وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

دریافت جایگاه آموزش سازمانی با تحلیل گزارشات آموزشی تهران ال ام اس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یکی از پلتفرم های بسیار خوب برای طراحی و پیاده سازی آموزش سازمانی تهران ال ام اس است. یکی از مهمترین قابلیت های این پلتفرم ارائه گزارش های تحلیلی است که می تواند به منظور اطلاع از جایگاه سازمانی مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

 دریافت جایگاه آموزش سازمانی با تحلیل گزارشات آموزشی تهران ال ام اس

آموزش همیشه جایگاه خاصی در سازمان ها و موسسات داشته است. شرکت ها همواره با ارائه آموزش های ضمن خدمت سعی کرده اند کارکنانی را در اختیار داشته باشند که به دانش روز مسلط بوده و تخصص های کافی را برای انجام کار مورد نظر در اختیار داشته باشند. با توجه به گسترش استفاده از اینترنت و در دسترس بودن آن برای همه ترجیح شرکت ها بر انجام آموزش سازمانی به شکلی آنلاین است. برای این کار از نرم افزارها و سیستم هایی استفاده می شود که یکی از معروف ترین و محبوب ترین آنها ال ام اس است. یکی از مهمترین قابلیت هایی که برای تهران ال ام اس و سیستم های یادگیری الکترونیکی نظیر آن ارائه می شود قابلیت گزارش گیری از فعالیت های افراد شرکت کننده در دوره های آموزش سازمانی است. شما می توانید خیلی راحت گزارش های جامع و کامل از نحوه عملکرد افراد فراگیر حاضر در دوره تان در اختیار داشته باشید و بتوانید برای تجزیه و تحلیل آنها اقدام کنید. به این شکل شما می توانید در مورد جایگاه آموزش سازمانی خود اطلاعاتی کافی بدست آورید و ببینید که این آموزش ها به چه صورت عمل کرده و تا چه اندازه مفید واقع شده اند. در ادامه کمی بیشتر به آموزش سازمانی به کمک پلتفرم ال ام اس می پردازیم و میبینیم که چطور به کمک تحلیل گزارشات به دست آمده از این پلتفرم می توانیم جایگاه این آموزش مجازی را مورد بررسی قرار دهیم.

آموزش سازمانی

آموزش آنلاین

تحلیل گزارش های آموزش سازمانی و اطلاع از جایگاه فعلی سازمان

آموزش های ضمن خدمت و آموزش هایی که به صورت درون سازمانی عرضه میشوند همیشه از اهمیت بسیار بالایی برای سازمان ها و موسسات برخوردار هستند. چرا که به کمک آنها میتوان نیروهای مشغول به کار در سازمان مربوطه را همواره به روز و آپدیت نگه داشت و جدیدترین اطلاعات و تخصص ها و دانش های لازم را برای آنها عرضه کرد. این دوره های آموزش سازمانی ضمن خدمت در حال حاضر بیشتر به صورت کلاس آنلاین برگزار می شوند. برای برگزاری کلاس آنلاین نیاز به پلتفرم هایی مانند ادوب کانکت داریم که بتوانیم خیلی راحت یک کلاس واقعی اما مجازی داشته باشیم. کلاسی که بتوان در آن نقش هایی به عنوان ارائه دهنده و فراگیر تعریف کرد، امکان ارزیابی و آزمون گرفتن برای آن وجود داشته باشد، ارتباط فراگیر و ارائه دهنده دو طرفه بوده و افراد حاضر در دوره هم بتوانند همانند ارائه دهنده مطالب نظرات خود را بیان کنند و به تعامل بپردازند. تهران ال ام اس دقیقا چین بستری را برای شما فراهم می آورد. حتی این بستر قابلیت های بسیار بیشتر از آنچه که فکر میکنید در اختیار شما قرار می دهد که یکی از بهترین های آنها را می توان امکان دریافت گزارش هایی کامل و جامع از عملکرد دوره ها، فراگیران و ارائه دهنده ها عنوان کرد. به کمک این گزارش ها و تحلیل آنها شما می توانید از کیفیت دوره های تان مطلع شده و تاثیر و بازدهی آنها را بر کارکنان خود مورد بررسی قرار دهید.

آموزش

آموزش آنلاین

مزیت های بخش گزارشات پلتفرم کلاس مجازی ال ام اس

در قسمت قبلی گفتیم که برای طراحی و پیاده سازی آموزش سازمانی و آموزش های ضمن خدمت می توانیم از پلتفرم های آموزش مجازی تهران ال ام اس استفاده کنیم. یکی از بخش های این پلتفرم که به شدت کاربردی است و سازمان ها می توانند از آن استفاده های زیادی ببرند بخش گزارش های آن است. گزارش هایی تحلیلی همیشه کمک کننده هستند و می توانند به ما این امکان را دهد که نقاط قوت و نقاط ضعف دوره هایی که طراحی و پیاده سازی کرده ایم را به خوبی پیدا کنیم. به این شکل می توانیم برای دوره های بعدی تمرکز خود را بیشتر بر روی این نقاط قوت گذاشته و همچنین کلیه کارهایی که برای رفع نقاط ضعف و تبدیل آنها به نقاط قوت لازم است را انجام دهیم. این گزارش ها و تحلیل های جامع همچنین می توانند برای بررسی توانایی های فراگیران و افرادی که در دوره آموزش سازمانی شما شرکت کرده اند هم مورد استفاده قرار بگیرند. به این شکل شما می توانید متوجه شوید محتوای دوره ها تا چه اندازه مفید عمل کرده اند و کارکنان شما چگونه توانسته اند به کمک محتوای جدید بازدهی و راندمان کاری شان را افزایش دهند.

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

آشنایی با پلتفرم ال ام اس

ال ام اس مخفف عبارت Learning Management System است و منظور از آن سیستمی برای مدیریت یادگیری است. اگر یک سازمان بزرگ هستید که می خواهید آموزش سازمانی و یا دوره های ضمن خدمت برگزار کنید، اگر یک آموزشگاه هستید و میخواهید کلاس مجازی را هم به خدمات خود اضافه کنید، اگر یک شرکت هستید و می خواهید امکان ویدئو کنفرانس و یا وبینار را هم برای جلسات خود در اختیار داشته باشید ال ام اس یک راهکار خوب و کاربردی برای شما محسوب می شود. شما قادر هستید هر دوره ای که می خواهید را طراحی کنید و سپس به کمک تهرا ال م اس آن را پیاده سازی و آماده ارائه کنید. همچنین می توانید از ادوبی کانکت استفاده کنید و جلسه هایی انلاین را برگزار کنید. پس تهران ال ام اس یک پلتفرم چند منظوره آنلاین است که مزیت ها و کاربردهای بسیاری را برای شما فراهم می آورد. از جمله کاربردهای این پلتفرم می توانیم به ایجاد دوره هایی به منظور آموزش آنلاین، ارائه این آموزش ها، سازماندهی آنها، مدیریت فراگیران و افراد حاضر در سامانه، مدیریت و ارزیابی پروسه آموزش شرکت کننده ها در دوره و سایر مواردی از این دست اشاره کنیم. ال ام اس تعدادی ویژگی های کلیدی دارد که به کمک آنها شما قادر به برگزاری کلاس آنلاین هستید و می توانید استارت یادگیری الکترونیکی را به راحتی برای سازمان و یا موسسه خود بزنید. یکی از این ویژگی ها را می توان انطباق پذیری این پلتفرم با کلیه نیازها و همچنین هدف های یک شرکت عنوان کرد. طراحی ریسپانسیو و واکنشگرا هم دیگر ویژگی این نرم افزار محسوب می شود. علاوه بر این واسط کاربری این نرم افزار بسیار کاربر پسند بوده و طراحی آن کاملا ساده و کاربردی است.

آموزش آنلاین

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 20 - همه بازدیدها: 456683


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group