وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

با تهران ال ام اس آموزش سازمانی ضمن خدمت خود را بهبود بدهید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش های سازمانی همیشه یکی از مهمترین بخش های مربوط به هر سازمان و موسسه هستند. لا می بایست به انها توجه ویژه ای شود. این روزها با آنلاین شدن همه چیز کلاس ها و دوره ها هم در قالب مجازی عرضه می شوند. در این مورد تهران ال ام اس می تواند کمک بزرگی به پیاده سازی آموزش سازمانی آنلاین برای موسسه شما باشد.

با تهران ال ام اس آموزش سازمانی ضمن خدمت خود را بهبود بدهید

این روزها شرکت ها و سازمان ها برای آموزش نیروهای خود و یا گاها برگزاری جلسه های درون سازمانی دیگر مانند قبل و به صورت حضوری اقدام نمی کنند. بلکه ترجیح بر این است که کارها به صورت آنلاین انجام شده و جلسات و یا آموزش و دوره های ضمن خدمت کاملا مجازی برگزار شوند. برای آموزش سازمانی آنلاین دوره های ضمن خدمت بسترهای آنلاین زیادی وجود دارند که یکی از بهترین آنها را می توان ال ام اس به شمار آورد. ال ام اس یا سیستم مدیریت یادگیری یک پلتفرم آموزش مجازی است که به کمک آن میتوان جلسه های آنلاین و دوره های مجازی را طراحی کرده و در اختیار شرکت کنندگان قرار داد. استفاده از ال ام اس به منظور برگزاری دوره های ضمن خدمت را می توان یکی از رایج ترین کاربردهای این پلتفرم کارآمد عنوان کرد. در این مطلب قصد داریم شما را با ال ام اس آشنا کنیم و ببینیم که چطور می توانیم از این بستر به منظور راه اندازی دوره های آموزش سازمانی آنلاین برای ضمن خدمت استفاده کنیم، با ما همراه باشید.

 آموزش الکترونیکی

راه اندازی دوره های آموزش سازمانی آنلاین ضمن خدمت به کمک ال ام اس

ال ام اس در واقع کوتاه شده عبارت انگلیسی Learning Management System است و در معنا برای سیستم های مدیریت یادگیری مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما یک موسسه آموزشی داشته باشید، یا یک سازمان باشید که قصد راه اندازی دوره های ضمن خدمت برای کارکنانتان را داشته باشید میتوانید از این سیستم استفاده کرده و به راحتی این هدف را پیاده سازی کنید. بسیاری از موسسه ها و شرکت ها برای جذب نیروهای خود اقدام به جذب افرادی می کنند که مبتدی هستند و یا اصلا در رابطه با جایگاه شغلی مورد نظر هیچ تجربه کاری ندارند. سپس در ادامه کلاس ها و دوره های ضمن خدمتی برگزار می کنند و به وسیله آنها به کارکنان خود آموزش های لازم را می دهند. این آموزش ها دیگر از بستر سنتی خود که به صورت حضوری بودند خارج شده و بنا به نیازهای حال حاضر بیشتر به صورت آموزش مجازی و یادگیری الکترونیکی ارائه می شوند. برای این کار شما به عنوان برگزار کننده ی این دوره های مجازی به یک سیستم برگزاری کلاس آنلاین  برای دوره های ضمن خدمت خود نیاز دارید تا بتوانید دوره ها را با بالاترین سطح کیفی برای کارکنان خود راه اندازی کرده و ارائه کنید. اینجاست که نقش ال ام اس و برگزاری کلاس آنلاین مطرح می شود و شما می توانید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنید.

 آموزش آنلاین

پلتفرم ال ام اس چه کاربردهایی برای شما دارد؟

همانطور که گفتیم برای آموزش سازمانی آنلاین می توانید خیلی راحت از پلتفرم ال ام اس استفاده کنید و آنچه را که نیاز دارید به راحتی طراحی کرده و پیاده سازی کنید. به طور کلی برای کارهایی نظیر آنچه در ادامه آورده می شود می توانیم از پلتفرم ال ام اس استفاده کنیم:

1. از ال ام اس می توان برای تعریف کردن هرگونه دوره های آموزشی ضمن خدمت استفاده کرد

2. به کمک این بستر می توانید کلاس هایی را تعریف کرده و ایجاد کنید.

3. امکان تعریف یک برنامه درسی برای دوره ها هم وجود دارد.

4. استادان و ارائه دهندگان مطالب به راحتی در سامانه قابل تعریف بوده و شما میتوانید برای آنها هم برنامه های درسی طراحی کرده و ارائه کنید.

5. برای افراد حاضر در دوره می توان حساب های کاربری تعریف کرد  و پرونده هایی را برای آنها ایجاد کرد.

6. به کمک این پلتفرم می توانید کلاس مجازی برای آموزش سازمانی آنلاین خود ایجاد کنید و در ان کلیه مباحث درسی  و محتوا هایی که قرار است برای اموزش عرضه شوند را ارائه کنید.

7. به کمک این پلتفرم می توانید برای برگزاری کلاس آنلاین اقدام کنید و حتی افراد حاضر در کلاس می توانند در آن مشارکت کامل داشته باشند.

8. قابلیت نظارت و مدیریت آنلاین برای ارائه دهنده درس وجود دارد.

و بسیاری قابلیت های دیگر که به کمک آنها می توانید خیلی راحت آموزش سازمانی آنلاین برای دوره های ضمن خدمت سازمان و یا موسسه خود طراحی کرده و برگزار کنید و از مزیت های استفاده از چنین پلتفرمی بهره مند شوید که مهمترین آنها صرفه جویی در وقت و هزینه ها است.

 برگزاری کلاس هایی با بهترین کیفیت با اجاره کلاس آنلاین

مزیت هایی که برای استفاده از ال ام اس در آموزش سازمانی آنلاین وجود دارند کدام هستند؟

برای این که بتوانید به منظور آموزش سازمانی آنلاین دوره های ضمن خدمت خود از ال ام اس استفاده کنید اطلاع از مزیت های این پلتفرم میتواند کمک شایانی به شما داشته باشد. در ادامه تعدادی از مهمترین مزیت هایی که برای ال ام اس به عنوان یکی از بهترین بسترهای برگزاری کلاس آنلاین ، وبینار، کنفرانس آنلاین و ... مطرح می شوند آورده شده است. این مزیت ها به شرح زیر هستند:

1. نخستین مزیتی که برای این سامانه مطرح میشود راحتی در استفاده از آن است. هم استاد، ادمین و مدیر دوره و هم افراد شرکت کننده در آن می توانند بدون هیچ مشکل و فارغ از هرگونه پیچیدگی از این سامانه استفاده کرده و وارد آن شوند.

2. واسط کاربری همیشه یکی از مهمترین مسائل در مورد نرم افزارها و پلتفرم های آنلاین است. هر قدر این واسط کاربری بهتر و راحت تر طراحی شده باشد آنگاه نرم افزار مورد نظر محبوب تر است. ال ام اس از یک واسط کاربری بسیار ساده بهره می برد که هر دو طرف استفاده کننده از سامانه می تاونند خیلی راحت از آن استفاده کنند مشکلی هم پیش نخواهد آمد.

3. ممکن است آموزش های شما در تایم هایی ارائه شوند که کارکنانتان در محل کار خود حاضر بوده و دسترسی به سیستم کامپیوتری مانند پی سی و یا لپتاپ نداشته باشند. پس مهم است که سامانه ای را انتخاب کنید که بر روی موبایل و گوشی های تلفن همراه هوشمند هم قابل دسترسی باشند. خوشبختانه ال ام اس برای برگزاری دوره های آموزش سازمانی آنلاین تحت عنوان ضمن خدمت دقیقا از چنین ویژگی بهره می برد و کاربران میتوانند با گوشی هم به حساب کاربری شان لاگین کنند.

 آموزش سازمانی آنلاین

 

برگزاری کلاس هایی با بهترین کیفیت با اجاره کلاس آنلاین

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 28 - همه بازدیدها: 456691


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group