وبلاگ

تهران ال ام اس

آخرین مطالب سایت

شرایط آموزش ضمن خدمت سازمان شما در چه وضعیتی است؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش های ضمن خدمت یکی از مهمترین بخش هایی است که در سازمان ها برای آنها بودجه در نظر گرفته می شود. در حال حاضر و با گسترش اینترنت شما می توانید در همین بستر دوره های ضمن خدمت را در قالب آموزش الکترونیکی پیاده سازی کنید. تنها پیش نیاز این موضوع در اختیار داشتن پلتفرم ال ام اس است.

شرایط آموزش ضمن خدمت سازمان شما در چه وضعیتی است؟

شروع کار در سازمان ها و نهادهای مختلف بدون هیچ گونه تجربه و آموزشی قطعا امکان پذیر نیست. از طرفی هم همه افراد با سابقه کار متولد نمی شوند و لازم است تا از جایی کار خود را آغاز کنند. به همین علت هم برخی موسسه ها، سازمان ها و نهادها اقدام به جذب نیروهای بی تجربه و بدون سابقه مرتبط به شرط برگزاری دوره های ضمن خدمت می کنند. این دوره ها می تواند به شکل حضوری برگزار شده و یا با وضعیت فعلی که جهان شاهد آن است در قالب آموزش الکترونیکی عرضه شود. برای این که بتوان دوره های ضمن خدمت سازمانی را به صورت آموزش الکترونیکی عرضه کرد نیاز به یک پلتفرم کلاس آنلاین مانند ادوبی کانکت داریم. یکی از بهترین پلتفرم هایی که در این میان می توانید از آن به منظور برگزاری کلاس های ضمن خدمت سازمان خود در فرمت آموزش الکترونیکی استفاده کنید ال ام اس است. ال ام اس یک نرم افزار است که به شما این امکان را می دهد که دوره ها و کلاس هایی را به صورت آنلاین طراحی کرده و بسازید و سپس افرادی که قصد شرکت در این دوره را دارند را به آن اضافه کنید. در ادامه این مطلب قصد داریم ببینیم که ویژگی های ال ام اس چیست و چطور می توانیم برای برگزاری دوره های آموزش الکترونیکی ضمن خدمت از آن استفاده کنیم. اگر شما هم به دنبال یک بستر مناسب برای طراحی و ساخت دوره های آموزشی سازمان خود و سپس ارائه آنها به کارمندان خود هستید پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش آنلاین

چطور می توانیم دوره های ضمن خدمت موسسه مان را در قالب آموزش الکترونیکی برگزار کنیم؟

کلاس ها و دوره های حضوری همیشه طرفداران خاص خود را داشته اند. دوره هایی که به صورت سنتی حضوری برگزار شده و در آنها ارائه دهنده دوره به همراه شرکت کنندگان در محلی مشخص گرد هم جمع میشوند تا آموزش های تهیه شده ارائه شوند. اما هماهنگ کردن زمانی که بیشتر افراد شاغل در یک سازمان بتوانند در آن در مکان مورد نظر حاضر شوند کار بسیار سختی محسوب می شود. این درصورتی است که زمان رفت و آمد و مسیر آن را هم به طور کلی نادیده بگیریم. علاوه بر این دوره های ضمن خدمتی که به صورت حضوری برگزار می شوند برای آن سازمان هزینه بر هستند. هزینه های مربوط به محل برگزاری دوره، هزینه های پذیرایی، گاها هزینه ایاب و ذهاب کارکنان به مقصد و ... تنها بخش کوچکی از هزینه هایی هستند که برای کلاس های حضوری می بایست پرداخت شوند. در این نوع از کلاس ها حتی شرکت کنندگان هم متحمل هزینه می شوند مانند هزینه رفت و آمد. برای رفع همه این مشکلات معمولا سازمان ها روی به آموزش الکترونیکی می آورند و دوره های ضمن خود را در فرمت کلاس مجازی برگزار می کنند. برای این کار نیاز به یک نرم افزار وجود دارد که ال ام اس را می توان برترین آنها معرفی کرد. ال ام اس ویژگی ها و مشخصه هایی دارد که به کمک آنها خیلی راحت می توان دوره ها را طراحی کرده و سپس با ارائه نقش به استاد و شرکت کنندگان دوره کلاس را به راحتی آغاز کرد. در ادامه کمی در مورد مزیت های هایی که ال ام اس دارد صحبت میکنیم.

آموزش

آموزش الکترونیکی دوره های ضمن خدمت به وسیله ال ام اس و صرفه جویی در هزینه ها

دوره های آموزش الکترونیکی که به وسیله پلتفرم ال ام اس برگزار می شوند می توانند مزیت هایی را در بر داشته باشند که یکی از مهمترین آنها را می توان صرفه جویی در هزینه های آن سازمان عنوان کرد. همیشه برگزاری کلاس ها و دوره های ضمن خدمت برای سازمان ها هزینه بر بوده است و بخشی از بودجه که کم هم نیست به آنها اختصاص داده می شود. البته که آموزش همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است و این که کارکنان یک سازمان به علم و دانش روز و تخصص مناسب مجهز باشند می تواند همان بودجه صرف شده را به صورت چند برابری باز گرداند اما همیشه بحث صرفه جویی در هزینه ها مطرح بوده است. به کمک آموزش الکترونیکی دوره ها شما میتوانید در هزینه ها صرفه جویی کرده و دوره های ضمن خدمت را با همان کیفیت اما با هزینه های کمتری برگزار کنید. ال ام اس به شما این امکان را می دهد که دوره ها را طراحی کنید، مباحث آموزشی را بارگذاری کنید، اساتید و کارمندان خود را به این کلاس های مجازی اضافه کنید و خیلی راحت آموزش را شروع کنید. همچنین امکان ارتباط دو طرفه هم وجود دارد، یعنی افرادی که در نقش فراگیر هستند هم مانند یک کلاس واقعی امکان صحبت کردن، پاسخگویی به سوالات و مشارکت در کلاس را دارند.

کلاس آنلاین

کوتاهتر شدن پروسه آموزش دیگر مزیت ال ام اس در آموزش های ضمن خدمت

موضوع دیگری که در این میان مطرح می شود این است که علاوه بر کلاس های آنلاین و برگزاری ویدیو کنفرانس شما می توانید بسته های آموزش الکترونیکی را نیز طراحی کرده و برای کارمندان خود ارائه کنید. به این شکل دیگر نیازی به حضور در دوره های مجازی آنلاین نبوده و افراد می توانند از میان ماژول هایی که به صورت مجازی عرضه شده اند بخش مورد نظر خود را انتخاب کرده و به آنچه که می خواهند دست پیدا کنند. نکته مهم دیگری که در این میان وجود دارد هم امکان انجام ارزیابی است. شما می توانید از کلیه افرادی که در دوره های ضمن خدمت سازمانتان شرکت کرده اند آزمون هایی بگیرید که این آزمون هم می تواند کتبی باشد و هم به صورت سناریوهای شبیه سازی شده و بر پایه تعامل انجام شود. علاوه بر همه اینها شما به عنوان ارائه دهنده دوره های آنلاین در فیلدهای مختلف می توانید فیلم ها و ویدیو هایی را برای این آموزش های ضمن خدمت آماده کنید و برای فراگیران بارگذاری کنید. به کمک این فیلم های مکمل دیگر حل تمرین ها راحت تر صورت گرفته و مواردی که کمی پیچیده تر هستند به راحتی قابل درک می شوند.

آموزش آنلاین

 

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با ما

شعبه مرکزی: تهران _ مجیدیه شمالی _ خیابان شهید مولوی _ خیابان ملکنده _ پلاک ۲۱

شعبه پارک علم و فناوری تربیت مدرس: تهران، انقلاب، خیابان کارگر شمالی،‌ خیابان گردآفرید، تقاطع بلوار هیئت، پلاک ۱۵، واحد ۵۰۱

شعبه شمال شرق: تهران _ خیابان پاسداران _ خیابان دولت _ خیابان اخلاقی _ خیابان مطلبی نژاد _ کوچه خیام _ پلاک ۱ _ واحد یک

  • ۰۲۱-۹۱۰۸۲۱۲۳ - dummy۰۲۱-۷۸۱۴۶ (سی خط همزمان)

  • dummy۰۲۱-۲۲۵۱۱۷۶۹-۲۲۳۰۶۶۵۶ (امور مالی)

  • dummy۰۹۱۲۲۳۹۸۸۹۶،۰۹۱۲۳۱۰۸۰۵۰

  • dummy info@tehranlms.ir


سلام، به تهران ال ام اس خوش آمدید، چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

Close and go back to page

امروز: 0 - همه بازدیدها: 470392


All Rights Reserved for FARSA Company، © 2020
Powered by Tehran LMS Group