وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

مزیت های آموزش الکترونیکی برای سازمان ها چیست؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از زمانی که یادگیری مجازی پا به عرصه گذاشته است، بسیاری از بنیادها، مشاغل، دانشگاه ها و موسسات خیریه این روش یادگیری را انتخاب کرده اند. دلایل زیر به شما کمک می کند تا بفهمید چرا انتقال از آموزش سنتی به دیجیتال می تواند تاثیر مثبتی بر سازمان شما داشته باشد. در ادامه بیشتر در مورد آموزش الکترونیکی توضیح خواهیم داد.

 مزیت های آموزش الکترونیکی برای سازمان ها چیست؟

مطالعه‌ای که در مجله روان‌شناسی کاربردی منتشر شده است نشان می‌دهد که یادگیری ریز، یادگیری را 17 درصد مؤثرتر می‌کند و Software Advice گزارش می‌دهد که یادگیری خرد بیش از 50 درصد از شرکت‌کنندگان را درگیر می‌کند. مطالعه ای که توسط براندون هال انجام شد نشان داد که این آموزش به 40 تا 60 درصد زمان کمتری نسبت به آموزش در کلاس نیاز دارد. در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با مزیت های آموزش الکترونیکی برای سازمان ها لازم است ادامه مطلب را دنبال کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در این حوزه کسب کنید.

آموزش الکترونیکی

موارد حائز اهمیت در بررسی مزیت های آموزش الکترونیکی برای سازمان ها

در بررسی مزیت های آموزش الکترونیکی برای سازمان ها موسسه تحقیقاتی گزارش می دهد که نرخ حفظ یادگیری از 8 تا 10 درصد برای آموزش حضوری به 25 تا 60 درصد برای این آموزش بهبود می یابد. تحقیقات IBM نشان داد که به ازای هر دلاری که در این آموزش سرمایه گذاری میکنید، نتیجه 30 دلار در بهره وری است، بیشتر به این دلیل که کارمندان از طریق یادگیری آنلاین زمان زیادی را صرفه جویی می کنند و می توانند کار را از سر بگیرند و مهارت های جدید را سریعتر به کار ببرند.

زبان آموزان امروزی محتوای شخصی سازی شده را در نقطه مورد نیاز خود می خواهند. از آنجایی که آنها بیشتر در حال حرکت هستند، ترجیح می دهند بتوانند در هر زمان و از هر مکان به محتوا دسترسی داشته باشند. گزارشات بیان می کند که در زمان نیاز، 91 درصد از مردم برای پاسخ به گوشی هوشمند خود وابسته هستند. جین هارت از مرکز یادگیری در محل کار مدرن و مرکز فناوری های یادگیری و عملکرد دریافتند که 93 درصد از کارمندان ترجیح می دهند در محل کار یاد بگیرند. فراگیران مشغول چند وظیفه ای هستند و دامنه توجه محدودی دارند. اگر سازمان‌ها می‌خواهند چیز جدیدی بیاموزند، باید اطلاعات کوچکی را ارائه کنند که زمان زیادی برای مصرف آن صرف نمی‌شود.

آموزش

مزایای مهم آموزش الکترونیکی

با آموزش آنلاین می توان از مزیت های زیادی استفاده کرد در اینجا پنج مزیت برتر آموزش الکترونیکی آورده شده است.

1. آموزش الکترونیکی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

با یادگیری آنلاین، مخاطبین شما می توانند در هر مکان و هر زمان به محتوا دسترسی داشته باشند. آنها برای شرکت در کلاس ها نیازی به صرف وقت از شغل خود ندارند. این آموزش نیز مقرون به صرفه است. شرکت ها مقدار قابل توجهی را در هزینه های سفر و اسکان زبان آموزان و مربیان و همچنین محل برگزاری و مواد صرفه جویی می کنند.

2. یادگیری الکترونیکی منجر به حفظ بهتر می شود.

در بررسی مزیت های آموزش الکترونیکی برای سازمان ها یادگیرندگان مدرن محتوای تعاملی و کوچک را ترجیح می دهند. آن‌ها ترجیح می‌دهند یک ویدیو تماشا کنند یا به پادکست گوش دهند تا اینکه صفحات کتابچه راهنمای کاربر را بخوانند. ابزارهای یادگیری الکترونیکی، طراحان یادگیری را قادر می سازد تا محتوا را تعاملی کنند. هرچه محتوا جذاب تر باشد، یادگیرندگان اطلاعات را بهتر به خاطر می سپارند. اگر از یادگیری لذت می برند، می توانند مفاهیم را در محل کار به یاد بیاورند و به کار ببرند.

3. آموزش الکترونیکی سازگار است.

در جلسات حضوری، هر مربی روش تدریس خود را دارد. هر کدام در رویکرد و سبک متفاوت هستند و مستعد اشتباه هستند. شما می توانید این مشکلات را با آموزش برطرف کنید. یادگیری آنلاین هر بار آموزش مداوم و استانداردی را ارائه می دهد. هر زبان آموز بدون در نظر گرفتن زمان و مکانی که دوره را میگذراند، تجربه مشابهی را تجربه می کند.

4. آموزش الکترونیکی مقیاس پذیر است.

یادگیری آنلاین مقیاس پذیر است. شما می توانید آن را به تعداد زیادی کارمندی که نیاز دارید عرضه کنید و یک سرمایه گذاری یکباره است. هر چه فراگیران بیشتری در این دوره شرکت کنند، سریعتر می توانید هزینه را حذف کنید.

آموزش از راه دور

. آموزش الکترونیکی شخصی سازی را ارائه می دهد.

یکی دیگر از مزیت های این آموزش برای سازمان ها این است که هر یادگیرنده ترجیحات و اهداف یادگیری منحصر به فردی دارد. آموزش امکان برآوردن نیازهای فردی را فراهم می کند. این به زبان آموزان اجازه می دهد تا مسیر یادگیری خود را انتخاب کرده و با سرعت خود حرکت کنند. وقتی آنها تصمیم می گیرند چه چیزی و چه زمانی یاد بگیرند، در این دوره سرمایه گذاری می کنند.

بررسی مزیت های آموزش الکترونیکی برای سازمان ها

سازمان هایی که برای موفقیت شکوفا می شوند به کارکنان آموزش دیده و آگاه نیاز دارند. دوره ها و سمینارهای آموزشی می تواند برای برخی سازمان ها بسیار پرهزینه و کاملاً خارج از بودجه باشد. راه حل دیگری چیست؟ پاسخ در آموزش الکترونیکی و آموزش ایمنی مدرن نهفته است. عصر تکنولوژی چشم انداز آموزش را دگرگون کرده است و تغییر قابل توجه است. در بررسی مزیت های این آموزش برای سازمان ها باید بدانید که آموزش در محل کار میتواند کارایی را افزایش دهد و بهره وری را در سازمان شما به حداکثر برساند.

1. کاهش هزینه های یادگیری

در اختیار داشتن بودجه محدود نباید مانع از معرفی دوره های آموزشی در سازمانتان شود. هزینه های کمتر یکی از دلایل اصلی روی آوردن بسیاری از سازمان ها به سیستم یادگیری دیجیتال است. اگر  این آموزش را انتخاب کنید، هزینه ها به چند دلیل کاهش می یابد:

بدون اختلال در برنامه

این پلت فرم از راه دور قابل دسترسی است (بدون پرداخت هزینه برای بلیط، محل اقامت و غیره)

تعداد زیادی از افراد می توانند همزمان آموزش ببینند

افراد می توانند در موضوعات مختلف به طور همزمان آموزش ببینند

هیچ هزینه ای برای کتاب های دوره گران قیمت وجود ندارد

همه دوره ها در یک پلتفرم آموزش الکترونیکی خواهند بود (نیازی به پرداخت هزینه برای چندین دوره ندارید)

راه اندازی و استفاده آسان (بدون نیاز به کارمندان اضافی که دوره را ایجاد و اجرا می کنند)

در بررسی مزیت های  این آموزش برای سازمان ها کارمندان شما می توانند بهترین آموزش ایمنی آنلاین را از طریق آموزش دریافت کنند و شما می توانید پولی را که پس انداز کرده اید در پیشرفت سازمان سرمایه گذاری کنید.

آنلاین

نتیجه گیری

در بررسی مزیت های آموزش الکترونیکی برای سازمان ها موفقیت سازمان به مهارت کارکنان آن بستگی دارد. اگر می خواهید موفق شوید، ابتدا باید سرمایه گذاری کنید. این آموزش می تواند سرمایه گذاری مناسبی باشد که شما به دنبال آن بوده اید. هر سازمانی که قصد رشد یا بهبود عملیات خود را داشته باشد، از این آموزش سود زیادی خواهد برد. بر اساس مطالعه‌ای که ۶۰۰ شرکت را مورد بررسی قرار داد ، ۷۲ درصد از آن‌ها اظهار داشتند که فناوری‌های یادگیری مانند آموزش ، یادگیری موبایلی و موارد مشابه به کسب‌وکارشان کمک می‌کند تا سریع‌تر با تغییرات سازگار شوند. با توجه به اینکه  این آموزش هزینه کمتری نسبت به آموزش حضوری دارد، شانس بیشتری برای ارائه چندین دوره به کارمندان خود خواهید داشت. از طریق دوره های آنلاین به کارکنان خود در مورد تمام اقدامات ایمنی آموزش دهید. با اطلاعات بیشتر در دست آنها، آنها می توانند پیشنهادات بهتری ارائه دهند که می تواند به رشد سازمان کمک کند.

 

 

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 16 - همه بازدیدها: 456679


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group