابزار به نام ال ام اس  بسیار رواج یافته است. شرکت های مهندسی  که در حال  برنامه نویسی برای این نرم افزار  می باشند، متعدد هستند. نکات مهم در خرید سامانه lms در این مطلب  مطرح شد. از مهمترین نکاتی خرید  می توان به خدمات فنی آن  توجه داشت  و پشتیبانی که از این حصول انجام خواهد شد به این صورت که در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوان از این خدمات استفاده نمود.

این نرم افزار کامل و جامع است و توانایی برگزاری دوره های آموزشی را دارد. با این سیستم در هر مکانی می توانید به صورت طبقه بندی به همه اطلاعات دسترسی داشته باشید. در زمان خرید این برنامه به تمام نکات گفته شده توجه داشته باشید و به شرکت تولید کننده آن دقت کنید تا  سابقه مناسبی در تولید این محصولات داشته باشد.

نکات مهم در خرید سامانه lms

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 23 - همه بازدیدها: 456686


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group